Teraz jest 30 października 2020, 23:46 - Pt

• Reklama

Comme des Garcons - Blackpepper

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Comme des Garcons - Blackpepper (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
33%
3 - Przeciętny
1
33%
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
33%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

wahoo

Perfumaniak

Post14 marca 2017, 22:09 - Wt

rok wydania: 2016
twórca: ??
nuty: czarny pieprz, cedr, paczula, agar (oud), fasolka tonka i piżmo

Obrazek

Nazwa bardzo adekwatna: pierwsza chmura i jakbym nos do młynka z pieprzem wsadził. Szkoda tylko, że to w zasadzie koniec "uniesień" podczas noszenia Blackpepper. Pieprz szybko się ulatnia, zapach traci na lotności i osiada blisko skóry, i na mojej przynajmniej zaczyna dość wyraźnie przypominać Wonderwood. Ale ani on jest ciekawszy, ani ma lepsze parametry od starszego brata. U mnie po 6h nie ma śladu już po Blackpepper. W sumie standard jak na CdG, ale nadal to rozczarowuje.
4-/6

hrhrhr

Aktywny forumowicz

Re: Comme des Garcons - Blackpepper

Post15 marca 2017, 08:41 - Śr

dla mnie przypomina lekko wygaszony cdg black z mocnym dodatkiem pieprzu, więc nazwa w 100% trafiona ;) . miałem 10ml odlewkę, zeszła dość szybko. bardzo go polubiłem, ale chyba na flakon się nie skuszę. ja po 6 godzinach nadal go czuję, chociaż bardzo łagodnieje po takim czasie.

4+/6
Na sprzedaż / Zdjęcia
---
Kupię złoty magnetyczny korek Amouage

Greg

Aktywny forumowicz

Post15 marca 2017, 21:32 - Śr

Ja mam takie trochę wrażenie, że Wonderwood, Wonderoud oraz Blackpepper mają wspólne DNA - coś w rodzaju wspólnej bazy, na której zbudowana jest reszta zapachu. Byłem zaskoczony, że po tak pieprznym otwarciu Blackpepper przywiódł później skojarzenia w postaci starszych braci.

BeeGee

Post04 grudnia 2019, 13:30 - Śr

Lubisz ostry, suchy i pieprzny zapach? A lubisz zapach suchego drewna, iglaków (cedr) podszytego paczulą? To wymieszaj to wszystko razem, wrzuć trochę oudu i dorzuć jeszcze garść pieprzu, co tam...nie żałuj daj 2 garści...zamierzaj i odstaw- niech się "wytrzęsie".
Później wyciśnij, ekstrakt wlej do butelki i wlej do niej spirytus.
Przed zamknięciem możesz jeszcze rzucić zaklęcie...typu "a niech cię zakręci w nosie jak się tym pryśniesz". Koniecznie przez lewe ramię. Odstaw do ciemnej piwnicy, bardzo ważne, żeby była bardzo zimna.
I tak po pół roku jak wyjmiesz ciemną, piękna buteleczkę i w ciszy spryskasz się tym czarodziejskim eliksirem- usłyszysz gromkie "na zdrowie" z pomieszczenia obok...no chyba że ktoś znajomy i bliski rzuci-"na szczęście, że ci...nie rozwaliło".
Super zapach, warto mieć i spróbować. Mam i będę miał w swoi...swojej piwnicy ;-)

Powrót do Perfumy unisex