Teraz jest 23 października 2020, 09:20 - Pt

• Reklama

Eutopie - No. 4

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Eutopie - No. 4 (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

JayKay

Eutopie - No 4

Post10 sierpnia 2016, 17:17 - Śr

No 4 marki Eutopie to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. No 4 został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Charles Caruso. Perfumy zawierają takie składniki jak: bergamotka, labdanum, paczula, róża, fiołek, ambra, piżmo i wanilia.

Obrazek

Propozycja marki Eutopie skierowana bardziej dla kobiet. Żaden ze składników nie dominuje pozostałych, cały zapach to współbrzmienie fiołka, bursztynu, wanilii, skórzanego labdanum oraz odrobiny paczuli. Mimo to woń jest selektywna, można rozróżnić poszczególne składniki. Jest słodko, jest pudrowo, miękko i kobieco.
Projekcja średnia do dużej, trwałość ponad 12h. Jakość bez zarzutu.
Ode mnie 4/6.

wahoo

Perfumaniak

Eutopie - No. 4

Post30 listopada 2016, 21:13 - Śr

"4ka" od Eutopie okazała się być sporym zaskoczeniem gdyż przez pierwsze 2h pachnie bardzo podobnie do Jacques Fath Pour L`Homme. Po cytrusowym otwarciu, zapach szybko robi się słodko-ambrowy z lekko kwiatowym tłem. Po tych 2-3h w No. 4 zaczyna być wyczuwalna ziemista, ale na szczęście nie piwniczna paczula (inaczej niż w Fath, gdzie zapach pozostaje słodko-ambrowo-drzewny). Zaskoczony jestem w sumie negatywnie. Raz, że ta mnie ta paczula tu trochę uwiera, bardziej podoba mi się jednak kierunek, w którym ewoluuje Fath. Dwa, że nie mogę nie porównywać tych zapachów w kontekście ceny. Eutopie jest 7x droższe.
"4" to max co jestem w stanie No. 4 wystawić.

Powrót do Perfumy unisex