Teraz jest 22 października 2020, 12:58 - Cz

• Reklama

Calvin Klein - CK All

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Calvin Klein - CK All (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
8%
4 - Dobry
2
17%
5 - Bardzo dobry
9
75%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 12

• Autor
  • Wiadomość

wahoo

Perfumaniak

Calvin Klein - CK All

Post04 stycznia 2017, 09:15 - Śr

CK All marki Calvin Klein to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, CK All został wydany w 2017 roku.
Nutami głowy są mandarynka i cytrusy;
nutami serca są kwiat cytrusów i jaśmin;
nutą bazy jest ambra.

Obrazek

Już niedługo na półkach wszystkich Rossmanów świata. ;)
Cudów się nie spodziewam, ale jako że to nie jest kolejny flanker tylko trzeci unisex po Be i One, to trzeba będzie go sprawdzić.

BlueJeans

Moderator

Re: Calvin Klein - CK All

Post04 stycznia 2017, 09:48 - Śr

Jeśli parametry będą lepsze niż w One to może być całkiem sensowny zapach do biura czy też na lato. Czekamy :P

9452130

Forumowicz

Post23 marca 2017, 04:16 - Cz

Wie ktoś czy można już go dostać? Zapowiada się ciekawie. Mam zapas ONE różnych na lata ale coś nowego by się przydało w końcu :D

sabbracadabra

Forumowicz

Post23 marca 2017, 07:47 - Cz

Wąchałem go z 3 tygodnie temu, ale w Niemczech. Zdecydowanie przyjemny, bardzo bezpieczny i rzeczywiście uniseksowy tak jak One. Jeśli lubisz One i nie masz problemu z 100% uniseksem, to All ma duże szanse spodobania się. Ale wychodzi z niego ewidentna syntetyka. Bardzo duży ładunek niby-ambry, więc jeśli nie lubisz tego składnika, to będzie problem. Poza tym cytruski.

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post08 kwietnia 2017, 11:44 - So

Pierwsza recenzja na YT i to polska! Ogród Perfum Agaty https://www.youtube.com/watch?v=iH0kNIZuZ_o

i jeszcze zajawka https://www.youtube.com/watch?v=n2cF7V04Xyc

kio

Forumowicz

Post11 maja 2017, 13:24 - Cz

Jestem po testach nadgarstkowych (flakon CK One & próbka 2 ml CK All) i stwierdzam co następuje.

CK All ma potężną projekcje oraz długotrwałość. Dwa psiki z próbki wystarczyły, by zapach kroczył przez bardzo długi czas za właścicielem (jakieś 10-12h po aplikacji wciąż było go czuć). Calvin Klein stworzył flankera z ogonem. O ile CK One w moim osobistym odczuciu na początku wybrzmiewa cytrusowo-zielono to CK All już na wstępie bije w nozdrza mandarynką przemieszaną z jaśminem. Niemniej jednak czuję w nim vibe klasycznego CK One.

CK All bardzej przechyla się w stronę damską niż męską. Trochę przypomina mi Clinique Happy, z tą różnicą, że jest bardziej kobiecy i czuję w nim więcej białych kwiatów.

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post27 czerwca 2017, 17:13 - Wt

Nie czuję Happy. Jak bym miał wskazać coś podobnego był by to Diesel Plus Plus, tylko ...hm bardziej naturalny. Jest też tu coś ze świeżości Versace pour Homme. Na pewno są białe kwiaty, ale znacznie bardziej delikatne niż w choćby w Custo Man. Zdecydowanie unisex na razie nie wiem w którą stronę. Pachnie bardzo interesująco, najchętniej widział bym go na mładej ładnej dziewczynie w słneczny wiosenny dzień gdzieś na łące, ale też mogę go czuć na sobie :mrgreen:
Z tą mega projekcją/trwałością to przesada, na pewno nie jest to to co choćby Sauvage, nie wierzcie w to. Ogólnie przyjemny to zapach. Jeszcze nie wiem czy go polubię i czy zostanie ze mną na dłużej. Być może wyląduje po damskiej stronie półki.
Nie spodziewałem się czegoś takiego. Skoro CK One 22 lata temu był dla mnie to nie wiem dlaczego uważałem że CK All tez będzie dla mnie, ale chyba jestem za stary na niego. Jakoś podświadomie założyłem że to będzie zapach dla tamtego pokolenia, bogatszego o te lata. A tak na pewno nie jest. No cóż, testuję dalej i zobaczymy.
Na razie dam 4,0

Edit
Trwałość (bliskoskorna) bardzo dobra ~10h. Projekcja raczej stonowana. Parametry więc w miarę dobre.

supermariobros

Mega Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post15 lipca 2017, 06:44 - So

Pierwsze wrażania strrrrasznie pozytywne!
Piękny, letni, lekki zapach, który poprawia humor i dodaje energii!
Jestem póki co po testach nadgarstkowych więc jestem bardzo ciekawy parametrów, skoro piszecie, że są tak świetne.
Ck ogólnie bardzo mi pasują, jedyne co u nich kuleje to właśnie trwałość, na mnie większość Ck kończy się po 2-4h. Ck One trwa nieco dłużej.
Globalne testy przede mną!
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

BlueJeans

Moderator

Post15 lipca 2017, 13:47 - So

Widzę, że i ja muszę się wybrać na testy. Lubię CK One ale na mnie nie ma ani projekcji ani mocy. Jeżeli ten flanker jest podobny i nieco podkręcony to dla mnie bomba!

supermariobros

Mega Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post15 lipca 2017, 15:14 - So

Pierwszy test globalny.
Ciągle pozytywnie.
Wyczuwam bardzo przyjemną, kwaskowatą nutę, kojarzy mi się ona z grejpfrutem, którego w sumie nie ma w składnikach, mimo wszystko da się go wyczuć!
Właśnie czytam raz jeszcze skład i okazuje się, że jest- kwiat grejpfruta! :mrgreen: Uwielbiam grejpfruta w perfumach a tutaj jest on piękny i nienachalny- idealnie wyważony z odrobiną wyżej wspomnianej kwaskowatości. Kwiatów jest na szczęście mało, na pierwszym planie zdecydowanie cytrusy.
Nie zgadzam się z opiniami w internecie, że zapach bardziej damski, typowy unisex, bez przechyłu w którąkolwiek ze stron, z przyjemnością go będę nosić!
Jestem nim lekko zauroczony i jednocześnie zdziwiony bo nie nastawiałem się na wiele a otrzymałem naprawdę przyzwoite perfumy na lato!

Trwałość na mnie na poziomie 6h z hakiem, projekcja przez pierwsze 2-3h.
Tragedii nie ma, ale zachwytów również, chociaż jak na CK to bardzo dobry wynik :P
Mimo to, zapach wart poznania.
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

GreyGucci

Aktywny forumowicz

Post21 lipca 2017, 12:38 - Pt

Też bardzo lubię nutę grejfruta w perfumach, koniecznie do przetestowania w takim razie!

9452130

Forumowicz

Post23 lipca 2017, 14:46 - N

Używam już od jakiegoś czasu. Stoją zazwyczaj gdzieś pod ręką bo jak wychodzę w pośpiechu i nie wiem czego użyć to zazwyczaj biorę all lub one. Parametry dobre jak na ck a i zapach
bardzo przyjemny.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post28 lipca 2017, 11:52 - Pt

Z tych ostatnich uniseksów sygnowanych logo Kleina, CK2 przemawia do mnie bardziej. Jest dużo ciekawszy, ma charakter, nie jest banalny.

MHW

Bardzo aktywny forumowicz

Post29 grudnia 2017, 18:09 - Pt

Ładny zapach z kiepską trwałością. Godzina i po zawodach. Stare dobre One zjada go na śniadanie.
Kocham Perfuforum!

andrearan

Forumowicz

Post18 stycznia 2018, 22:37 - Cz

Ręka w rękę, nadgarstek w nadgarstek CK All vs. CK One zdecydowanie wygrywa CK All. Zarówno pod względem kompozycji, projekcji, jak i trwałości. Dzisiaj, będąc w popularnej sieciówce, około godziny 18 zaaplikowałem 2 strzały CK All na lewy nadgarstek i 2 strzały CK One na prawy. W tej chwili po CK One nie ma już praktycznie ani śladu, podczas gdy All wciąż od czasu do czasu projektuje, a przy zbliżeniu nosa jest bardzo dobrze wyczuwalny. Więc śmiem się nie zgodzić z opinią kolegi wyżej, no chyba, że mówimy o jakiejś starszej formulacji CK One, niż to co jest wypuszczane obecnie do sprzedaży w większości sieciówek. Swoją drogą bardzo przyjemny zapach i obok CK2 oraz Eternity Now, według mnie jest to jedna z ciekawszych premier od tego producenta w przeciągu ostatnich kilku lat, a z pewnością godny następca One i Be.

BD01

Forumowicz

Post11 lutego 2018, 21:24 - N

To mogła być jedna z najlepszych pozycji w męskim (bo raczej bardziej pasuje mi do mężczyzny) katalogu CK, ale niestety zapach tuż po psiknięciu staje się bliskoskórny, wytrzymuje może z 3 godziny max...
Wielka szkoda, bo sam zapach jest bardzo przyjemny w noszeniu, wręcz wesoły :D Cytrusowa świeżość + trochę słodyczy pochodzące chyba od tej mandarynki. Trochę przypomina mi męski Clinique Happy, ale przez te fatalne parametry szkoda zachodu... Spokojnie znajdzie się w niechlubnym top5 dizajnerskich zapachów z najgorszą mocą, jakie kiedykolwiek wąchałem...
Szkoda, że w linii One nie było żadnej wersji intense, to i w wypadku ALL nie ma chyba co na nią liczyć...

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post13 lutego 2018, 19:18 - Wt

Patrząc na paski angielskiej Fragy,to aż trudno uwierzyć,że tak jest,ale...tak właśnie jest.Bardzo dobry,przyjemny wiosenno-letni zapach o mocno średnich parametrach.

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post13 lutego 2018, 19:21 - Wt

Bardzo to trochę za dużo ;)
Dałem 4 i to w sam raz.
IMO za kilka lat będzie uważany za kolejną wariacje na temat. Nie ma szans istnieć tyle co One czy Be

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post13 lutego 2018, 19:42 - Wt

Dobry ,to trochę za mało :) Dla mnie jeden z lepszych i ciekawszych zapachów tej marki w ostatnich latach.A poza tym...ankieta nie kłamie :D

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post13 lutego 2018, 20:18 - Wt

Jak by tak w rankingu Top wszechczasów przyjąć minimalną ilość głosów na zapach, które wchodzą do zestawienia na "8" to by się pewnie okazało, że ten CK jest w Top 3 :mrgreen:
Następna strona

Powrót do Perfumy unisex