Teraz jest 20 października 2020, 10:10 - Wt

• Reklama

Guess - Dare

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Guess - Dare (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
50%
4 - Dobry
1
50%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

lazzarone

Guess - Dare

Post22 lutego 2017, 14:57 - Śr

Obrazek
`Dare marki Guess to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Dare został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Huclier. Nutami głowy są bergamotka, biały pieprz i jagody jałowca; nutami serca są geranium, drzewo kaszmirowe i jaśmin; nutami bazy są piżmo, paczula i cedr.`

charoshi

Aktywny forumowicz

Re: Guess - Dare

Post23 października 2018, 12:02 - Wt

Przyjemny, prosty i bezpieczny zapach. Taki do biura akurat. Nie umiem tu za bardzo wyodrębnić poszczególnych nut ani wskazać na podobieństwo do czegoś innego - nie dlatego, że Dare jest tak oryginalny, ale wręcz odwrotnie - jest podobny do setek innych - prostych, łatwych i przyjemnych zapaszków dla młodzieży.
Początek nieco drażni - troszkę kłuje w nos syntetyczność. Ale po jakimś czasie zapach uspokaja się, wycisza, ale nadal całkiem nieźle projektuje. Mam go na sobie prawie 5 godzin i bardzo mocno go czuć. Pachnie drewienkowo, nieco słodko, ale z nutką "standardowego (taniego)" dezodorantu. Jest całkiem przyjemnie, ale dla kogoś, kto poznał już dziesiątki zapachów będzie to zwyczajna nuda. Ciekawa sprawa z parametrami - w tym przypadku wybitnie sprawdza się zasada "mniej znaczy więcej". Wcześniej przy testach aplikowałem go dosyć obficie, ale szybko przestawałem go czuć. Raz globalnie wypsikałem na siebie z 10 strzałów i ten sam efekt. Dziś dałem 2 psiki na szyje, jeden na klatę, po jednym na "włokcie" i jeden nadgarstek. W sumie 6, z czego 4 są pod ubraniem. I jest wyczuwalny bardzo wyraźnie. Obecnie siedzę w koszulce, więc to potęguje odbiór. Innymi słowy - parametry bardzo na plus.

Podsumowując: prosty, łatwy, przyjemny, bezpieczny, ale nieco tani w wydźwięku. Dałem niecałe 30zł za tester 50ml. Ocena 3/6.
Raczej się pozbędę, bo szkoda życia na nudę:)

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie