Teraz jest 22 października 2020, 07:13 - Cz

• Reklama

Hugo Boss - Hugo Just Different

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Hugo Boss - Hugo Just Different (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
2
10%
2 - Słaby
5
24%
3 - Przeciętny
5
24%
4 - Dobry
6
29%
5 - Bardzo dobry
2
10%
6 - Genialny
1
5%

Liczba głosów : 21

• Autor
  • Wiadomość

krystek

Forumowicz

Hugo Boss - Hugo Just Different

Post30 grudnia 2011, 20:36 - Pt

Hugo Boss Hugo Just Different. Zapach z 2011 roku.
Nuty głowy: zielone jabłko, mięta.
Nuty serca: frezja, bazylia.
Baza: drzewo kaszmirowe, labdanum, olibanum.
Ładnie brzmi? I na tym koniec. Zapach płaski, tragiczna trwałość. Totalna porażka. Nieudolnie miał chyba wzmocnić szarego Bottled . Szkoda, że nie udało się. Gdyby go nie było, nic by nie stało się. Niestety, ale odnoszę ogólne wrażenie, że Boss zagubił się .
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post30 grudnia 2011, 20:43 - Pt

Myślę, że dzięki kampanii reklamowej z panem Leto zapach będzie przez jakiś czas popularny. Niestety na mnie żadnego wrażenia nie zrobił. Ot kolejny świeżak dla ludzi, którzy nie chcą się niczym wyróżnić.

Prorok

Forumowicz

Re: Hugo Boss Hugo Just Different

Post30 grudnia 2011, 21:29 - Pt

nie trawię oryginalnego zielonego hugo , który nieodparcie kojarzy mi sie z gumą balonową wiec nie mam wielkich nadziei co do tej przerobki - obym sie mylil ;)

tomson69

Aktywny forumowicz

Post13 stycznia 2012, 22:29 - Pt

Określę to jednym słowem... tragedia :evil: Nie ma on nic w sobie ciekawego, zwykły przeciętniak. Osoby z kampanii reklamowej myśleli że jak dadzą Jareda Leto do reklamy to zapach sprzeda się w dużych ilościach bo Jared jest przede wszystkim jednym z idoli nastolatek (moim nie ale uwielbiam 30STM :D ) Zapach dobry dla osób które chcą "psiknąć" się nimi i zapomnieć, nie warty zakupu

FourOfKind

Post14 stycznia 2012, 09:49 - So

Faktycznie nijaki. Mam jednak wrażenie, że się będzie dobrze sprzedawał :)

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Post17 maja 2012, 21:32 - Cz

OMG dziś kolega mi go pokazał, co za syf (BTW przepraszam czy to słowo jest dozwolone na naszym forum???).

W sumie, to oprócz szarego Hugo i Bottled nie gustuję w tej marce. Tutaj jednak ciekawiła mnie zawsze butelka szarego, bardzo fajnie zmieniona na czarny mat. Niestety to co jest w środku mnie odrzuciło. Nie jest to żaden świeżak, jak ktoś z Was napisał. Jest to jakiś ziołowy słodziak, przypomina mi jakąś parodię One Milion. Z tymi perfumami łączy go także ogromna, jak na mass market, moc. Jedna aplikacja na nadgarstek wystarczyła, bym go czuł przez długi czas bardzo mocno. Oczywiście z pomocą przyszło mi mydełko i ręczniki papierowe. Wybaczcie, nie miałem sił by testować trwałość, natomiast podejrzewam b.dobrą.

Same wrażenia są okropne, ziółka umoczone w jakimś słodzie, nie jest to moim zdaniem ani męskie, ani orzeźwiające ani ... żadne. Jedyna pociecha, to sama końcówka przy skórze może być. Pachnie wtedy podobnie do innych obecnych wód jakąś wariacją paczuli, kadzidła na pewno w nim nie wyczuwam na żadnym etapie. Całość dla mnie ma bardzo sztuczny przekaz, dopiero końcówka jest powiedzmy dostateczna. Oceniam na 2. Do tego kolejny zapach, który żeruje na całkiem fajnym protoplaście. Wstydźcie się !!!

Na sam koniec - strasznie rzuca mi się w oczy różnica między ubraniami Bossa, a perfumami. Te pierwsze są nie dość, że bardzo drogie, to bardzo dobre, mają to coś, co sprawia, że chętnie bym po nie sięgał (mam niestety tylko 2 rzeczy ale są super) gdyby portfel był pojemniejszy. Same perfumy. Sami wiecie ....

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post17 maja 2012, 21:40 - Cz

Szary to Bottled dla ścisłości ;) Pewnie chodzi Ci o Zielonego.
Nie wiem, czy aby na pewno testowałeś Just Different, gdyż zapamiętałem go jako płaskiego, nijakiego świeżaka o fatalnej mocy i trwałości. Aczkolwiek słowo syf (shit, dno też mogą być) pasuje jak ulał. Ocena również, choć ja prawdopodobnie dałem 1.
Jeśli się pomyliłeś, to nawet sobie nie zaprzątaj głowy, by to zmienić. Jeśli nie, to wszystko jest w porządku :lol: Beznadzieja jednym słowem.

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Post17 maja 2012, 21:45 - Cz

Masz rację pisałem o Hugo Boss Hugo (zielony, a nie szary jak go nazwałem) i Bottled.

Natomiast nie pomyliłem się - dla mnie Just Different jest właśnie słodki, nic mnie tam nie odświeża tylko zamula i świerzbi jak mrówki w skarpecie. BTW, teraz wszystkie zapachy producenci określają, jako świeże, ciekawe czemu.

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post17 maja 2012, 21:48 - Cz

Moda. W niszy natomiast masz sam oudy :lol:

darivsz

Aktywny forumowicz

Re: Hugo Boss - Hugo Just Different

Post09 września 2012, 19:35 - N

Rzeczywiście przypomina to trochę 1 Milion, ale perfumy PR są chyba pod każdym względem lepsze. Nie ma w Just Different tej męczącej cytrusowej nuty z 1M, ale i tak jest słabo. Początek dobrze wyczuwalny i kojarzy mi się z Code Armaniego, druga faza już słabiej wyczuwalna i tu właśnie bardzo przypomina mi 1M. Później nuty drzewne i po 3 godzinach koniec... Ostatnie testowane przeze mnie perfumy Hugo Boss to Bottled Sport i na dużo się nie nastawiałem po tym, ale Just Different chociaż czuć. Ocena jedynie słaba.

niko_22

Forumowicz

Post24 października 2012, 19:46 - Śr

Przeciętniak. Dużo bardziej wolę klasyka, choć ten ma tez pewien urok. O ile klasyk kojarzy mi się z lasem po deszczu o tyle ten z lasem świerkowym i choinkami. Sam zapach jest nienajgorszy, ale walory użytkowe baaardzo kiepskie. Po godzinie na mnie już bardzo bliskoskórny. Pod tym względem nie ustępuje klasykowi. Klasyk miał dla mnie dużą elegancję, której ten jest pozbawiony. Sama kompozycja miałaby u mnie może naciągane 4, ale przez słabą projekcję i trwałość może liczyć tylko na 3/6.

ps. Ma zaje*isty flakonik.

xentrix

Super Perfumaniak

Post30 października 2013, 10:29 - Śr

kuzyn kiedys dostał 40 albo 50 ml ...zużył ponad połowe i juz nie mógł wiecej...dał mi resztę . Ja zuzyłem moze 2 razy globalnie i dałem spokój ...tak przecietny a nawet słaby to zapach.Pozbyłem sie od razu z wielką radoscią. Naprawde nijaki , zadnego charakteru . Dobry tylko dla uzytkownika , ktory chce jakos pachniec . Dla perfumoholika słaby i tyle . Setki lepszych zapachów mozna znaleźć. Daje 2. Nigdy wiecej.
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

karoluss91

Aktywny forumowicz

Post26 grudnia 2014, 18:01 - Pt

Mój tegoroczny prezent świąteczny ... Przed wyjęciem z opakowanie szybko rzuciłem oko na forum i ... spodziewałem się masakry. Tymczasem jestem pozytywnie rozczarowany. Całkiem przyjemny i trwały zapach. W mojej opinii świeży trawiasty zapach w stronę herrery 212 i malizia vetyver. Owszem nie jest to nic nadzwyczajnego, ale jeśli jakiś żółtodziub nie posiadający kolekcji poprosiłby mnie o polecenie jakieś zapachu na codzień myślę że mógłbym polecić tego bossa. Ode mnie 4 (byłoby 3 z plusem ale na mnie jest wyjątkowo trwały i muszę mu to oddać! :)

Karolcio

Post01 lipca 2015, 14:54 - Śr

Odkopię nieco wątek bo akurat dziś mogłem sobie zaaplikować po chmurze na nadgarstki.

Po pierwsze - raczej nie przywiązuję wagi do opakowań, ale Just Different jest ciekawe, takie może niekoniecznie na półkę, ale do kosmetyczki jak najbardziej.

Na początku wydawał mi się fajny, świeży, przyjemny, ot. takie psikanko na lato, chociaż po opakowaniu spodziewałbym się czegoś z większym charakterem, mniej grzecznego.

Niestety - bardzo nie pasuje mi to co się stało na mojej skórze z tym zapachem mniej więcej po 2 godzinach - ze świeżaka zrobiła się taka hmmm landrynka - odczucie dość irytujące, takie nie męskie i nie na lato. Tak jakbym jedząc wodnego loda się trochę pobrudził i nie miał gdzie wymyć rąk... ;-)

gienadi

Bardzo aktywny forumowicz

Post15 lipca 2018, 14:36 - N

Chyba jeden bardziej niedocenianych zapachów na forum. Jest tak niedoceniany że nawet hejtu jest mało :) Dla mnie jeden z lepszych zapachów mainstreamu. Trwały projektujący zbiera komplementy. Uniwersalnydo bólu, idealny do pracy czy do szkoły na randki lub spotkania biznesowe. Powstał chyba za wcześnie o parę lat gdyby premiera była teraz może by wywołał większe poruszenie. Dodać trzeba o dobrej kampanii reklamowej razem z Red był reklamowany przez Jared Leto, jak gusta się zmieniają parę lat później reklamował zapach asfaltu :D Ciekawi mnie to że na forum jest chyba wstyd się przyznać że się lubi Bossa, dla mnie to jeden worek jakościowy z Versace i Pradą(męską).

ps1986

• Ostrzeżenia: 2

Post15 lipca 2018, 14:50 - N

z Versace ok, jednak prada jest lata świetlne z przodu.
"Śmiem twierdzić co innego i mam ku temu mocne powody, których na razie pozwolę sobie nie ujawnić"

gienadi

Post15 lipca 2018, 14:59 - N

Która Prada? Nie dość że każda inspirowana, słabe parametry i syntetyczna za duże pieniądze. Nie zrozum mnie źle miałem i lubię zwłaszcza extreme. Ale ostatni wypust to nawet Hugo by odrzucił :D Prada by chciała by być jak Chanel ale nie jest.

turbosnail

Ultra Perfumaniak

Post15 lipca 2018, 15:35 - N

mi absolutnie nie wydaje się, żeby prada goniła chanel w perfumach
szybciej guerlain, hermes, ysl
boss, versace to ten sam poziom, ale niższy od w/w

a bohatera wątku oceniam słabo (2), nie ma w nim niczego ciekawego, parametry słabe - po prostu o zapachu nie mówi się, bo nie ma o czym

cologne1980

Forumowicz

Post24 kwietnia 2019, 09:28 - Śr

Perfumy oceniam przeciętnie (dobrze). Przyjemnie się nosiło w czasie jesieni i zimy. Nie mam w kolekcji za wiele zapachów w tym tonie dlatego będzie używany od czasu do czasu. Bardzo dobra trwałość. Dla początkujących w perfumowym świecie na pewno się nada.

Powrót do Perfumy męskie