Teraz jest 22 października 2020, 13:23 - Cz

• Reklama

Cofinluxe - Taxi

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Cofinluxe - Taxi (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
2
50%
5 - Bardzo dobry
2
50%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

• Autor
  • Wiadomość

agat1969

Bardzo aktywny forumowicz

Cofinluxe - Taxi

Post15 października 2016, 07:51 - So

Opis za Fragrantica.pl:
"Taxi marki Cofinluxe to perfumy dla mężczyzn. Taxi został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, bergamotka, anyż gwiazdkowaty, drzewo sandałowe, piżmo, ambra i gałka muszkatołowa".

Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem "jakości tych perfum" w stosunku do ceny.
Zakupiłem go w ciemno ze względu na niską cenę, twórcę zapachu oraz to, że podobny jest jakoby do Drakkar Noir Guy Laroche.

Do Drakkar Noir jest bardzo podobny, a nawet kompozycyjnie bardziej mi się podoba.
Jakość składników użytych do skonstruowania tego zapachu wg. mnie jest wysoka, nie czuć tu nic z taniej chemii.

Jeśli chodzi o parametry użytkowe to jestem zadowolony, może nie jest to tytan trwałości i projekcji, ale spokojnie na mojej kapryśnej skórze wytrzymał 7 godzin z umiarkowaną projekcją, która w początkowej fazie, tak gdzieś do 1,5 godziny, jest duża.

Naprawdę z czystym sumieniem polecam miłośnikom starych kolońskich zapachów.

Dla mnie w tej cenie ( około 30 PLN) to perełka.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio edytowano 15 października 2016, 12:07 - So przez agat1969, łącznie edytowano 1 raz
Mente et Malleo

trochit

Forumowicz

Re: Cofinluxe - Taxi

Post15 października 2016, 11:54 - So

A gdzie kupiłeś, bo nigdzie go nie widzę

Marks

Aktywny forumowicz

Post15 grudnia 2016, 22:57 - Cz

Zgadzam sie z kolega agat1969 - Cofinluxe Taxi to bardzo dobry zapach w tym przedziale cenowym. Podobieństwo do Drakkar Noir jest bardzo duże, to nieco lżejsza i bardziej nowoczesna wersja. Co więcej na mojej skórze Taxi ma lepsze parametry jak nowe wypusty Drakkara, spkojnie wytrzymuje 6-7 godz mocno projektujac przez pierwsza godzine.

DarkBenz

Post14 września 2017, 10:42 - Cz

Zapach mi bardzo mocno przypomina Brut (Original, Oceans, Musk, Passion - mają wspólną nutę zapachową), zdaje się najbardziej Oceans. Projekcję ma dobrą jak i trwałość. Nie jest zbyt ciężki, jest trochę lżejszy od Brut Oceans. W tej cenie wart spróbowania, mnie nie przypadł jednak za bardzo do gustu, nie mniej za parametry dostał solidne 4.

Powrót do Perfumy męskie