Strona 1 z 1

Ducati - Trace Me

PostNapisane: 06 czerwca 2017, 09:38 - Wt
przez charoshi
Obrazek

Opis z Fragry:
Trace Me marki Ducati to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Trace Me został wydany w 2013 roku.

Nutami głowy są ananas, czarny pieprz i zielone jabłko.
Nutami serca są gałka muszkatołowa, papryczka pimento i liść fiołka.
Nutami bazy są cedr, ambra i Żywice.

Bardzo przyzwoity wg mnie świeżak. Nic szczególnego, ale przyjemnie się go nosi i mimo, że chemiczny - nie gryzie w nos.
Jeśli chodzi o wykaz nut, dopiero jak je przeczytałem dowiedziałem się, że jest tu ananas i jabłko:) Pieprzu też nie czuję.
Podoba mi się natomiast lekka pikantność, zwłaszcza w otwarciu i być może to właśnie ten pieprz, choć nie kojarzy mi się akurat z nim. A może to ta papryka pimento. Nie wiem jak ona pachnie, a ostre papryki nie zawsze pachną ostro (Naga Jolokia pachnie rozkosznie owocowo i niegroźnie, a potrafi urwać pół gęby:). Później słodko, ale odświeżająco (jest w nim coś chłodzącego) i całkiem donośnie - na mnie parametry ma dobre.
Jako, że nie jestem za świeżakami, prawdopodobnie nigdy nie zwróciłbym na niego uwagi, gdyby nie recenzja Piratha i cena - ok 25 zeta, więc wystarczyło do innego zamówienia dodać i jest. Dwóch znajomych gdy go powąchało, od razu poprosili, bym im zamówił.

Za taką cenę uważam, że to świetny wybór, jeśli oczywiście nie zrazi nas to, że będziemy pachnieć wprawdzie ładnie, ale zupełnie nieoryginalnie:)

Ja pojawi się oceniaczka, to dam 4.