Teraz jest 16 lipca 2020, 16:35 - Cz

• Reklama

Trussardi - Riflesso

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Trussardi - Riflesso (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
6%
3 - Przeciętny
2
11%
4 - Dobry
9
50%
5 - Bardzo dobry
6
33%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 18

• Autor
  • Wiadomość

supermariobros

Mega Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Re: Trussardi - Riflesso

Post25 lipca 2019, 07:16 - Cz

Nie poraża parametrami, ale przy solidnej aplikacji trwa spokojnie te 6-7h, także tragedii nie ma.
Ostatnio był za mniej niż 100 zł, co moim zdaniem jest rewelacyjną ceną! Zdecydowanie, jedno z najlepszych pachnideł poniżej 100 zł!
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Molier

Forumowicz

Post09 grudnia 2019, 18:26 - Pn

Po zobaczeniu, że dominującą oceną tego zapachu jest 4, natychmiast otworzyłem wątek dotyczący YSL La Nuit de l`Homme. Tam było 5, więc dla mnie coś tu jest nie tak... I chyba znam winowajcę.

Liść fiołka na pewno działa tu na niekorzyść Riflesso w pojedynku z La Nuit. Mimo wszystko każdy z tych zapachów ma swoje mocne strony i moim zdaniem wręcz się uzupełniają. La Nuit ma lepszą kompozycję zapachową, a Riflesso projekcję i trwałość.

Ja to widzę tak. La Nuit w moim odczuciu najlepiej będzie się czuć na randce, najlepiej z kobietą swojego życia. Nie jest zbyt intensywny, więc na pewno będzie prowokował partnerkę do znacznego skrócenia dystansu między jej nosem a szyją partnera, bo zapach jakby nie patrzeć jest naprawdę wyszukany i przyjemny. No ale co jeśli kobieta naszego życia nie jest z nami na randce? Odpowiedź jest prosta - Trussardi Riflesso. Z dalszej odległości pachnie jak La Nuit, więc ma większe szanse na zwrócenie swojej uwagi. Tylko uwaga, nie pozwólcie partnerce zbliżyć się do źródła zapachu zbyt blisko, bo ten wstrętny liść fiołka wszystko zepsuje :lol: Dalszą robotę powinien wykonać już La Nuit.
https://www.fragrantica.com/member/1220898

Perfumes I Have - moje flakony
Perfumes I Want - moje dekanty

blaro

Post15 lipca 2020, 18:25 - Śr

Mnie się podoba, ale żona powiedziała, że pachnę jak przedstawiciel handlowy (z całym szacunkiem dla pehowców).
Poprzednia strona

Powrót do Perfumy męskie