Teraz jest 22 października 2020, 07:04 - Cz

• Reklama

Abercrombie & Fitch - First Instinct

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Abercrombie & Fitch - First Instinct (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
2%
2 - Słaby
5
12%
3 - Przeciętny
13
30%
4 - Dobry
16
37%
5 - Bardzo dobry
8
19%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 43

• Autor
  • Wiadomość

Arvanity

Aktywny forumowicz

Abercrombie & Fitch - First Instinct

Post18 sierpnia 2016, 19:01 - Cz

First Instinct marki Abercrombie & Fitch to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, First Instinct został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Phillippe Romano. Nutami głowy są gin, tonic water i melon; nutami serca są pieprz syczuański, liść fiołka i cytrusy; nutami bazy są zamsz, piżmo i ambra.

http://www.fragrantica.pl/perfumy/Aberc ... 37753.html

Nowy zapach marki Abercrombie & Fitch pojawił się niedawno na półkach jednej ze stacjonarnych perfumerii. Czy ktoś miał już go okazję powąchać? Ja zapoznałem się z nim bardzo przelotnie na blotterze, otwarcie zdominowane było rzeczywiście przez melona, więcej na razie napisać nie mogę. Dopiero w najbliższym czasie pewnie bliżej zapoznam się z tymi perfumami. Zapraszam do dyskusji oraz proszę o dodanie ankiety.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

tomek1906

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Re: Abercrombie & Fitch - First Instinct

Post18 sierpnia 2016, 22:14 - Cz

gdzie gomozna obniuchac stacjonarnie?
Uwielbiam Fierce'a wiec z obowiazku musze szybko zareagowac:)

Arvanity

Aktywny forumowicz

Post18 sierpnia 2016, 23:04 - Cz

W perfumerii D.

ananas

Aktywny forumowicz

Post19 sierpnia 2016, 13:28 - Pt

Tyle co mogę stwierdzić po przelotnym teście na ręku. Otwarcie jako takie, nawet zaciekawiło. Melon dobrze wyczuwalny z początku, później dalej go czuć, jednak robi się syntetycznie. W końcowej fazie gdy już przygasa jest jeszcze gorzej. Tyle mojej znajomości z tym zapachem :roll:

biaggi0303

Bardzo aktywny forumowicz

Post20 sierpnia 2016, 18:06 - So

Syntetyczna ochyda...
Jakby wrzucic do kociolka 1Milion, Invictus, Guerlain Ideal i inne "ladne" zapachy i wymieszac je ze soba...

Dla mnie tragedia! 8-)

Parametry bardzo dobre, psikniety na wlokiec popoludniu meczyl mnie jeszcze na meczu szczypiornistow w Rio ;)

Arvanity

Aktywny forumowicz

Post20 sierpnia 2016, 18:19 - So

Chodzi ci o zapach czy sam pomysł stojący za tym produktem? Bo ja szczerze powiedziawszy po kolejnym sprawdzeniu tego zapachu, tym razem na nadgarstku, podobieństw do Paco Rabanne nie dostrzegam.
Natomiast z resztą się zgadzam - słaby jest to zapach.

nersc

Forumowicz

Post20 sierpnia 2016, 18:26 - So

biaggi0303 napisał(a):Syntetyczna ochyda...
Jakby wrzucic do kociolka 1Milion, Invictus, Guerlain Ideal i inne "ladne" zapachy i wymieszac je ze soba...

Dla mnie tragedia! 8-)

Parametry bardzo dobre, psikniety na wlokiec popoludniu meczyl mnie jeszcze na meczu szczypiornistow w Rio ;)

Mam bardzo podobne odczucia, tylko że dla mnie to jak wymieszanie całego asortymentu sieciowej perfumerii i zamknięcie tego w jednym flakonie. Kakofonia i brak charakteru do kwadratu. Podobne wrażenie wywoływał u mnie jedynie Jimmy Choo Man... Nie rozumiem co autor miał na myśli.
mój sklepik ---> https://www.perfumiarz.com

tomek1906

Forumowicz

Post24 sierpnia 2016, 12:29 - Śr

Hmm
Dwie godziny na nadgarstku.fajny melon.
Narazie nie rozumiem za co go tak jedziecie :)
Ostatnio edytowano 24 sierpnia 2016, 21:51 - Śr przez tomek1906, łącznie edytowano 1 raz

Imesz

Forumowicz

Post24 sierpnia 2016, 21:28 - Śr

Zapach dla mas... Przyjemniaczek nie wyróżniający się niczym, co oczywiście nie oznacza, że nie jest ładny. W ankiecie dam czwóreczkę ;)

tomek1906

Forumowicz

Post24 sierpnia 2016, 21:50 - Śr

podsumowujac na koniec dnia
trwalosc przy dzisiejszych 25 stopniach okolo 5 godzin
melon wracal do mnie podczas jazdy samochodem bardzo wyraznie i nie ukrywam ze subiektywnym okiem patrzac a wlasciwie subiektywnym nosem wachajac to mi to nawet bardzo pasowalo
nie czuje zamszu, ginu i toniku :)
ale za to przez chwile mialem wrazenie ze juz to gdzies bylo - ambra, pieprz syczuanski.. tylko mnie nie kamieniujcie ..Savage???
ja syntetykow nie wylapalem, zapach lekko sie wygaszal aby po rzeczonych 5 godzinach zniknac co przyjalem z zalem..

to fakt ze A&F ma u mnie wsparcie , ja tam flakonik sobie zapodam przez znajomka z Kanady jak bedzie jakis off, ten melon mi przypasowal,

ps. Ideala z jego migdalami to wogole tu nie wyczuwam, Invictus ? 1 Million ? gdzie?? :)

wahoo

Perfumaniak

Post25 sierpnia 2016, 20:08 - Cz

biaggi0303 napisał(a):Syntetyczna ochyda...

Mam podobne odczucia. Przypomniał mi się The Scent Bossa, które kiedyś określiłem mianem perfumowej bajaderki i to samo określenie pasuje do First Instinct - perfumowe zlewki paru chodliwych ostatnio zapachów niezgrabnie połączone w bezkształtną bryłę (flakon "świetnie" się tu dopasował - jest idealnie nijaki).
Wystawiam "3" bo przez chwilę trwania bazy zapachu, gdy lekko było czuć coś na kształt skóry, pomyślałem, że mógłby się w tym momencie nawet podobać.

marcinklin

Bardzo aktywny forumowicz

Post25 sierpnia 2016, 20:14 - Cz

Tragedia. Pachnie jak wszystko i nic, tak samo jak wszystkie inne teraźniejsze nowości. Syntetyczny ulepek, tak samo jak np YSL Ultime.

zenko3

Aktywny forumowicz

Post30 sierpnia 2016, 05:54 - Wt

Faktycznie mocno syntetyczny, początek ma fajny - w późniejszej fazie jest coraz gorzej. Trwałość znakomita, na mnie siedział ponad 10h!

BlueJeans

Moderator

Post30 sierpnia 2016, 06:05 - Wt

Kolejna syntetyczna, powtarzalna lipa... Nic specjalnego w nim nie dostrzegam.

foxdojcz

Aktywny forumowicz

Post13 września 2016, 19:17 - Wt

Bruno Banani Made for Men - to samo a sporo tańsze. I tak samo beznadziejne.
"Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa"
Julian Tuwim

Konrad00

Forumowicz

Post14 września 2016, 12:26 - Śr

Lubię Fierce więc z entuzjazmem podszedłem do testowania nowości.
Fierce nie jest wzorem naturalności ale tutaj sprawy zaszły za daleko, jestem na nie
Kolejna nowość - Wave, też szału nie robi. Chyba nie można oczekiwać zbyt wiele od tej marki

BlueJeans

Moderator

Post30 września 2016, 09:13 - Pt

Konrad00 napisał(a):Lubię Fierce więc z entuzjazmem podszedłem do testowania nowości.
Fierce nie jest wzorem naturalności ale tutaj sprawy zaszły za daleko, jestem na nie
Kolejna nowość - Wave, też szału nie robi. Chyba nie można oczekiwać zbyt wiele od tej marki

Mimo wszystko promocja produktu + nie najgorsza cena jak na sklepy stacjonarne spopularyzuje ten produkt i moze bedzie wyczuwalny w miejscach publicznych jak milion czy invictus.

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post09 lutego 2017, 21:10 - Cz

Nie mogę tego zapachu. Normalnie nie dam rady. 3 razy do niego podchodziłem i nic. Zaczęli robić hype na YT (dziewczynom się ponoć bardzo podoba) to myślę dobra spróbuję, ale się nie udało. Może za stery jestem na takiego przymilaska. To nie zapach dla mężczyzn, to zapach dla chłopców (bez obrazy). Ile trzeba mieć lat żeby pasował? 20 ... 25 to chyba maks a i to za dużo.
Daje 3.0 w sumie nie wiem za co, może za to że nie śmierdzi jak Invictus, ale dużo lepiej nie jest.

Greg

Aktywny forumowicz

Post09 lutego 2017, 23:02 - Cz

Co do targetu, to bez wątpienia masz rację - cała marka jest pozycjonowana jako marka dla amerykańskich licealistów, góra studentów - zapachy podobnie, są to zapachy dla młodych chłopaków - Fierce się mocniej wyróżnia i jest bardziej uniwersalny, ale pozostałe zapachy to dokładnie taka grupa docelowa. No ewentualnie będą pasować też facetowi 45+, po solarium i siłce, w obcisłej koszulce A&F, przeżywającemu drugą młodość :lol: .

sabbracadabra

Forumowicz

Post24 lutego 2017, 22:09 - Pt

Greg napisał(a): cała marka jest pozycjonowana jako marka dla amerykańskich licealistów, góra studentów

Zgadza się, A&F tradycyjnie jest skierowany do licealistów, a Hollister do gimnazjalistów. First Instinct ma solidne parametry, ale niestety źle reaguję na zapachy w ogóle nieukrywające syntetyczności (najwyraźniej podobnie jak większość forum). Mimo to zdecydowanie wolę First Instinct niż np. Invictusa czy Wanted. Flakon jest przyjemny dla oka, no może nie licząc korka.
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie