Teraz jest 22 października 2020, 01:46 - Cz

• Reklama

Armaf - Tag Him

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Armaf - Tag Him (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
5%
3 - Przeciętny
6
29%
4 - Dobry
7
33%
5 - Bardzo dobry
7
33%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 21

• Autor
  • Wiadomość

supermariobros

Mega Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Armaf - Tag Him

Post07 lipca 2016, 20:57 - Cz

Tag-Him marki Armaf to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, cytryna i różowy pieprz; nutami serca są imbir, mięta, gałka muszkatołowa i lawenda; nutami bazy są cedr, paczula, drzewo sandałowe i wetyweria.

nd.27708.jpg

Kolejna, Armafowa, całkiem fajna kopia tym razem Bleu de Chanel edt.
Armaf nieco bardziej cytrusowy, w Bleu de Chanel natomiast cytrusy walczą z akordami drzewnymi i wydaje się przez to troszkę cięższy. Po raz kolejny Armaf bardzo dobrze naśladuje swojego przeciwnika.
Zastanawiam sie tylko nad sensem kupowania odpowiedników mając pierwowzory. Chyba tutaj podstawowym czynnikiem jest jednak korzystniejsza cena, nie żal wtedy tak tych ubywających mililitrów. Niemniej jednak bardzo dobry zapach lecz w końcowym rezultacie więcej radości mam, gdy pachnę Bleu de Chanel.
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Skarbowy

Perfumaniak

Re: Armaf - Tag Him

Post08 lipca 2016, 22:53 - Pt

Miałem, mi nie podszedł ze względu na konotacje z najtańszymi wodami marketowymi. Btw produkcja polska przez zpch Świt SI. I w 100% wiem co piszę 8-)

MR.PAINE

Forumowicz

Post09 lipca 2016, 09:58 - So

Mam całą flachę (którą raczej sprzedam). Faktycznie po 2-3 godz po aplikacji nie do rozróżnienia od BDC . Ale otwarcie i pierwsze 40 min, nawet do godziny strasznie mocno cytrusowe. I to niestety jest jakaś taka chemiczna cytryna....ale za tą cenę to brać nie wybierać :D Na mojej skórze śmiało 7-8 godz siedzi.

BTW: Naprawdę robiony w Polsce?? :shock: Inne zapachy Armaf też? Mam chyba z 7 i są naprawdę niezłe jak na swoją cenę, tylko na przesyłka..... :x
Pozdrawiam
Łukasz

Skarbowy

Perfumaniak

Post09 lipca 2016, 10:44 - So

Nie. Nie wszystkie są robione u nas. Chociaż niedługo będzie to prawdopodobne gdyż na początku kwietnia Świt zakupił fabrykę od Colgate w Halinowie. Jest tam all co potrzebne do automatycznego mieszania, rozpuszczania, filtracji, rozlewu i konfekcjonowania produktów.

menthor36

Post13 lipca 2016, 15:15 - Śr

+MR.PAINE. Jeśli chciałbyś przedać tą flaszkę Tag Him, chętnie odkupię :)

rezox

Aktywny forumowicz

Post13 lipca 2016, 15:24 - Śr

Nie ważne jak to pachnie i ile kosztuje, flakon jest tak ohydny że wstydziłbym się go trzymać nawet w piwnicy.

MrMole

Aktywny forumowicz

Post15 września 2016, 16:28 - Cz

Szukam czegoś do samochodu, gdzie mogę się w to zaopatrzyć? Mieszkam koło Halinowa... ;)

kubanczyk

Perfumaniak

Post28 listopada 2016, 19:04 - Pn

Bardzo przyjemna kompozycja, która bez wątpienia nawiązuje do Bleu de Chanel. Flakonik nawet mi się podoba:)Jestem pozytywnie zaskoczony tym Armafem i z chęcią poznam kolejne perfumy tej marki. Jako że mam Bleu, Tag Him na razie stoi na straganie,a jeżeli nie znajdzie się chętny na zamianę za ten flakon, to zostawię go u siebie.
Polecam wam testy, bo za fajne pieniądze daje przyjemność;)
viewtopic.php?f=52&t=31496- Wiele ciekawych flakonów niszowych i mainstreamowych !

Waszek

Forumowicz

Post19 grudnia 2016, 14:42 - Pn

Bardzo fajny zapach, jako że podobają mi się BdC zakupiłem Armafa od Kubanczyka. Jestem pozytywnie zaskoczony, kompozycja trafia w mòj gust lepij niz BdC. Mogłaby być lepsza trwałość, ale i tak nie narzekam. Teraz chętnie przetestuje club de nuit intense jakby ktoś robił rozbiòrke :)

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post13 listopada 2017, 19:21 - Pn

dzis pierwsze moje spotkanie i powiem Wa ze nie jest zle :P pomijajac otwarcie mocno cytrusowe ,po jakis czasie tag-him zbliza sie mega do bleu de chanel tzn nie jest jego kserokopia ale po pewnym czasie sa bardzo podobne.jutro ponosze globalnie ale czuje ze sowita aplikacja jest wskazana.dla milosnikow bdch pozycja przynajmniej do testow,wiosna-lato idealnie.od siebie moge polecic cena na ip naprawde dobra.parametry sprawdze jutro

gienadi

Bardzo aktywny forumowicz

Post13 listopada 2017, 20:11 - Pn

Dzisiaj po raz pierwszy zapodałem globalnie. Jeżeli pomyślimy że Chanel to schabowy z ziemniakami i mizerią podany w wykwintnej drogiej restauracji. To mamy pyszne danie (jaki Polak nie lubi takiego jedzenia) ale jedząc zastanawiamy się czemu do cholery tak drogo. Tag to zaś też schabowy z ziemniakami ale odgrzany z dnia wczorajszego podany na plastikowym talerzyku jedzony plastikowymi sztućcami w barze mlecznym. Reasumując jedzenie takiego dania w drogiej knajpie jest trochę bez sensu a ja lubię bary mleczne ;) Jak dla mnie to dobra opcja.

supermariobros

Mega Perfumaniak

Post13 listopada 2017, 21:35 - Pn

A co tam!
Kupiłem w ciemno, BdC uwielbiam, a cena Tag Him jest świetna!
Dawno nie kupowałem niczego w ciemno i trochę zatęskniłem za tym wyczekiwaniem i uczuciem niepewności z jednoczesnym podekscytowaniem :lol:
Foliowy Ranger

gienadi

Post14 listopada 2017, 08:43 - Wt

Dziś pokazałem dekant w pracy. Dwie flaszki już zamówiłem. A nie ma 9 jak to piszę. Bleu miało na mnie słabe parametry Teg też ma słabe :D ale pachnie za 1/3 ceny.

supermariobros

Mega Perfumaniak

Post14 listopada 2017, 08:57 - Wt

Ja dzisiaj mam na sobie BdC i na mnie również nie grzeszy trwałością i projekcją.
Zobaczymy, jak wypadnie Armaf.
Foliowy Ranger

grembi

Armaf - Tag Him

Post14 listopada 2017, 16:13 - Wt

A ja zaserwowałem serię 9 strzałów naszego bohatera koło godziny 7 rano. Mamy 16 i ciągle go dobrze czuję. Także ja jestem zadowolony.

supermariobros

Mega Perfumaniak

Post14 listopada 2017, 16:15 - Wt

Przy takiej dawce to Aspen na mnie tyle wytrzymuje :mrgreen:
Foliowy Ranger

grembi

Armaf - Tag Him

Post14 listopada 2017, 16:31 - Wt

Dawka adekwatna do ceny :-D

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post14 listopada 2017, 17:08 - Wt

powiem Wam ze jak teraz machne glowa to jeszcze skubany siedzi ale oczywiscie bliskoskory.aplikowalem ok 5.30 i dawal o sobie znac caly czas.projekcja delikatna..aplikacja spora :lol:

gienadi

Post14 listopada 2017, 17:24 - Wt

BDC dawałem 12 chmur tego też. 12 godzin mija, z pod koszuli nadal czuje. zapach już nie do odróżnienia.

supermariobros

Mega Perfumaniak

Post15 listopada 2017, 20:53 - Śr

Flakon u mnie!
Zapach bardzo dobry! Nawiązanie do BdC nieprzypadkowe, co najważniejsze, nie wali syntetycznością, jest bardzo przyjemny, od samego początku!
Ubóstwiam BdC, i powiem szczerze, że miłość ta jest coraz większa, coraz bardziej go doceniam, a Tag Him bardzo dobrze go naśladuje.
Zapach niezwykle elegancki, mam na sobie akurat bluzę i w ogóle nie pasuje do takiego ubioru, koniecznie niebieska/biała koszula, spasowana, przylegająca do ciała marynarka i bohater wątku na szyi- połączenie idealne!
Zawsze jak poznaję naprawdę dobre klony pierwowzorów, które uwielbiam i które mam w swojej kolekcji staję przed dylematem, czy mieć oba, czy z jednego z nich zrezygnować, tak było również w przypadku SMW i Rasasi al wisam day, tak jest też w tym przypadku.
Z jednej strony nie muszę już "oszczędzać" BdC (bo mam jego tańszą wersję), z drugiej strony po co mi klon jak mam protoplastę? Dylematy...
Póki co, oba zostają!
Mocna 5-tka ode mnie.
Foliowy Ranger

Następna strona

Powrót do Perfumy męskie