Teraz jest 20 października 2020, 18:03 - Wt

• Reklama

Burberry - Brit Rhythm

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Burberry - Brit Rhythm (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
25%
3 - Przeciętny
2
50%
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
25%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

• Autor
  • Wiadomość

M_Michal

Aktywny forumowicz

Burberry - Brit Rhythm

Post01 marca 2017, 20:22 - Śr

Za znanym portalem:
"Burberry Brit Rhythm marki Burberry to skórzane perfumy dla mężczyzn. Burberry Brit Rhythm został wydany w 2013 roku. Burberry Brit Rhythm stworzyli Dominique Ropion, Anne Flipo i Olivier Polge. Nutami głowy są bazylia, werbena, kardamon i jagody jałowca; nutami serca są skóra, paczula i styraks; nutami bazy są cedr, kadzidło i fasolka tonka."

A jak jest na prawdę? Kurz, brudna szmata, kreda przy szkolnej tablicy. Tak to pachnie. Tragedia. Normalnie przypominają mi się czasy, gdy stałem przy tablicy i sięgałem po gąbkę by ją zmazać. Jedyne co jest pozytywne w tym zapachu, to parametry. Trwałe to, niestety.

Nie polecam.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

et-go-homme

Forumowicz

Re: Burberry - Brit Rhythm

Post02 marca 2017, 20:22 - Cz

A mi się całkiem podobało, mimo że z tego co pamiętam nie było tam żadnego bogactwa nut ani fajerwerków, a kompozycję przypisałbym do półki "niższej średniej"
Z kolei na mnie trwałość nie była oszałamiająca, choć i tak o wiele lepsza od L'homme Parfum Intense, którego miałem wtedy na drugiej ręce.

zidam

Forumowicz

Post26 września 2017, 23:36 - Wt

Korzenny, przyprawowy, lekko ambrowy, skórzane tło, które potem wychodzi na pierwszy plan. Później wyczuwalna paczula, w przeciwieństwie do kadzidła. Wszystko zlewa się w jedną całość. Słodki, wydaje się trochę syntetyczny. Trwałość średnia, projekcja średnia/niska. Jakoś mnie nie przekonuje.

Bastian

Post17 maja 2018, 23:06 - Cz

Jak dla mnie zapach na 5.
Ta sama liga smierdzieli co Absolute, z tym że Brit Rhythm był dużo wcześniej więc mam do niego większy szacunek niż do gutka.

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post18 maja 2018, 08:24 - Pt

Nie czuję podobieństw między Gucci a Burberry. Absolute ma jakiś zamysł, choć kontrowersyjny, a do tego jest zmieszany ze przyjemnych w noszeniu składników. Chociaż rozumiem, że nie którzy go nie akceptują. Brit Rhythm to kurz, brudne szmaty i dramat w jednym. Do tego nie noszalne. A został mi jeszcze jeden sampel. :lol:

Bastian

Post22 maja 2018, 20:46 - Wt

M_Michal napisał(a):Nie czuję podobieństw między Gucci a Burberry.

Ja też nie ;) Chodziło mi o to, że to ta sama liga perfum, które z reguły podobają się tylko i wyłącznie nosicielowi ;)
Dla mnie Britt jest zdecydowanie bardziej noszalny, to od Gutka ludzie uciekają jak najdalej - zwłaszcza w komunikacji miejskiej :)

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie