Teraz jest 23 października 2020, 08:27 - Pt

• Reklama

Diesel - Fuel for Life

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Diesel - Fuel for Life (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
5%
3 - Przeciętny
4
10%
4 - Dobry
9
23%
5 - Bardzo dobry
18
46%
6 - Genialny
6
15%

Liczba głosów : 39

• Autor
  • Wiadomość

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Diesel - Fuel for Life

Post06 stycznia 2012, 15:58 - Pt

Trochę jestem zaskoczony,że nie ma go jeszcze tutaj,a są inne zapachy tej marki.Dla mnie zdecydowanie najlepszy zapach DIESEL'A i aż dziwne,że tak mało popularny(nie tylko tutaj)
Przymierzam się już od dłuższego czasu do jego kupna,ale póki co nie mogę zużyć 7 ml miniaturki :)
2-3 psiki wystarczą,aby poczuć go przez większość dnia,bo projekcję i trwałość ma co najmniej dobrą.
Sam zapach jako orientalno - drzewny Początek zdecydowanie słodki,za sprawą anyżu,malin i lawendy.Zdecydowanie zwraca uwagę otoczenia i ogólnie nie było jeszcze takiej osoby,której by się nie podobał.Oczywiście w moim przypadku ;)

Obrazek

Sorel

Re: DIESEL Fuel for Life

Post06 stycznia 2012, 17:36 - Pt

Też nie mogę się go pozbyć, ale w trochę innym sensie. :P "Zapachoman" ze mnie dopiero początkujący, ale czuję tutaj wyłącznie malinową słodkość, plus ociupineczkę anyżu, w związku z tym mój nos sądzi, że jest strasznie monotonny. Jednak, jeśli chodzi o projekcję i trwałość to stoją na naprawdę dobrym poziomie, jak go testowałem to ciągnął się w nieskończoność, nawet jak umyłem się solidnie mydłem, bo już mnie strasznie męczył. Poza tym określił bym go jako syrop malinowy - bardzo słodki, bez umiaru - przypomina mi się "guma kulka" jak go w tej chwili wącham. :D

Peter

Bardzo aktywny forumowicz

Post06 stycznia 2012, 18:41 - Pt

Dobry zapach o ponadprzeciętnej projekcji i trwałości-o wiele lepszy od linii Only The Brave,która dla mnie jest olifaktorycznie nijaka.

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post07 stycznia 2012, 00:15 - So

mnie on strasznie drażni, jest nachalny i nie zna manier,
podejrzewam, że test globalny zakończył by się odruchami wymiotnymi,
słodkość aż się wylewa z niego, w klubie sprawdza się najlepiej,
nawet dym tytoniowy mu nie straszny więc możecie sobie wyobrazić
tą intensywność, nie oceniam go bo wiem, że może się podobać,
ma doskonałą trwałośc i projekcje, ale dla mnie jest nie do przejścia,
bynajmniej póki co ...

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post09 stycznia 2012, 16:53 - Pn

Poproszę o ankietę.

karoluss91

Aktywny forumowicz

Re: Diesel - Fuel for Life

Post31 stycznia 2013, 13:19 - Cz

Jestem na etapie testów z próbki, i powiem tak zapach jak dla mnie jest genialny. W końcu znalazłem zapach dla siebie, przyjemny, o niesamowitej trwałości i projekcji i do tego nie jest ciężki w noszeniu. Już teraz wiem, że muszę go mieć. Zapach jest słodki, ale ta malina jest tak fanie wkomponowana, że nie mogę się oprzeć temu zapachowi. Mimo, że jest słodki moim zdaniem nie jest to unisex, ma jakąś nutę która nadaje mu męskości. Przemiły, zapach na co dzień. Być może nie ma w nim jakiejś wyszukanej sztuki perfumeryjnej i skarcicie mnie, ale wystawiam mu z czystym sumieniem 6. Jestem szczęśliwy bo w końcu znalazłem zapach dla siebie, pokochałem go już od pierwszej aplikacji do tego ważne bardzo dla mnie walory użytkowe, fajny ogon ciągnący się za osobą która go używa, SUPER!! Jak dla mnie pozycja obowiązkowa, żałuję że kilka dni temu zamówiłem w ciemno zegne i fundusze nie pozwalają mi w tej chwili na zakup flaszki, ale wiem że prędzej czy później zrobię to!! Jak dla mnie pozycja obowiązkowa :)

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Post18 marca 2013, 20:15 - Pn

Mi osobiście zapach się podoba i co najważniejsze trzyma się długo na mojej skórze .Słodki z bardzo dobrą trwałością, polecam wszystkim.

Glint

Aktywny forumowicz

Post18 marca 2013, 21:23 - Pn

Zapach bardzo ciekawy jednak na mojej skórze prostolinijny. Rzeczywiście ma dużą projekcję i świetna trwałość co w pierwszych dniach zauroczenia można uznać za wielki plus z czasem zaczyna przeszkadżac. Bardzo podoba mi sie podanie maliny w męskim wydaniu. Na zimowe dni jak znalazł. Zwlaszcża, ze mamy polowe marca i śniegu za oknem wiecej niż w połowie grudnia :)

Miałem flakon i ... Sprzedałem. Żałuje ... Ze nie zrobiłem sobie sampla... Cały flakon w moim przypadku to zbyt wiele.

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Post19 marca 2013, 07:09 - Wt

Jest to chyba jedyny mocny słodki zapach ,który lubię używać również latem, ale jak powiedział Kolega wyżej na tą pogodę teraz jak znalazł

Piodr

Forumowicz

Post19 marca 2013, 12:24 - Wt

Mam chrapkę na ten zapaszek. Szczególnie że na bloterze trzymał bardzo długo. Pozostaje tylko jeszcze test na skórze i mam nadzieję że uda mi się z niego wyciągnąć coś więcej...

pawel49

Forumowicz

Post31 marca 2013, 15:14 - N

Zapach solidny, ale moim zdaniem bez "tego czegoś". Otwarcie raczej drzewne (brak mi fachowego słownictwa...), później słodki, ale bez przesady. Trwałość znakomita, 2-3 psiknięcia i czuć od rana do wieczora. Pokusiłem się na flakonik od kolegi z forum (pozdrawiam GLINT), ale tak jak pisałem wcześniej, brak "tego czegoś" czego aktualnie szukam. Także flakonik będę podawał dalej...

Piodr

Forumowicz

Post31 marca 2013, 17:05 - N

Zgadzam się. Pomimo tego że trwałość ma b.dobrą, to zdaje się wydawać że od momentu aplikacji na skórę Diesel wogóle się nie rozwija, jest jakby monotematyczny. Opisywany jako bardzo słodka kompozycja, lecz według mnie nie aż tak bardzo. W każdym razie na wyjście do klubu jak najbardziej się nadaje, bo ma w sobie jednak coś, co może spodobać się kobietom.

yhmmma

Perfumaniak

Post30 sierpnia 2013, 12:44 - Pt

Zapach, który poznałem jakiś czas temu - ale ile się musiałem naszukać żeby go przetestować. Kilka testów, potem miałem używaną flaszkę. Użyłem go może z 2 -3 razy i sprzedałem. Zapach należy do grupy killerów. Lubię słodycz, ale ta tutaj jest bardzo ulepkowa;D Jak się przeżyje pierwszą fazę to potem już jest miło i przyjemnie. Pierwsze perfumy męskie, w których czułem wyraźnie zapach malin :shock: coś niesamowitego. Zapach może się podobać, ale na dłuższą metę męczy. Idealny do klubu i na mroźne dni. Trwałość na bardzo wysokim poziomie - projekcja to samo - ogon się za nami ciągnie;) Intensywny, mocny zapach, ale dla młodego mężczyzny. Patrząc na inne zapachy od Diesel'a ten jest zdecydowanie najlepszy. Duży plus bo mało popularny i na pewno będziemy się wyróżniać z tłumu nosząc Fuel For Life. Daję mu 4

