Teraz jest 25 października 2020, 22:48 - N

• Reklama

Dior - Sauvage Very Cool Spray

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Dior Sauvage Very Cool Spray (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
14%
2 - Słaby
1
14%
3 - Przeciętny
2
29%
4 - Dobry
1
14%
5 - Bardzo dobry
1
14%
6 - Genialny
1
14%

Liczba głosów : 7

• Autor
  • Wiadomość

Lopez

Forumowicz

Dior - Sauvage Very Cool Spray

Post27 kwietnia 2017, 14:22 - Cz

Sauvage Very Cool Spray marki Christian Dior to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sauvage Very Cool Spray został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka i pieprz; nutami serca są lawenda, pieprz syczuański, geranium, paczula, wetyweria, różowy pieprz i elemi; nutami bazy są ambroksan i cedr.

Obrazek

Testowałem w UK. Pisze ze jest praktycznie taki sam zapach jak w pierwszej wersji. Wydaje mi się trwalszy i mocniejszy, moze troszke glebszy.Wygląda jak wąski, ciężki dezodorant. Coś nowego na rynku. Czy mnie teraz każdy rozumie czy dalej macie problemy
Perfumy to moj nalog

paradox

Forumowicz

Re: Dior Sauvage Very Cool Spray!!!!!

Post28 kwietnia 2017, 13:53 - Pt

Potwierdzam jest to dezodorant spray, aluminiowy. Widnieje na nim tekst: Fresh eau de toilette 100% air spray. Jeśli chodzi o sam zapach jak dla mnie pachnie jak Sauvage w szklanym flakonie, żeby wyłapać różnice pasowałoby zrobić test porównawczy. Cena to 229zl za 100ml

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 28 kwietnia 2017, 14:05 - Pt przez paradox, łącznie edytowano 1 raz

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post29 kwietnia 2017, 13:56 - So

dzis poznalem nowego sauvage :P swiezszy ,lzejszy ale to wciaz sauvage,ugrzeczniony i letni.flakon wyglada jak dezodorant i psika jak dezodorant :lol: czuje ze mozna nim psikac cale cialo w lecie.fajna opcja na lato ale cena to dla mnie zart!!!! :lol: to tak po pierwszym spotkaniu testy ponowie napewno bo klasyka lubie

ps1986

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post29 kwietnia 2017, 17:07 - So

Wąchałem dzisiaj w D., pachnie jak klasyczny Sauvage. Nie wiem, po co to komu.
"Śmiem twierdzić co innego i mam ku temu mocne powody, których na razie pozwolę sobie nie ujawnić"

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post30 kwietnia 2017, 15:22 - N

wiem ze to smiesznie brzmi :lol: ale jak pierwszy raz zobaczylem tego diora to az sie zasmialem :P nie laduje chmur tylko psika jak pospolity deo,wiec mysle ze na cialo nie bylo by problemu,na plus na pewno parametry,oczywiscie nie takie jak sauvage klasyk ale jak na taki typ wody to naprawde niezle,na lato bardzo fajna pozycja

Mikâil

Forumowicz

Post30 kwietnia 2017, 18:56 - N

Bardzo fajny sposób aplikowania. Jedno naciśnięcie, jeden szybki ruch w około szyi i skóra pięknie pokryta. Zapach lepszy od klasycznego Sauvage. Jest dużo lżejszy, przyjemniejszy w noszeniu. Na lato świetny :)
Kod: Zaznacz cały

street

Aktywny forumowicz

Post30 kwietnia 2017, 19:54 - N

szybki test w D mówi, że gdyby to zamknęli w tradycyjnej butelce i nazwali aqua to zarobili by więcej... zapach mniej narzucający i nachalny niż wersja edt.

belmondoo

Aktywny forumowicz

Post06 maja 2017, 10:57 - So

Podobieństwo do edt jest ewidentne - dla mnie jest mniej cytrusowy i bardziej wygładzony. Nieporozumieniem jest natomiast sposób aplikacji - identyczny jak w dezodorantach, co przy cenie oferowanej w S. czyni jego zakup wielce nieopłacalnym i dyskusyjnym - spokojnie zużyje się taką butelkę w miesiąc. Trwałość na mnie to mniej więcej połowa trwałości wersji edt - czyli około 5 godzin.

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post06 maja 2017, 15:11 - So

dokladnie tak sok ubywa z predkoscia swiatla :P a jak myslicie jakby przesikiwac do flakonika 10ml daloby to cos??tylko jak to robic :lol:

American Beauty

Post07 maja 2017, 19:05 - N

Dziś testowałem w S.
Wcisnąłem spray i mi zalało cały nadgarstek, prawie kapało. Nie wyobrażam sobie przy tej cenie tak go aplikować. To jakaś porażka pod tym względem.
Sam zapach natomiast bardzo spoko. Jak wyżej, to Sauvage w wersji Aqua/Leau/Woda Sauvażowa. Jestem tylko po nadgarstkowym, mogę stwierdzić, że na nadgarstku trwałość mniejsza niż Prada Luna Rossa Carbon- mam go na drugim nadgarstku, więc sobie testuje na przemian. Zauważyć trzeba, że Very Cool Spray był zaaplikowany w ilości 2-3 x większej niż ta Prada... Od aplikacji minęły 4h. Dior jest wyczuwalny bardzo bliskoskórnie, Prada na kilka cm. Myślę, że będzie to miało przełożenie na testy globalne. Ogólnie jak dla mnie Sauvage EDT> Very cool spray

wahoo

Perfumaniak

Post07 maja 2017, 19:47 - N

American Beauty napisał(a):Dziś testowałem w S.
Wcisnąłem spray i mi zalało cały nadgarstek, prawie kapało. Nie wyobrażam sobie przy tej cenie tak go aplikować. To jakaś porażka pod tym względem.
(...)

Może w tym przypadku, zamiast testów nadgarstkowych, trzeba przeprowadzać testy "pachowe"? ;)

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post07 maja 2017, 21:43 - N

street napisał(a):szybki test w D mówi, że gdyby to zamknęli w tradycyjnej butelce i nazwali aqua to zarobili by więcej... zapach mniej narzucający i nachalny niż wersja edt.

Mam podobne wrażenia.
Po przelotnym teście to taki własnie rozwodniony klasyk.
Początkowo przyjemny, ale w miarę upływu czasu staje się jakiś taki nijaki... Zdecydowanie brak mu kopa i wyrazistości protoplasty.
Artur

Gustaw1

Aktywny forumowicz

Post07 maja 2017, 22:01 - N

Myślę, że można sobie odpuścić tę pozycję. Ja natomiast jestem zadowolony z deo w sprayu Sauvage. Lubię się nim dopsikać po treningu 2 chmurki, zamiast z flakonu EDT, bo dopsikiwanie EDT przydusza.

Kamil

Forumowicz

Post09 maja 2017, 14:13 - Wt

To jest praktycznie to samo co zwykle sauvage

BlueJeans

Moderator

Post09 maja 2017, 14:48 - Wt

Taki sobie przyjemniaczek jak klasyk. Co do samego flakonu to przypomina mi to dezodoranty z Yves Rochera. Ogólnie Very cool lipa :D

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Dior Sauvage Very Cool Spray

Post13 maja 2017, 14:05 - So

Ankieta please 8-) i dodanie do katalogu...

Spróbowałem wczoraj - delikatniejsze otwarcie no i przede wszystkim sposób aplikacji - bardziej mgiełka do ciała niż woda toaletowa z atomizera

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Re: Dior Sauvage Very Cool Spray

Post13 maja 2017, 14:12 - So

lzejsza jakby rozwodniona wersja klasycznego sauvage,dobra opcja na lato i parametry wcale nie sa takie zle,zapachy bardzo podobne i od razu czuc ze to sauvage :P dla fanow klasyka pozycja obowiazkowa.flakon psika jak dezodorant wiec mysle ze butla szybko sie konczy.nie jest zly ale wole jednak klasyka!!!

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Post13 maja 2017, 14:36 - So

Piotrek - myślałem na tym i ten spray w odróżnieniu od tego co konsultantkom w Sephorze kazano wciskać , że to jest to samo... - dla mnie absolutnie nie jest :?

Tutaj na samym początku przynajmniej grejpfrut w otwarci robi różnicę - jest bardziej jaśnie i soczyście , ale mimo wszystko delikatniej i to dla mnie duży plus

dandys

Post13 maja 2017, 14:58 - So

Flakon wygląda jak mariaż Rive Gauche i Egry :)
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1027/
Money for nothin' and chicks for free

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post13 maja 2017, 15:00 - So

cool spray jest bardziej "utemperowany" mniej "ordynarny" oczywiscie sa podobne do siebie ale nie sa identyczne,nie powiem cool spray podoba mi sie ale wydac takie pieniadze za cos co ubywa jak kasa w balaganie :lol: to ja podziekuje,mozna smialo psikac na cale cialo
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie