Teraz jest 22 października 2020, 03:31 - Cz

• Reklama

Atelier Cologne - Emeraude Agar

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Atelier Cologne - Emeraude Agar (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
2
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

M_Michal

Aktywny forumowicz

Atelier Cologne - Emeraude Agar

Post25 czerwca 2017, 20:04 - N

Emeraude Agar marki Atelier Cologne to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Emeraude Agar został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jerome Epinette. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, dzięgiel, czarny pieprz, geranium, róża turecka, eukaliptus, drzewo sandałowe i drzewo gwajakowe.

Wbrew nazwie nie ma tutaj agaru. Jest za to opowieść o zieleni. Pięknej i soczystej. Trochę jak róża, która dopiero co została ścięta i czujemy soki. Jednak rozpoczyna się wszystko trochę inaczej. Początek jest mocno aromatyczny. Bergamota, pieprz i jakaś nuta zielona świdruje nos. Następnie pojawia się róża, zapach robi się nieco pudrowy i ten fragment może trochę zmylić, bo jest to ujęcie lekko damskie. Po godzinie zapach ewoluuje w zieloną, soczystą stronę i tak trwa, aż do bazy, która z kolei się wysładza. Ewolucja perfum jak widać ciekawa. Uniseks bez przechyłu w żadna ze stron.

Wszystko zmieszane jest w ładny, noszalny sposób. Projekcja jest niezła, a trwałość całodzienna. Świetne perfumy, szczególnie dla tych, którzy lubią nuty zielone. Zachęcam do testów.

Ode mnie 5.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

nastymic

Forumowicz

Re: Atelier Cologne - Emeraude Agar

Post26 sierpnia 2018, 20:44 - N

Jeden z moich ulubionych codziennych zapachów od AC. Zgadzam się z prawie wszystkim, co zostało wyżej napisane, z tą różnicą, że ja jednak czuję oud. Jest go niedużo, ale w połączeniu z różą, eukaliptusem i bergamotką, staje się przyjazny i noszalny.
Moim zdaniem to unisex, choć czuję jednak delikatny przechył w męską stronę (wydaje mi się, że to dzięki sporej dawce pieprzu). Najlepiej nosi mi się jesienią i chłodniejszą wiosną, ale - moim zdaniem - przy delikatnej aplikacji może być noszony także letnimi wieczorami. Trwałość 7-9 godzin, projekcja zadowalająca.
Ode mnie 5 z minusem.

Powrót do Perfumy unisex