Teraz jest 21 października 2020, 13:58 - Śr

• Reklama

Bond No.9 - Riverside Drive

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Bond No.9 - Riverside Drive (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
3
25%
4 - Dobry
4
33%
5 - Bardzo dobry
5
42%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 12

• Autor
  • Wiadomość

olicampbell

Forumowicz

Bond No.9 - Riverside Drive

Post10 października 2016, 14:40 - Pn

Bardzo mnie dziwi, że jeden z najlepszych zapachów tej marki nie doczekał się jeszcze własnego tematu na naszym forum. Pora nadrobić to niedopatrzenie.

Bond No.9 - RIVERSIDE DRIVE

Rok wydania: 2003

Nuty: fiołek, owoc wodny, bazylia, ananas, róża, konwalia, paczula, cedr, drewno sandałowe, mech dębu

Obrazek

Moim zdaniem to obok Bleecker Street i Wall Street jeden z najlepszych zapachów od Bonda. Próbka tego zapachu wpadła mi w ręce kilka lat temu, gdy poszukiwałem czegoś nieszablonowego na okres wiosenno-letni. Zapach bez wątpienia pobudzający, kojarzący się pozytywnie i poprawiający nastrój. Nie jestem dobry w opisywaniu zapachów, ale tutaj jednoznacznie cisną mi się na usta przymiotniki: świeży, owocowy, ziołowy, słodkawy. Jednym słowem bogaty.
Bardzo istotną zaletą zapachu jest trawłość, która u mnie bez problemu osiąga 8 godzin. Projekcja przeciętna, co wcale nie oznacza, że słaba.Wraz z Bvlgari PH Extreme to mój główny zapach do biura. Jest bardzo dobrze odbierany.

Obecnie można go dorwać w świetnej cenie, więc zachęcam do testów i dzielenia się opiniami.
"The future doesn't belong to the faint-hearted, it belongs to the brave"

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Re: Bond No.9 - Riverside Drive

Post11 października 2016, 12:33 - Wt

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post11 października 2016, 12:37 - Wt

w baardzo dobrej http://www.iperfumy.pl/bond-no-9/rivers ... la-mczyzn/ 267zł (jeszcze wczoraj był tester dziś został produkt za 560zł http://www.iperfumy.pl/bond-no-9/rivers ... la-mczyzn/ )

kamolskee

Perfumaniak

Post20 października 2016, 21:56 - Cz

Hmm.. w wątku rozbiórkowym napisałem: "Od rana próbuję zrozumieć, co takiego jest w tym zapachu, że sam Szef rozpisywał się o nim w superlatywach. Dla mnie przeciętniak - gdyby nie podpisana marka, dałbym sobie głowę uciąć, że to zwykła woda kolońska z targu".

Dla mnie zapach przeciętny. Oczywiście niejeden będzie próbować "wmówić sobie" że to jest świetny zapach, tylko nie każdy go zrozumie. W końcu sygnowany marką niszową BOND. W skrócie: miło projektuje, ale wartościowo to zwykła woda kolońska. Trąci "dziadkiem".

Ps. Bardzo podobny do azzaro pour home :twisted:

Ps2. Tutaj ktoś dobrze go opisał:

"Dalej robi się kremowo, a odpowiedzialne za to jest wg mnie drzewo sandałowe, które wraz z ziołami tworzy wrażenie kremu do golenia. W tym momencie można odebrać zapach jako klasyczny, przypominający dawne wody. Będzie się świetnie komponować z trzydniowym zarostem. Mi na myśl przychodzi mój Tata, który golił się zawsze zwykłym kremem w tubce z kiosku. Najpierw napełniał kubeczek wodą, potem podstawiał pędzel do golenia pod kran i namaczał go gorącą wodą, następnie wyciskał na niego krem i rozprowadzał po twarzy. (...)"
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Bond- ... -3491.html
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

baphomet

Post03 listopada 2016, 09:38 - Cz

To taki, pożeracz platyno-podobnych gniotów, charakteryzujący się świetnymi parametrami.

abisal

Forumowicz

Post03 listopada 2016, 09:57 - Cz

Parametry faktycznie dobre, ale zapach...nie mój typ, delikatnie mówiąc. Dałem swój dekant ojcu i bardzo mu się spodobał.

xentrix

Super Perfumaniak

Post03 listopada 2016, 17:45 - Cz

Parametry całkiem dobre , zapach nie narzuca sie otoczeniu, jest przyjemny taki w sam raz do biura. Jest owocowo-zielony ale tez i słodkawy (lekko) . Wyczuwalny fiołek ale do YSL Libre mu raczej daleko,chociaż to troche podobny klimat.
Poprawny zapach i jak dla mnie nic więcej. 400-500 zł nie jest wart. Miałem i poleciał w świat. ;)
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

bejo82

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post05 marca 2018, 19:13 - Pn

Pierwszy Bond z jakim mam styczność. Dość ciekawy zapach, w otwarciu podobny do Joop Nightflight, którego kiedyś bardzo lubiłem, teraz już jakby mniej. Po rozwinięciu przypomina wodę kolońską dobrej jakości. Początkowa projekcja duża, potem przyzwoita. Cena do najniższych nie należy, całej flaszki raczej nie kupię.

pblonski

Bardzo aktywny forumowicz

Post26 grudnia 2019, 19:55 - Cz

Zapach nietypowy, niby fougere niby szypr ale koniec końców mam do niego ambiwalentny stosunek.
Dobrze zmiksowany, jakość ok ale nie jest mi z nim po drodze.
Ode mnie 3.5 no może 4.

Powrót do Perfumy męskie