Teraz jest 24 października 2020, 09:35 - So

• Reklama

Guerlain - Habit Rouge L'Eau

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Guerlain - Habit Rouge L'Eau (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
4
67%
6 - Genialny
2
33%

Liczba głosów : 6

• Autor
  • Wiadomość

pablos

Forumowicz

Guerlain - Habit Rouge L'Eau

Post23 lutego 2017, 19:58 - Cz

Habit Rouge L`Eau marki Guerlain to orientalne perfumy dla mężczyzn. Habit Rouge L`Eau został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser.
Perfumy zawierają takie składniki, jak: jaśmin, paczula, wanilia, gorzka pomarańcza, orzech laskowy i nuty zielone.

Obrazek

Zdjęcie i opis: fragrantica.pl

Nuty w opisie według mnie prezentują się ciekawie, a jakie jest Wasze zdanie o tym zapachu :?: :)
Poproszę o dodanie ankiety :)

agat1969

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Guerlain Habit Rouge L´EAU

Post24 lutego 2017, 07:38 - Pt

Mnie żaden flankier Habit Rouge nie zawiódł, wszystkie są doskonałe, gdybym miał wybrać jeden, pewnie nie mógłbym tego zrobić, no ale jeśli bym musiał koniecznie wskazałbym na, poza oczywiście edt, Légère.
Mente et Malleo

pablos

Forumowicz

Re: Guerlain - Habit Rouge L'Eau

Post12 kwietnia 2017, 10:30 - Śr

No nie...:( Kolejny dzień i kolejne rozczarowanie pod względem trwałości na mojej skórze :( Zapach naprawdę bardzo ładny, delikatny który określiłbym jako pomarańczowo - cukrowo pudrowy, delikatny. Niestety trwałość na mojej skórze znowu " leży " :( Gdybym miał oceniać samą kompozycję zapachową to naprawdę mi się podoba. Tylko ta trwałość...

teo

Forumowicz

Re: Guerlain - Habit Rouge L'Eau

Post25 września 2019, 18:25 - Śr

Habit Rouge w wersji L'Eau to bardzo dobry, wiosenno-letni zapach o ponadprzeciętnych, jak na taką kategorię, parametrach. Fani klasyka powinni jednak podchodzić do niego z dystansem - wycięto tu charakterystyczną orientalną bazę ze skórzanym elementem ze zwykłej wersji EDT. Tym samym, to co pozostało, to rześkie gorzko-pomarańczowe otwarcie, przechodzące przez jaśmin (który wychodzi tu na prawdę świetnie) by dotrzeć do paczulowej bazy - wszystko w lekko kremowo-pudrowym wydaniu.

Jako flanker klasycznego HB ten zapach raczej nie znajdzie dużego zainteresowania, ale traktując go jako niezależny byt, może fajnie sprawdzić się jako mniej szablonowa konkurencja dla wiosenno-letnich zapachów, posiadająca też ciut wyższy stopień formalności. Trwałość bdb, do 8 h, przy przeciętnej projekcji.
60% of the time, it works, every time.

Wątek sprzedażowy: viewtopic.php?f=52&t=31858

Powrót do Perfumy męskie