Teraz jest 29 października 2020, 03:15 - Cz

• Reklama

Bvlgari - Bvlgari Man Black Orient

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Bvlgari - Bvlgari Man Black Orient (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
7%
4 - Dobry
2
14%
5 - Bardzo dobry
8
57%
6 - Genialny
3
21%

Liczba głosów : 14

• Autor
  • Wiadomość

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Bvlgari - Bvlgari Man Black Orient

Post24 października 2017, 11:54 - Wt

Obrazek

Zapach z roku 2016. Twórcą jest Alberto Morillas.
Nutami głowy są rum i kardamon, nutami serca są róża z taif i tuberoza, nutami bazy są skóra i oud.

Jeszcze Bvlgari w czerni nie sprawdzone mam, a tu czarny orient się wyłania jak lawa z oparów ognia i skał.
Sobie na papierze testuje. Papier pryskam teraz najpierw, nim na skórę dam.
Wcześniej pomijałem to, a okazuje się że najlepszy papier do psikania i projekcji jest nie ten z blotterów tylko taki kruchy i miękki, jakby stary, do paczek pocztowych i kopert.

Może przytoczę polską opinię o nim

"Ja również kupiłem flakon 100 ml po zaznajomieniu się z darmową próbką którą otrzymałem wraz z innym zamówieniem.
Zapach.. no właśnie, kojarzy mi się z Orientem, Samurajami... Skóra, drzewo, oud.. do tego zapach jest strasznie mocny i bardzo trwały. Raczej na jesień i zimę.
Sugeruję jednak przed zakupem zaznajomić się z próbką, wg mnie nie każdy wytrzyma siłę, moc i aromat tego zapachu, który może wydawać się przytłaczający niekiedy.
Dla mnie osobiście zapach ten jest czymś doskonałym. Mogę z całą stanowczością polecić."

Zapach przypomina pozostałym ludziom przeróżne inne kompozycje. Od jakiś Tobacców po pierwsze Gucci PH i suche oudy.
Jak dla mnie z każdego akordu jest tu udział, lubię takie zapachy i takie afrodyzjakowe mieszanki...

American Beauty

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Bvlgari - Man Black Orient

Post24 października 2017, 12:27 - Wt

Jak na razie testowałem raz i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Czym dalej w las tym bliżej mu do klasycznego Man in Black i dlatego nie wiem czy mi go kupować.
Ujmę to tak- czułbym, że się powielam i w sumie bardziej wolę zwykłego MiB. Który jest także i tańszy.
Niestety nie miałem okazji sprawdzić "All Black". Po opiniach wynika, że jest podobnie- mała wariacja na temat, ale DNA jest to samo co w pierwowzorze. I tak według mnie powinni zachowywać się flankery, a nie całkiem nowy zapach.
Brawo Bvlgari ;)

Na skórze nie testowałem, jak siedzi?

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Re: Bvlgari - Man Black Orient

Post27 października 2017, 11:07 - Pt

Very dobrze.

Harris

Re: Bvlgari - Bvlgari Man Black Orient

Post04 stycznia 2018, 12:14 - Cz

Wygładzony, utrzymany w ryzach, ale wciąż bogaty orient podany po europejsku. Wysoki współczynnik noszalności, ilośc nut "drażliwych" czy kontrowersyjnych sprowadzona do minimum. Bardzo dobra jakość i takież zadowolenie ze współobcowania z tym Bvlgarim. Bardziej niż wart poznania.

wojtqq

Forumowicz

Post03 czerwca 2019, 09:22 - Pn

Ja zostaję przy oryginale. Wersja "Orient" spodoba się bardziej osobom, które lubią mocniejsze, pieprzne otwarcie i trochę bardziej bogato podane przyprawy w późniejszych fazach.
Po 2h różnice w zapachu są zasadzie niewielkie, ale nie uważam by warto było zaopatrywać się we flakon, jeśli posiada się oryginał. Trwałość i projekcja bardzo dobra, tak jak w oryginale.

Grzegorz

Super Perfumaniak

Post03 czerwca 2019, 11:51 - Pn

Wg mnie, trwałość i projekcja lepsze niż w klasyku, porównywalne do wersji All Blacks. Kompozycja natomiast bogatsza w agar i skórę. Z czasem faktycznie kompozycyjnie zapachy zbliżają się coraz bardziej do siebie.

wojtqq

Forumowicz

Post03 czerwca 2019, 11:59 - Pn

Widziałem, że jest agar w składzie, ale nie bardzo go tutaj wyczuwam, co jest dziwne, bo to bardzo charakterystyczny składnik :roll:
W testach nadgarstkowych trwałość i projekcja u mnie minimalnie ze wskazaniem na oryginał, globalnie oba czuję równie (i bardzo) długo.

El Perez

Forumowicz

Post03 czerwca 2019, 22:28 - Pn

Mnie natomiast w pierwowzorze parametry rozczarowały. Jak na charakter zapachu okazał się jakiś taki niemrawy.
Natomiast Black Orient pomimo, że zapachowo cenię ciut mniej, to nadrabia z nawiązką pokaźnymi parametrami.
5/6 z perspektywą na więcej.

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post05 czerwca 2019, 06:25 - Śr

Ja również dobrze wspominam wersję BO i na pewno ją kiedyś przypomnę.

El Perez

Forumowicz

Post19 grudnia 2019, 13:46 - Cz

Fajna cena na ten świetny zapach. Umieszczam tutaj w obawie przed mackami nosaczy.
https://www.e-glamour.pl/bvlgari-man-bl ... ml-tester/

Powrót do Perfumy męskie