Teraz jest 20 października 2020, 21:41 - Wt

• Reklama

Bois 1920 - Aethereus

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Bois 1920 - Aethereus (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

adasdadas

Aktywny forumowicz

Bois 1920 - Aethereus

Post15 lutego 2017, 22:15 - Śr

Aethereus marki Bois 1920 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aethereus został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kokos, mimoza, bergamotka, cytryna, pomarańcza, litsea cubeba i bambus; nutami serca są tuberoza, geranium, róża, ylang-ylang i gorzka pomarańcza; nutami bazy są cedr, balsam peruwiański, fasolka tonka i wanilia.

Obrazek

Kokos! Bardzo dużo kokosa! Jeśli ktoś nie lubi tej nuty w perfumach, to odradzam testowanie, no bo po co się męczyć? :D

Otwarcie to cytrusy, niestety lekko kojarzące się z płynem do mycia naczyń lub kibli (wiecie o co mi chodzi :mrgreen:, no chemicznie pachną, no), ale na szczęście po chwili już ich właściwie nie czuć. Pomijając nie najlepsze otwarcie, to mamy tu słodziutki, kokosowy deser z dodatkiem owoców tropikalnych. Żeby nie było tak nudno, to oprócz naszego deseru, jest tu coś, co kojarzy mi się z zapachem mleczka do opalania albo kremu do rąk, w sporej ilości. Czyżby to była tuberoza? Nie mam pojęcia jak pachną te kwiaty, ale wydaje mi się, że we wszystkich perfumach, które miały w sobie ten składnik, wyczuwałem dokładnie to samo - krem. Czy tak właśnie pachnie tuberoza? Proszę o odpowiedź :D. Trwałość 7-8h, czyli jak na letni zapach, chyba nie tak źle :).

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Re: Bois 1920 - Aethereus

Post16 lutego 2017, 00:58 - Cz

Tak się zastanawiam i chyba jeszcze nie spotkałam się z tuberozą jako olejkiem do opalania (kokos + gardenia często dają taki efekt), ale już określenia "kremowa tuberoza" sama używam, więc tak, prawdopodobnie tak odbierasz ten kwiat w wersji łagodnej. Jeśli ją spotkasz w wersji hardcore, to już zupełnie inna bajka :)

wahoo

Perfumaniak

Re: Bois 1920 - Aethereus

Post27 sierpnia 2017, 20:07 - N

Kokos, dużo kokosa. :) I bardzo dobrze, bo oprócz kokosa jest też tu wiele innego dobra, dzięki któremu Aethereus nie zbacza w słodko-tropikalne rejony. Jest słodki, to fakt, do tego dość zbity, gęsty, trochę kremowy, ale jednocześnie jest w nim jakaś nuta, która mi pozwala na potraktowanie tych perfum jako bardziej męskie niż damskie. Fan Your Flames to to oczywiście nie jest, ale mimo to nosi się bardzo dobrze.
Trwałość 6-7h, projekcja taka standardowa rzekłbym.
4/6

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex