Teraz jest 29 października 2020, 16:47 - Cz

• Reklama

Andy Tauer - Une Rose Chypree

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Andy Tauer - Une Rose Chypree (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
1
100%

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

kapłan

Bardzo aktywny forumowicz

Andy Tauer - Une Rose Chypree

Post07 grudnia 2011, 20:55 - Śr

Ale cudo. To mój ulubiony Tauer, który musi kiedyś do mojej kolekcji trafić. Kiedy dzień temu sprzyja, noszenie tych perfum to czysta rozkosz. Wiem, że to tylko zapach, ale kiedy mam go na sobie świat wydaje się po prostu bardziej przyjazny i ciepły.

Koniecznie przetestujcie, jeśli będziecie mieli okazję. Myślę, że to uniseks. Róży towarzyszy kadzidło, paczula, mech dębowy i klementynka (czyli rodzaj mandarynki) - to główni rozgrywający. Wg mnie to zapach na zimę, bo jest bardzo bogaty, złożony i intensywny, ale kojarzy się raczej pogodnie i optymistycznie, więc też bardziej na dzień niż na noc. Na mnie wszystkie Tauery pachną bardzo intensywnie i pięknie się rozwijają, a ten jest dostępny w wersji super-skoncentrowanej, która jest podwójnie silna i super wydajna.

W temacie o różach napisałem, że z róż wolę Lyrica od Amouage, ale dzisiaj nie jestem już tego taki pewien. Pewnie to zależy od dnia. W Lyricu szalenie podoba mi się faza kadzidlano-przyprawowa, która jednak szybko się kończy i zostaje po niej różane mydełko. Tutaj od początku do końca czuć akord szyprowy, który powoduje, choć towarzyszy mu róża, że zapach nie kojarzy się jednoznacznie kobieco. URC wolniej przechodzi w kolejne fazy i ma przyjemniejszą bazę.

Poproszę o ankietę, bo należy się szóstka.

Niszka

Administrator

Re: Andy Tauer - Une Rose Chypree

Post08 grudnia 2011, 07:41 - Cz

Przeniosłem, bo to zapach dla kobiet. :)

kapłan

Post08 grudnia 2011, 12:25 - Cz

Jasne, niby jest dedykowany kobietom, ale będę się kłócił, że faceci sporo tracą, nie interesując się nim.

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post08 grudnia 2011, 13:36 - Cz

Tauer'a trudno dostać w Polsce prawda?
Mnie ostatnio zachwycił Lumiere Noir PH,
jak już wspominałem bardzo lubię różę w perfumach,
jaka jest cena tego Tauer'a i gdzie go nabyć/przetestować?

kapłan

Post08 grudnia 2011, 14:05 - Cz

Ja zamówiłem kiedyś bezpośrednio ze strony Tauera zestaw próbek i butlę. Wszystko poszło szybko i bezproblemowo. Dostaje się też fajną widokówkę ze Szwajcarii z odręcznie wypisanymi życzeniami od A.T. W przypadku całych flaszek jest też chyba minimalnie taniej niż w perfumeriach, ale to też zależy od kursów walut. Kiedy ja składałem zamówienie frank był bodaj po 2,20 zł.

Proponuję poczekać, aż złoty się umocni i zamówić discovery set bezpośrednio na stronie Tauera. Ewentualnie można też zrobić jakieś zbiorowe zamówienie forumowe, gdyby byli chętni.

Powrót do Perfumy damskie