Teraz jest 28 października 2020, 23:41 - Śr

• Reklama

Dolce & Gabbana - The One Royal Night

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Dolce & Gabbana - The One Royal Night (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
13%
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
7
88%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 8

• Autor
  • Wiadomość

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Dolce & Gabbana - The One Royal Night

Post30 października 2016, 12:40 - N

Obrazek

Strona producenta: http://www.dolcegabbana.com/beauty/m/pe ... yal-night/

Za fragranticą:
The One Royal Night marki Dolce & Gabbana to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, The One Royal Night został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są kardamon i bazylia; nutami serca są grusza i gałka muszkatołowa; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, ambra i labdanum.

Autor nieznany (mimo wszystko stawiam na Oliviera Polge).
Koncentracja EDP
Flakony: 100ml, 150ml

Ponoć to ekskluzywna edycja specjalna na Środkowy Wschód.
Jak wypada i jak się ma do podstawowego EDP i EDT?
W zeszłym roku zachwyciłem się wersją EDP, a więc przed The One Royal Night niełatwe zadanie. Moje wrażenia wkrótce ;)
Może ktoś z Was już miał okazję testować?
Ostatnio edytowano 31 października 2016, 07:54 - Pn przez grzegorz01, łącznie edytowano 1 raz

Bezguscie

Forumowicz

Re: Dolce & Gabbana - The One for Men The One Royal Night

Post30 października 2016, 22:52 - N

Szczerze powiedziawszy nie rozumiem tego całego ulepszania zapachu (choć dałem się na to nabrać). Imo wersja EDP ma lepsze parametry,ale kompozycja jest cięższa i zapach ogólnie dużo traci w porównaniu do EDT, gdzie wszystko jest bardzo dobrze zbalansowane.
Wersja Royal Night ma naprawdę świetne otwarcie (chyba najlepsze z całej trójki) - 20 do 30 minut w tym pięć pierwszych wręcz wymiata, potem niestety całość staje się zbyt ciężka, słodka i bardzo podobna do EDP. Jak dla mnie i na mnie oczywiście. Dodam też, że, kiedyś nie lubiłem wersji EDT (innych wtedy nie było). Natomiast aktualnie uważam, że The One może być tylko jeden i jest to właśnie wersja EDT.
PS Wersje RN testuję od kilku dni. I aktualnie może jest na nią po prostu za ciepło. "U mnie" dzisiaj było około 15 stopni w cieniu.
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7407/
“The world you desire can be won, it exists, it is real, it is possible, it is yours.”

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Re: Dolce & Gabbana - The One for Men The One Royal Night

Post02 listopada 2016, 21:21 - Śr

Dla mnie zasadniczo jest to ten sam zapach co EDP z lekko zmienionym początkiem, jakiś taki bardziej pudrowy mi się zdaje, trochę bardziej lotny, przez pierwsze 0,5h wypełnia sobą całe pomieszczenie, może deko slodszy (to nie koniecznie są zalety!). Po godzinie (a może i mniej) dla mnie nie do odróżnienia jeden od drugiego (a już na pewno na kimś innym np.na ulicy).
Bardzo ładnie wykonane pudelko , z jakiegoś takiego dziwnego plastiku, tak jakby pokryte materiałem, świetnie zdobiony flakon prezentuje się naprawdę okazale, ale po za tym to samo co EDP. To taka wersja EDP lux.
Czy warto? Jeżeli nie masz EDP to tsk, czemu nie, jeżeli jesteś fanem The One to też, ale jeżeli posiadasz standardowe EDP to chyba można sobie darować.

tygrysek

Forumowicz

Re: Dolce & Gabbana - The One Royal Night

Post02 kwietnia 2017, 15:12 - N

Proszę o PW osobę, która mogłaby zrobi dekant tego zapachu :)

KrzysiekPL

Aktywny forumowicz

Post10 września 2018, 22:31 - Pn

Dla mnie w praktycznym użytkowaniu jest nierozróżnialny od The One EDP. Jedynie test ręka w rękę potrafi wykazać drobne różnice ale to tylko w otwarciu. Ogólnie to dalej ten sam świetny zapach o beznadziejnych parametrach :cry:

Viking

Bardzo aktywny forumowicz

Post14 października 2019, 17:28 - Pn

Od wczoraj mam to cudeńko, flaszka 150 ml, starczy mi na wieczność.
Faktycznie EDP i RN mają wiele wspólnego, ale w RN dodano to orientalne coś. Nie umiem tego jeszcze określić, to coś kwiatowego, może aromat kandyzowanych owoców, takie mam pierwsze skojarzenia, dodatkowo mocno zaakcentowany kardamon.
W RN czuję arabskiego ducha, dziś pierwszy global i jest po prostu cudo. Przy 6 chmurkach o 6:00, nadal doskonale go czuć, do tego całkiem przyzwoicie wygląda kwestia projekcji.
Bardzo sexowne pachnidło i według mnie unisex.
Myślę, że najlepsze jeszcze przede mną, jak zaczną się zimne wieczory.

foxdojcz

Aktywny forumowicz

Post08 stycznia 2020, 17:54 - Śr

Zapach zbliżony do The One. Niestety, słabe parametry.
"Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa"
Julian Tuwim

plq

Aktywny forumowicz

Post08 stycznia 2020, 18:35 - Śr

Wszystko można napisać o tym zapachu, ale na pewno nie to że ma słabe parametry... :shock:
Trwałość bym określił spokojnie na ponad 8 h...jest to drugi najtrwalszy zapach z linii, zaraz po Dolce&Gabbana The One Mysterious Night...

Viking

Bardzo aktywny forumowicz

Post08 stycznia 2020, 18:44 - Śr

Na parametry nie mogę tu narzekać, projekcja jest bardzo równa i zapach jest wyczuwalny przeze mnie oraz inne osoby bez problemu po "dniówce", czyli 9-10 godzinach od aplikacji. Pierwsze 3-4 godziny są bardzo intensywne i RN szybko wypełnia windy, kuchnie w pracy i inne pomieszczenia, w których przebywam. Także nie, parametry nie są tu słabe.

plq

Aktywny forumowicz

Post08 stycznia 2020, 19:11 - Śr

Niestety utarło się takie przeświadczenie, iż wszystkie DG The One mają bardzo kiepskie parametry... :(
Całe szczęście ja nie mam takich problemów, nawet z koncetracją edt...ostatnio był wyczuwalny ode mnie po 8h... :)

foxdojcz

Aktywny forumowicz

Post08 stycznia 2020, 20:15 - Śr

Przeczytałem Wasze opinie i pomyślałem, że może ten zapach nie tyle ma kiepskie parametry, co jest na tyle delikatny, że sprawia wrażenie kiepskiego. Jednak widzę też stwierdzenia, że jest ciężki, co zupełnie odstaje od mojego postrzegania :P
"Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa"
Julian Tuwim

Breitling

Aktywny forumowicz

Post05 września 2020, 20:53 - So

Gdyby ktoś reflektował to właśnie rozbieram ten zapach i zostało jeszcze kilka ml :)
Bartek

Zapraszam na nowy stragan: https://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=31410&p=747991#p747991

Poszukuje korka do Mercedes Benz Man Private

Powrót do Perfumy męskie