Teraz jest 31 października 2020, 16:43 - So

• Reklama

Comme des Garcons - Monocle Scent Tree: Sugi

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Comme des Garcons - Monocle Scent Tree: Sugi (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
33%
4 - Dobry
2
67%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

wahoo

Perfumaniak

Post17 lutego 2017, 20:58 - Pt

rok wydania: 2013,
tworca: Antoine Maisondieu (m.in.: Bottega Vetega PH, Burberry London, czy Armani Code)
n.g.: cyprys i pieprz madagaskarski,
n.s.: irys i cedr virginia
n.b.: sosna i haitańska wetyweria.

Obrazek

Sugi to absolutnie cudowne perfumy, których noszenie powoduje jedynie frustrację z powodu mizernych parametrów. Gdyby ten zapach, pomijając jego 4-5h godzinną trwałość, jeszcze jako tako projektował, byłoby z czego czerpać przyjemność. Niestety, w przypadku Sugi, ja mogę się jedynie cieszyć z niesamowitego otwarcia składającego się z połączenia jałowca (nie ma go w składzie, ale skojarzenie z ginem jest bardzo mocne), cyprysa, świeżych pędów sosny i odrobiny pieprzu nadającego wcześniejszym nutom lotności. Niestety po około godzinie czar pryska, Sugi przykleja się do skóry i ani myśli się stamtąd ruszyć. Pachnie wtedy nadal przyjemnie, trochę jałowcowo-drzewnie, ale co z tego - czuć go jedynie wodząc nosem po skórze.
Szczerze zazdroszczę każdemu na kim Sugi ma przyzwoite parametry. Też bym tak chciał. :)
4/6

Powrót do Perfumy unisex