Teraz jest 22 października 2020, 15:58 - Cz

• Reklama

Burberry - Sport Ice for Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Burberry - Sport Ice for Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Burberry - Sport Ice for Men

Post30 maja 2017, 23:35 - Wt

Eau de toilette
Obrazek

Burberry Sport Ice for Men został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są cytrusy, imbir i nuty wodne; nutami serca są woda morska i jagody jałowca; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Przyjemne, musujące perfumy z dobrze zarysowanym, głębokim akcentem imbiru i cytrusów.
Na lato, sport w ich wydaniu nie ma znaczenia umownego - jest to zapach uniwersalny.
Otwarcie i środek szczególnie żywe, ale baza jest piękna i słodka, jest to cytrus dość ogólny w mainstreamie, a Burberry jest może dlatego że gorzko-oryginalny momentami. Ocena 4.

Można dodać do katalogu.
Ostatnio edytowano 29 grudnia 2017, 07:22 - Pt przez Scarlatti, łącznie edytowano 1 raz

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Re: Burberry - Sport Ice for Men

Post09 lipca 2017, 00:56 - N

Bardzo gorzki brytyjski imbir, achhh, ostatni raz wąchałem taki imbir chyba w Wietnamie w 1974' co to z dwudziestą brygadą trafiliśmy na pole ryżowe, a tam obok uprawiano też imbir, ten oto korzeń to chyba całość istoty tego sporta. Na dziś dzień mogę rzec że czuć nawiązanie do Diora Homme Sport ale Burberry lepiej u mnie zyskuje, to naprawdę udany zapach.
Nieprzekombinowany, prosty i tym samym ożywczy.
Uzupełniam bo jako sport to zacna propozycja nawet do koszuli.

Powrót do Perfumy męskie