Teraz jest 20 października 2020, 17:51 - Wt

• Reklama

Al Haramain - Etoiles Silver

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Al Haramain - Etoiles Silver (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
17%
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
4
67%
5 - Bardzo dobry
1
17%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 6

• Autor
  • Wiadomość

Prusinho

Forumowicz

Al Haramain - Etoiles Silver

Post24 maja 2017, 16:40 - Śr

Obrazek

Głowa
szałwia, nuty wodne, bergamotka, apoński kwiat wiśni

Serce
gałka muszkatołowa, geranium, kwiat pomarańczy

Podstawa
ambra, piżmo, cedr, mech

Nie udało mi się znaleźć "profesjonalnego" opisu dedykowanego tym perfumom w związku z tym ograniczę się do opisu własnych przemyśleń.

Zapach otwiera się dość mocno i rześko, czuć intensywnie cytrusy, prawdopodobnie za sprawą bergamotki, delikatnie wyczuwalna szałwia i akordy wodne. Cytrusowa świeżość trwa dość długo. Zapach następnie trochę łagodnieje, do głosu dochodzą akordy kwiatowe, jednak nadal wyczuwalny jest cytrusowy akompaniament. Zapach po około 2-3 godzinach staje się bliskoskórny, jednak nadal projektuje dość mocno dla otoczenia, wyczuwalne nawet po 7 godzinach. Całą przygodę z zapachem kończy koncert nut drzewnych oraz mchu. Na mnie wytrzymał około 10 godzin podczas testu. Jak miałbym porównać te perfumy do innych to pierwsze co mi się nasuwa na myśl, Davidoff - Cool Water, jednak Etoiles Silver jest w odbiorze bardziej naturalny, cytrusy są jakby doprawione odrobiną cukru i soli. Tak wiem dziwnie to brzmi, ale takie są moje spostrzeżenia. Szukając co nieco na temat tego zapachu natknąłem się na opinie, że otwarcie ma podobne do GIT od Creeda (opinia przy produkcie oraz na filmie w serwisie youtube). Zapach zdecydowanie na cieplejsze pory roku.

Jest to mój debiut, więc proszę o wyrozumiałość.

leandros

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Al Haramain - Etoiles Silver

Post24 maja 2017, 18:01 - Śr

Zastanawiam się nad nim. Czujesz w nim piżmo, takie obecne w prawie każdym arabskim wypuście?
Silesius non Polonus - Anselmus Ephorinus

Mój stragan - zapraszam!
Fragrantica

Prusinho

Forumowicz

Post24 maja 2017, 18:11 - Śr

Nie wiem czy pomogę Ci tym porównaniem, ale jest podobnie wyczuwalne co w L'Aventure.

leandros

Bardzo aktywny forumowicz

Post24 maja 2017, 18:42 - Śr

Pomogłeś, bo jeśli tak nie ma tego wkur..... piżma, to warto brać :D Dziękuję!
Silesius non Polonus - Anselmus Ephorinus

Mój stragan - zapraszam!
Fragrantica

Prusinho

Forumowicz

Post24 maja 2017, 18:43 - Śr

Nie ma za co, polecam się na przyszłość :)

Damian_25

Post14 stycznia 2018, 13:44 - N

Ktoś coś jeszcze doda ? Jak ten zapach wypada w odbiorze kobiet ? Podoba się ? Jakby go porównać na do Azzaro Chrome lub Nautica Voyage, który będzie lepszy w odbiorze w okresie letnim ?
Jeżeli jest podobny do creeda tzn. że będzie to zapach też podobny do RASASI Egra, ARMAF Tres Nuit, czy też AL HARAMAIN Mystique ?
Natomiast jeśli mam któryś z tych trzech ma sens kupowanie Al Haramain - Etoiles, skoro wszystkie są w klimacie GIT ?

MrMole

Aktywny forumowicz

Post14 stycznia 2018, 15:26 - N

Napiszę tak: AH Mystique nie ma nic wspólnego z Egrą.

Szukaj próbki lub odlewki i wyrób sobie własne zdanie. I nie sugeruj się jutjuberami, niektórzy klepią te filmy na ilość i można nieźle się naciąć.

Damian_25

Post14 stycznia 2018, 15:30 - N

MrMole napisał(a):Szukaj próbki lub odlewki i wyrób sobie własne zdanie. I nie sugeruj się jutjuberami, niektórzy klepią te filmy na ilość i można nieźle się naciąć.

OK. Dzięki za radę :)

qki

Forumowicz

Post16 stycznia 2018, 19:57 - Wt

Nie to żebym nabijał posty ale dla mnie służy w domu jako odświeżacz powietrza. Nie zbiera żadnych komplementów, kobiety podchodzą do niego obojętnie wręcz niezauważalnie. Jeszcze jedna rzecz przychodzi mi na myśl - świeże pranie! Jako płyn do płukania byłby idealny. :twisted:

Prusinho

Forumowicz

Post05 czerwca 2018, 18:27 - Wt

MrMole napisał(a):Napiszę tak: AH Mystique nie ma nic wspólnego z Egrą.

Szukaj próbki lub odlewki i wyrób sobie własne zdanie. I nie sugeruj się jutjuberami, niektórzy klepią te filmy na ilość i można nieźle się naciąć.

Natomiast Mystique nie ma wiele wspólnego z bohaterem tematu.

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post15 stycznia 2019, 19:45 - Wt

dzis zdobylem mala odleweczke od kolegi ktory zakupil etoiles w ciemno :D tak sobie siedze i testuje i powiem ze zapach mi sie naprawde podoba,pachnie jak cool water z duza iloscia cytrusow!!!idealny zapach na letnie miesiace,projeckcja zdaje sie byc delikatna ale co jakis czas dochodzi do mnie ta won :P ja go wyczuwam delikatnie natomiast moja mama twiedzi ze czuc w calym pokoju :shock: dziwna sprawa,byc moze nos zmeczony po calym dniu,oczywiscie testy beda trwac ,na obecna chwle podoba mi i jak przejdzie testy globalne bedzie na lato flakon :lol: patrzylem u kolegi,opakowanie wyglada swietnie wykonane ,flakon piekny,polecam testy,cena byla bdb,jestem na tak!

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie