Teraz jest 28 października 2020, 11:39 - Śr

• Reklama

Davidoff - The Game Intense

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Davidoff - The Game Intense (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
3
75%
5 - Bardzo dobry
1
25%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

• Autor
  • Wiadomość

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Davidoff - The Game Intense

Post15 grudnia 2016, 21:39 - Cz

Obrazek

The Game Intense marki Davidoff to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. The Game Intense został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lucas Sieuzac. Nutę głowy stanowi gin; nutami serca są irys i czarna dalbergia; nutami bazy są labdanum i paczula.

Upudrowana benzyna ekstrakcyjna i paczula - pierwsze wrażenie. Ale później czy to gin czy coś innego, co by nie było - jest bardzo dobre.

Nowy The Game Intense jest propozycją dla silnych i zdeterminowanych mężczyzn. Kompozycja zapachu uwodzi zmysły i rozpoczyna się charakterystycznymi nutami ginu, które w sercu zostają zdominowane przez akordy paczuli i irysa.

Zapach jest z cyklu żywiołowych, osobiście takich akordów jeszcze nie używałem.
Trwałość kilka godzin.
Mimo oklepanego motywu oceniam na 5.

TWBolek

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Re: Davidoff - The Game Intense

Post16 grudnia 2016, 07:48 - Pt

Motyw moim zdaniem wcale nie jest oklepany. Trudno mi opisać ten zapach... Gdyby miał lepsze parametry (choć i tak ma dobre, szczególnie trwałość) pasowałby do Montale albo Rasasi.

Ogólnie jest drzewnie, trochę słodko (lekko truskawkowo choć nie ma w składzie), trochę mroczno ale jednocześnie jakoś tak milusio trochę w damskim kierunku. Szybko męczy.

kubanczyk

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post16 grudnia 2016, 07:58 - Pt

Odpowiedz Davidoffa na Melony i inne podobe invictusychoć z nich to wlasnie ON mi się podoba najbardziej. Przyjemny do bólu z niezłymi parametrami. Czwórka;)
viewtopic.php?f=52&t=31496- Wiele ciekawych flakonów niszowych i mainstreamowych !

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post16 grudnia 2016, 15:19 - Pt

trochę mroczno ale jednocześnie jakoś tak milusio trochę w damskim kierunku.

W damskim kierunku to ja dziś używałem "innej" próbki, co później opisze zresztą.
Napisałem oklepany w sensie że wąchałem podobne bo mam pamięć do zapachów które czułem choć to pewnie zależy od ilości poznania.
Truskawka? Może, taki akord szampana.

Odpowiedz Davidoffa na Melony i inne podobe invictusy

Miliona też będę testować.

"1 Milion - Te perfumy to fenomen, który mocno namieszał na rynku perfumeryjnym, co można zaobserwować po tym, że inne marki zaczęły masowo stwarzać kompozycje, mocno nawiązujące do 1M. Ale to 1M był pierwszy, i nic tego nie zmieni."

:mrgreen:

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post27 stycznia 2017, 23:28 - Pt

Proszę dodać do katalogu. Napisałem "oklepany motyw" może dlatego że czułem jakbym już go znał, zapach podoba mi się na tyle że zaopatrzę się w "bilon", a to jest wyróżnienie. Jest coś zajebiście amerykańskiego w tym zapachu z lat 70-80'. Ciekawe jest to że nie jest przekombinowany, a z drugiej strony jest ciągle modny będąc przy tym w cieniu niszy, bez obaw można "kompilować" z Zino gdy ten dojdzie już do bazy.

Powrót do Perfumy męskie