Teraz jest 26 października 2020, 20:04 - Pn

• Reklama

Givenchy - Very Irresistible Summer For Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Givenchy - Very Irresistible Summer For Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
2
67%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
1
33%

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

nowy48

Forumowicz

Givenchy - Very Irresistible Summer For Men

Post15 stycznia 2017, 21:56 - N

W tej wersji dominują skórka grejfruta, i listki mięty oraz ziarno sezamu wraz z nutami drzewnymi.

Głowa
grejpfrut, sezam, mięta
Serce
mocca, orzech laskowy
Podstawa
cedr

Nieprodukowany już a podobno bardzo dobra wersja oryginału.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Złote myśli użytkownika:
Marcin__ napisał(a):
"Nigdy nie testowales na sobie niczego na miejscu w perfumerii (w tym m. in. globalnie)?"
"Bardzo cieszy mnie wznowienie produkcji, bo teraz przynajmniej nie muszę się spieszyć."

ts-

Forumowicz

Re: Givenchy - Very Irresistible Summer For Men

Post16 stycznia 2017, 12:22 - Pn

Mam pozostałe trzy flankery (Fresh Attitude, Summer Cocktail, Summer Sorbet). Fajne, lekkie, letnie zapachy, lubię je. Na tego zielonego czaiłem się kiedyś ...ale ponieważ zapach jest wycofany ze sprzedaży, ceny i dostępność są absurdalne.
Patrząc na nuty i jakieś powiązanie z oryginałem (którego też lubię) zapach na 99% spodobałby mi się, ale z pewnością nie aż tak, żeby dawać za niego cztery stówy. Zwłaszcza że parametry pewnie są średnie (tak jak w pozostałych flankerach).

nowy48

Forumowicz

Post23 stycznia 2017, 23:42 - Pn

Dotarł wreszcie do mnie. Zdecydowanie letnia wersja oryginału pozbawiona tej lepkiej kawowej słodyczy, a zamiast niej grejpfruta jest wiecej"widać". Zapach nie odbiega wielce od wersji podstawowej, bo orzechy są tam w roli głównej, ale w miarę upływu czasu od aplikacji, mięta i cytrus nadały calosci nieco inny kształt niż ma to miejsce w oryginale. Myślę że fani VI oraz przeciwnicy ciężkości oryginału byliby zadowoleni z tej propozycji. Dziwi mnie nieco decyzja firmy o wycofaniu męskiej linii VI. To bardzo ciekawy zapach który chyba na chwile obecna nie posiada żadnego substytutu. Czyżby się nie sprzedawały zielone flakony ze zaprzestano produkcji? A może to koszty produkcji przewyzszaly zainteresowanie tym dość ciekawym produktem. Wielka szkoda....:(
Złote myśli użytkownika:
Marcin__ napisał(a):
"Nigdy nie testowales na sobie niczego na miejscu w perfumerii (w tym m. in. globalnie)?"
"Bardzo cieszy mnie wznowienie produkcji, bo teraz przynajmniej nie muszę się spieszyć."

Powrót do Perfumy męskie