mizero

Forumowicz

Post30 sierpnia 2013, 13:31 - Pt

Ja miałem całą 75 ml flaszeczkę. I żałuję, że się skończyła. Sam nie wiem co w nim dokładnie czuję, ale jako całość jest bezbłędny i doskonały. Jeden z moich ulubionych zapachów, być może trochę kontrowersyjny, bo kumple mówili, że pachnie jak odświeżacz powietrza, ale mnie to nie zraziło. Przekonała mnie laska, która weszła do autobusu z łysym karkiem i zaczęła się podniecać jaki to "kur** zajebi*** męski zapach ja pier**** musisz taki mieć!". Z uwagi na to, że siedziałem sam w tym autobusie i - o zgrozo - usiedli tuż obok mnie, myślałem, że dostanę w mordę od jej goryla, bo wyglądał na takiego, który bez wahania mógł zabić żonę za słoną zupę. Mimo wszystko fajnie było usłyszeć taki komplement :)

Łukasz1234

Forumowicz

Post02 lutego 2014, 08:06 - N

Bardzo go lubię,słodki gourmand dużo lepszy do klubu niż 1 melon,choć o mniejszej projekcji,trwałość bdb 15 godzin,według mnie całoroczny,świetny latem.

Raw

Aktywny forumowicz

Post02 lutego 2014, 12:08 - N

Pamiętam jak zamówiłem kiedyś dwie próbki tego zapachu. Wtedy jeszcze mój gust nie był ukierunkowany. Bardzo źle wspominam te perfumy. Jedną próbkę (1,5ml) zużyłem, tej drugiej już nie mogłem, oddałem mojej dziewczynie. Bardzo słodkie, chyba za sprawą tej maliny. Ja sklasyfikował bym ten zapach jako unisex. Bardzo źle się w nim czułem. Parametry techniczne miał bardzo dobre.

sbchp250

Forumowicz

Post06 czerwca 2014, 14:04 - Pt

Calkiem fajny ten diesel :) Na poczatku anyż, pozniej malinka.. ale nie taka lekka z koszyczka, ale taki troszke syrop malinowy ;)

Trwalosc i projekcja na bardzo wysokim poziome ;) Nawet troche wyższym ;)

mam katar

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 2

Post06 czerwca 2014, 17:04 - Pt

kwiatek napisał(a):mnie on strasznie drażni, jest nachalny i nie zna manier,
podejrzewam, że test globalny zakończył by się odruchami wymiotnymi,
słodkość aż się wylewa z niego, w klubie sprawdza się najlepiej,
nawet dym tytoniowy mu nie straszny więc możecie sobie wyobrazić
tą intensywność, nie oceniam go bo wiem, że może się podobać,
ma doskonałą trwałośc i projekcje, ale dla mnie jest nie do przejścia,
bynajmniej póki co ...

Z ust mi wyjąłeś. Zapach naprawdę przesadza.

Ostatnio siknąłem się u znajomego, bo mówił, że dostał w prezencie, że ktoś go jeszcze w dodatku nim przy okazji spryskał obficie i ... że później się prawie udusił.
Mówię, że niemożliwe i dałem JEDNEGO strzała na nadgarstek. Kuźwa, nie mogłem się uwolnić od wciąż zalatującej słodko-świeżo-malinowej chmury, która atakowała mnie przy każdym ruchu, a nawet w bezruchu. W końcu zaczęło mnie po prostu mdlić. Do tej pory tylko raz doświadczyłem podobnej traumy, w przypadku g.o. Tuscan Leather. :mrgreen:
Ostatnio edytowano 06 czerwca 2014, 17:14 - Pt przez mam katar, łącznie edytowano 1 raz
Bez potrzeby przedłużania gatunku,
pistoletów noży
i przykazań bożych...

Ile chcesz pan tego amora i psyche?

Mój straganik.
viewtopic.php?f=52&t=29275&p=691142#p691142

sbchp250

Forumowicz

Post06 czerwca 2014, 17:12 - Pt

Mysle ze jak bym czesciej go uzywal to tez by mnie zemdlilo :D Ale warto, zapach napewno nie jest nijaki ;)

dvl

Post06 czerwca 2014, 21:02 - Pt

Mnie troszkę przypomina PR 1 Million. Zapach ciekawy, tylko to otwarcie jak na mój gust nieco sztuczne.
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie