Teraz jest 18 lipca 2019, 18:30 - Cz

• Reklama

Olfactive Studio - Selfie

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Olfactive Studio - Selfie (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!)

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

BlueJeans

Moderator

Post08 października 2016, 14:59 - So

Głowa:żywica elemi, imbir, anyż gwiazdkowaty, kadzidło i dzięgiel
Serce:syrop klonowy, cynamon, lilia i drzewo cabreuva
Baza:zamsz, styraks, labdanum, mech dębowy, paczula, fasolka tonka i drzewo sandałowe
Obrazek

Twórca: Thomas Fontaine
Premiera 2015 r.
Ostatnio edytowano 08 października 2016, 15:34 - So przez BlueJeans, łącznie edytowano 1 raz

ts-

Forumowicz

Re: Olfactive Studio - Selfie

Post17 października 2016, 19:10 - Pn

Miałem okazję potestować ten zapach (z próbki). Przyznam, że całkiem mi się spodobał. Na początku (a potem również czuć to wąchając tuż przy skórze) pachnie suszonymi owocami. Jest też nuta alkoholowa (likier / rum). Wąchając go jednak z dalszej odległości (ogon) kompozycja jakby "wypełnia" się, dochodzą jakieś przyprawy, kawa. Ten zapach skojarzył mi się z dużymi sklepami wolnocłowymi na lotniskach, gdzie miesza się aromat perfum, kaw, słodyczy i alkoholi. Taka dość "bogata" woń. Generalnie przyjemne pachnidło jak na tę porę roku. To co mnie zdziwiło to odbiór zapachu. Wąchając go bezpośrednio ze skóry - wtedy jak pisałem, czuć głównie suszone owoce / likier / rum (ale nie przesadnie słodkie) - to takie nic specjalnego. Ale jeśli zapach doleci do nosa z dalszej odległości (wspomniany ogon) czuję go bardziej wielowymiarowo i z różnymi niuansami. I wtedy jest to piękna, niemęcząca i bezpieczna woń.
Niestety całość psują średnie parametry... Po 4-5 godzinach jest już tylko wyczuwalny przy skórze. Trzeba byłoby się nim konkretnie zlewać ...za tę cenę to odpada. W każdym razie próbkę zużyję z przyjemnością.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex