Teraz jest 31 października 2020, 16:47 - So

• Reklama

Etat Libre d`Orange - Bendelirious

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Etat Libre D`Orange - Bendelirious (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

M_Michal

Aktywny forumowicz

Etat Libre d`Orange - Bendelirious

Post29 sierpnia 2017, 21:32 - Wt

Za perfumerią L. "To ta dziewczyna, którą czasem spotykasz na imprezach. Dziewczyna, która wyróżnia się z tłumu i zostawia za sobą wspomnienie uśmiechu i smużkę zapachu. Zadbana, niczym kwiat irysa, jest miejską legendą tańczącą na stole w skórzanej ramonesce. Ten typ dziewczyny może świętować z lampką szampana równie dobrze jak z wiśniowym lizakiem. Albo i z tym i z tym. To chodząca radość, gdziekolwiek się znajduje, to zawsze na zabawie."

Nuty zapachowe: esencja grejpfruta, akord szampana, akord wiśniowego lizaka, absolut liści fiołka, absolut irysa, akord skóry, wetiwer, piżmo, fasola tonka

A jak to pachnie? Moim zdaniem świetnie. Początek to grejpfrut, który jest musujący, a nie soczysty. Dosyć szybko ulatuje i pokazuje się lizak wiśniowy. Z początku słodki, później pudrowy. Jak ktoś lubi zapach lizaków Chupa Chups, to będzie tym zapachem zachwycony. Co do parametrów się nie wypowiem, bo miałem zaledwie kroplę na testy. Wiem jednak, że będę musiał je ponowić. Innym też polecam.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Powrót do Perfumy unisex