Teraz jest 24 października 2020, 06:46 - So

• Reklama

Axe - Adrenaline (Iced Musk & Ginger)

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Axe - Adrenaline Iced Musk & Ginger (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!)

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
2
67%
4 - Dobry
1
33%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

9452130

Forumowicz

Axe - Adrenaline (Iced Musk & Ginger)

Post04 maja 2017, 05:45 - Cz

Obrazek

Jeden z 3 nowych zapachów od axe. Teoretycznie świeży i pobudzający, a w praktyce trochę mniej słodki od 2 pozostałych. Jakąś świeżość czuć ale nie użyłbym go w upalne lato raczej. Na wiosnę/jesień za to całkiem ok. Całkiem ciekawe połączenie imbiru i piżma. Atomizer psika bardzo obficie i równomierne. Trzeba uważać z aplikacją bo ilość perfum na jedno psiknięcie jest znacznie większą niż w przypadku większości innych marek. Na plus również pancerna metalowa butelka.
Projekcja ok 2-3 godz z czego pierwsze 20-30min zdecydowanie mocniejsza. Trwałość najgorzej wypadła ok 5 godz . Zazwyczaj jest od 6 w górę gdzie rekordowo po ponad 8 można było coś wyczuć wkładając nadgarstek do nosa. Cena 20zł/100ml więc zdecydowanie warto spróbować.

kio

Forumowicz

Re: Axe - Adrenaline (Iced Musk & Ginger)

Post11 maja 2017, 13:37 - Cz

Skuszony pozytywnymi opiniami tych trzech nowych zapachów zaopatrzyłem się w Axe - Adrenaline.

Szczerze powiedziawszy - jak za cenę 30 zł (w Rossmanie swego czasu przecena na 20) to zapach całkiem interesujący w tej kwocie. Chociaż jak dla mnie zbyt szybko popada z nudę. Trwałość średnia, po około 5 godzinach już niczego nie czuć.

polomat14

Post18 lipca 2019, 14:55 - Cz

Ja z kolei mam wrażenie, że ten w sumie miły zapach, na mnie pachnący zozworówką pitą gdzieś nad wodą na skórze jakiegoś zwierza, nawet nie próbował być świeży. Jest słodko - ostry, otwarcie mocno spirytusowe.
Dużo imbiru, kiedy już zwietrzeje gorzelnia. Sporo również czegoś pomiędzy melasą i brązowym cukrem. W tle dosyć wyraźne, acz dużo słabsze piżmo.
Projekcja najsłabsza z całej axowej trójki. Trwałość też nie zachwyca, ale jako zapach zajęciowo - pociągowy wystarczy.
Ogólnie zapach nawet przyjemny, choć nic odkrywczego czy zaskakującego w nim nie ma.

Embe

Forumowicz

Post18 lipca 2019, 15:25 - Cz

Mało skomplikowany przyjemny psikacz. Wysłodzone połączenie liści figowych z imbirem. Kiepska trwałość.
Jak ktoś szuka czegoś podobnego, ale w wersji "extreme" niech się rozejrzy za Bogart Story Green.

Powrót do Perfumy męskie