Teraz jest 28 października 2020, 12:31 - Śr

• Reklama

Adidas - Arena Edition

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Adidas - Arena Edition (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
33%
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
33%
5 - Bardzo dobry
1
33%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Adidas - Arena Edition

Post12 lipca 2017, 21:33 - Śr

Obrazek

Rok 2016. Nutami głowy są bergamotka, jabłko i rozmaryn; nutami serca są geranium, jaśmin i kolendra; nutami bazy są fasolka tonka, paczula i piżmo.

Chciałbym napisać że to bubel, ale nie zrobię tego. To nie bubel, to ładny i urokliwy zapach.
Zapach który pokazuje nam, że i pospolitość może być interesującym rozwiązaniem.
W opozycji do np "Born original" AE to wykwintnie wychodowana orchidea.
Co mnie wprawiło w zdumienie - zapach zyskuje z czasem!
Tak, kompozycja adidasa ma drugą fazę!
Jest tu pewnego rodzaju liniowość i mdłość jak np u Ermenegildo Zegna - Uomo, tyle że dominuje inny składnik i jest tańsze o kilkaset złotych.
Zapach coś mi przypomina z przeszłości, nie wiem jednak co.
Syntetyczna bergamotka i jabłko są wyczuwalne od początku, następnie zaczynają ciepło dominować kwiatki, całość kompozycji zabarwia na słodko fasolka tonka i piżmo.
Gdybym był kobietą zapach spodobałby mi się, jest tani ale odważny niczym wstęp na podrzędną dyskotekę. Oceniam na 4.

pawel1989

Re: Adidas - Arena Edition

Post12 stycznia 2019, 13:47 - So

Przyjemny zapach. Bardzo tani. Ok 18zł za 100ml edt. Trwałość średnia. Oceniam na 5.

Leszczu

Forumowicz

Re: Adidas - Arena Edition

Post14 stycznia 2019, 22:13 - Pn

Właśnie mam go na łapie. Ta jego słodycz kojarzy mi się trochę z Hugo Boss No.6 i z czymś jeszcze, ale nie mogę skojarzyć z czym. Na myśl przychodzi mi tutaj zapach Dunhilla Desire, choć mogę się mylić. Przyznaję jednak że zapach jest dobry i przyjemny w noszeniu. Trwałość jak to u zapachów Adidasa - 2 może 3 godziny max. Trzyma się blisko skóry.

Powrót do Perfumy męskie