Teraz jest 17 lipca 2019, 17:20 - Śr

• Reklama

Creed - Original Vetiver

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Creed Original Vetiver (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
3%
3 - Przeciętny
2
5%
4 - Dobry
5
14%
5 - Bardzo dobry
17
46%
6 - Genialny
12
32%

Liczba głosów : 37

• Autor
  • Wiadomość

maciejb1986

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Re: Creed - Original Vetiver

Post20 marca 2019, 08:58 - Śr

Dobra, dobra mam Ov i Mc :P wszystko w porządku. Ale OV dla mnie lepszy i basta. Original Vetiver to jednak bardziej wetiwer niż mydło i dlatego OV>MC, jest bardziej zielony, kwiatowy, korzenny a nawet moim zdaniem bardziej koloński.

(Grey Vetiver też mam- ale zupełnie nie widzę tu powiązania z OV, Guerlain Vetiver, Frederic Malle Vetiver Extraordinaire, Nishane Sultan Vetiver, Ellie Saab No.6 Vetiver, SL Sultan Vetiver, L'Artisan Timbuktu, Vetiver Sacre, Durga Cowboy Grass, House of Sillage Dignified, Jovoy Private Label/Incident Diplomatique wszystkie wetiwery od Lalique i jeszcze sporo innych wetiweriowców (nawet Malizia Uomo Vetyver :lol: który de facto pachnie trochę jak OV :D ) lub zapachów z silną nutą tego zielska, oczywiście wielu wielu mi brakuje ale poluję na nie.)

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post20 marca 2019, 13:33 - Śr

To teraz 5 powodow zeby kupic OV:
1. To swietny klasyczny meski zapach, wpisujacy sie w obraz prawdziwego faceta nie chlopaka
2. Jest podobny do Mugler Cologne przy czym zachodzi nawet podejzenie ze uzyto do niego najlepszych skladnikow
3. Fantastycznie prezentuje sie na polce. Wg mnie to najladniejszy flakon od Creed.
4. Latwo znalezc linie kosmetykow uzupelniajacych np. Irish Spring. To wazne jak ktos potrzebuje rozwiazan kompleksowych
5. Lagodnie wprowadza w swiat wetiwerowcow, przyjemny dla otoczenia nie wywolujac przy tym skojazenia z martwymi chinczykami (patrz Guerlain Vetiver).

;)

alpaczino

Forumowicz

Post20 marca 2019, 13:45 - Śr

No lepiej bym tego nie ujął. ;)
Podpisuje się pod tym, co napisał Grzegorz.
pozdrawiam

Luca Brazi

Forumowicz

Post20 marca 2019, 14:02 - Śr

Artplum napisał(a):A znowuż IMHO, żaden z wymienionych przez Ciebie zapachów nie zastapi mi OV.
(...)
Jeśli lubię beemki, to citroen, renówka i fiat nie zastąpią mi BMW, choć w codziennym użytkowaniu są tańsze i mają większe bagażniki, a w mieście tak samo stoją w korkach :P

Otóż to :-) (zarówo pierwsze, jaki drugie zdanie)
Uwielbiam zapach napalmu o poranku.

Stragan: viewtopic.php?f=52&t=22149&p=563186#p563186

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post20 marca 2019, 14:11 - Śr

Otoz nie. Analogia nie jest dobra. Sugerujecie sie cena a to nie samochody i nie mozna w prosty sposob tego przeniesc. I wypraszam sobie porownywanie Muglera do fiata. Przewachalem cala ekstraklase Cologne ktora moglibyscie przyrownac pod wzgledem ceny do ferrari ze zlota dla arabskiego Szejka i twierdze ze to nie jest dobra analogia

Luca Brazi

Forumowicz

Post20 marca 2019, 14:13 - Śr

Właśnie nie ceną.

Zwróć uwagę, że celowo usunąłem z cytowanej wypowiedzi Artura zdanie o środkach płatniczych :-)
Uwielbiam zapach napalmu o poranku.

Stragan: viewtopic.php?f=52&t=22149&p=563186#p563186
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie