Teraz jest 19 października 2020, 16:44 - Pn

• Reklama

Avon - Premiere Luxe Oud

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Avon - Premiere Luxe Oud (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
6%
2 - Słaby
1
6%
3 - Przeciętny
3
19%
4 - Dobry
5
31%
5 - Bardzo dobry
6
38%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 16

• Autor
  • Wiadomość

supermariobros

Mega Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Avon - Premiere Luxe Oud

Post26 września 2016, 06:01 - Pn

Premiere Luxe Oud marki Avon to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Premiere Luxe Oud został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yves Cassar. Nutami głowy są czarny pieprz, imbir i lawenda; nutami serca są paczula, agar (oud) i drzewo gwajakowe; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i piżmo.

o_36115.jpg

Po raz kolejny jestem pozytywnie zaskoczony, co można kupić w kwocie 30 zł!
To są naprawdę bardzo fajne perfumy, które nie pachną wcale plastikiem i tandetą.
Oud podany jest tutaj naprawdę w bardzo łatwy i przyjemny sposób, pikanterii dodaje niedrażniący pieprz i ambra, która osładza nieco całość kompozycji.
Biorąc pod uwagę cenę, śmiało wystawiam 5, niestety parametry nie są do końca satysfakcjonujące- mizerna projekcja.
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Re: Avon - Premiere Luxe Oud

Post26 września 2016, 07:21 - Pn

Koneser

Forumowicz

Post13 października 2016, 13:47 - Cz

Kolego zgadzam się z Tobą,ale nie do końca bo nie mam bladego pojęcia czemu uroiła Ci się słaba projekcja :?: :roll: :shock: przecież to siekiera jakich mało :)
P.S Nie 30zł tylko 60zł a tak naprawdę śmiało mógłby kosztować 300 zeta nie oszukujmy się bo w końcu to prawdziwy "AGAR" :mrgreen:

Ernest84

Aktywny forumowicz

Post13 października 2016, 18:39 - Cz

Na mojej skórze w mig staje się słodkim ulepkiem. Szkoda bo pierwsza godzina naprawdę jest zacna i porównania do takich zapachów ja GPH nie są bezpodstawne.

wahoo

Perfumaniak

Post13 października 2016, 20:12 - Cz

Nowy Avon zasługuje na miano "dobry" jedynie przez pierwsze 2h trwania na skórze. Wtedy brzmi naprawdę ładnie, kadzidlano-drzewnie, dla mnie nawet trochę ziołowo. Z początku budzi skojarzenia z GPH, ale im bliżej bazy tym robi się coraz bardziej mdło i syntetycznie. Avon poprawił się w kwestii parametrów (trzyma to to 8h), ale kompozycyjnie jest nadal przeciętnie. Ode mnie "3".
Moim zdaniem lepiej dołożyć parę zł i kupić Grom z Próchnika.

supermariobros

Mega Perfumaniak

Post13 października 2016, 20:22 - Cz

Koneser napisał(a):Kolego zgadzam się z Tobą,ale nie do końca bo nie mam bladego pojęcia czemu uroiła Ci się słaba projekcja :?: :roll: :shock: przecież to siekiera jakich mało :)
P.S Nie 30zł tylko 60zł a tak naprawdę śmiało mógłby kosztować 300 zeta nie oszukujmy się bo w końcu to prawdziwy "AGAR" :mrgreen:

Miałem problem z jego wyczuciem na sobie po kilku godzinach od aplikacji.
Może poprostu idelanie się wkomponował w moją skórę.
Udało mi się kupić za 30 zł flakon z ubykiem 5ml, stąd się wzięła ta kwota ;)
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Koneser

Forumowicz

Post14 października 2016, 00:01 - Pt

Wahoo po dwóch godzinach to AVON pachnie prawie identycznie jak absolu oud YSL to jest łeb w łeb ta sama odmiana agaru a więc trochę przesadzasz :mrgreen:
A propo GROMU to dobry zapach,ale nie stoi za nim żaden znany nos i to już samo mówi za siebie a AVON to zapach stworzony przez mistrza YVESA CASSARA a aktualnym szefem tej marki powoli staje się sam arcymistrz KENZO który ingeruję w coraz większą ilość perfum AVON a to już chyba o czymś świadczy :idea:

Ernest84

Aktywny forumowicz

Post30 października 2016, 19:21 - N

Po bliższym poznaniu trzeba oddać że to zapach totalnie nie związany ze swoją ceną. Gdyby to kosztowało ponad stówkę to temat miałby nie jedną a kilka stron.

Bezguscie

Forumowicz

Post30 października 2016, 20:53 - N

Nieprawda. Zapach jest kompozycyjnie bardzo dobry, ale to Avon. Bardzo dobrze zrobiony Avon. Niestety parametry nie powalają (są po prostu średnie) jakość składników jest słaba, a do tego czuć specyficzną bazę Avonu - obeznani z tą marką będą wiedzieli o co chodzi. I proszę nie zrozumieć mnie źle. Jak ktoś chce kupić tani a dość ładny zapach na chłodniejsze dni, to ten Avon prawie na pewno się sprawdzi. Zapach (kompozycja) bardzo dobrze trafia w mój gust, dlatego wystawiam mu naciągane 4 z minusem.
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7407/
“The world you desire can be won, it exists, it is real, it is possible, it is yours.”

Ernest84

Aktywny forumowicz

Post27 maja 2017, 07:12 - So

Trwałość spokojnie 8h. Bliskoskórnie 10h. Projekcja przez pierwsze 2h dobra. Potem robi się delikatny. Absolutnie najlepiej wydane 30 zł w moim perfumowym żywocie.

GreyGucci

Aktywny forumowicz

Post27 maja 2017, 09:22 - So

Kupiłem flakon w zeszłym roku po przeczytaniu wielu recenzji i mocno się zawiodłem. Używam bardzo sporadycznie, głównie ze wzgledu na kiepskie parametry na mojej skórze, chociaż sama kompozycja to też nie do końca mój klimat.

mcp

Forumowicz

Post23 lipca 2017, 20:22 - N

Potwierdzam , klimat w kierunku Bentleya jest , cena śmiesznie niska , trwałość zabójcza.

Skarbowy

Perfumaniak

Post23 lipca 2017, 20:28 - N

Nie przesadzaj :P parę godzin siedzi ale bez rewelki.

mcp

Forumowicz

Post23 lipca 2017, 20:35 - N

trwałość zabójcza jak na markę Avon , zgadzam się w 100% bez rewelki

Palatyn

Bardzo aktywny forumowicz

Post09 lutego 2018, 12:00 - Pt

Projekcja taka se, aplikowałem go dziś przed 7 i projekcja od samego początku raczej niewielka. Na skórze jeszcze jest dobrze wyczuwalny (po 5h). Za te pieniądze całkiem niezły i bezpieczny zapach do biura 8-)

P.S.
Groma i Bentlaya stawiam zdecydowanie wyżej niż Oud czy Classic, z tym, że Classic bardziej mi podchodzi ;)

Tracershy

Post01 maja 2018, 15:52 - Wt

Ładna kopia czarnego Bentleya i Gucci homme i za kilkadziesiąt złotych :D Wcale nie pachnie tanio.
Ale co z tego jak projekcja w zasadzie nie istnieje. Zapach na mnie wybitnie bliskoskórny. Generalnie czuć go bardzo słabo i tak max 5 godzin, po tym czasie już go nie ma. Dla otoczenia niewyczuwalny nawet tuż po aplikacji.
Mimo że klimat mi pasuje a cena niska, przez te fatalne parametry nie wiem czy to jeszcze kupię.
Pod względem parametrów Oud jest daleko w tyle za Classic, Mesmerize Black czy nawet jego czarnym bratem z serii Premiere Luxe.

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Post17 marca 2020, 11:42 - Wt

Tracershy napisał(a):Ładna kopia czarnego Bentleya i Gucci homme i za kilkadziesiąt złotych :D Wcale nie pachnie tanio.
Ale co z tego jak projekcja w zasadzie nie istnieje. Zapach na mnie wybitnie bliskoskórny. Generalnie czuć go bardzo słabo i tak max 5 godzin, po tym czasie już go nie ma. Dla otoczenia niewyczuwalny nawet tuż po aplikacji.
Mimo że klimat mi pasuje a cena niska, przez te fatalne parametry nie wiem czy to jeszcze kupię.
Pod względem parametrów Oud jest daleko w tyle za Classic, Mesmerize Black czy nawet jego czarnym bratem z serii Premiere Luxe.

Potwierdzam bardzo słabe parametry, a porównanie do GPHI mocno naciągane, szczególnie w otwarciu czuć tu sztuczne składniki, potem dużo lepiej, ale co z tego skoro, na mojej skórze wyczuwalny tylko z 5 cm. Nie polecam, chyba że do sypialni, kiedy mamy gwarancję że partnerka będzie bardzo blisko.

torion

Forumowicz

Post17 marca 2020, 13:56 - Wt

Nie tak znowu mocno naciągane. Rzeczywiście jest podobieństwo z pewną nutą coli i alkoholu. Pewnie gdyby był za 300 zł to każdy szukałby niuansów, a tak to z założenia go lekceważymy. Ot, poprawny zapach - szkoda wyrzucić, pryskać się też szkoda bo są lepsze.

Tracershy

Avon - Premiere Luxe Oud

Post17 marca 2020, 18:45 - Wt

Ja go mam i używam czasem siedząc sobie w domu. Do ludzi z nim raczej nie ma co wychodzić bo i tak nikt go nie wyczuje. Całkiem niezły za te parę dyszek ale czarny Premiere Luxe wpadający w klimaty Noir Toma Forda, jest dużo lepszy i w przeciwieństwie do bohatera wątku, ma fajne parametry.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Tracershy

Post29 września 2020, 10:31 - Wt

Jakby ktoś był zainteresowany to w następnym katalogu w listopadzie Avon wycofuje ten zapach z oferty, razem z damską wersją Oud.

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie