Teraz jest 19 października 2020, 16:05 - Pn

• Reklama

Guerlain - Ambre Eternel Guerlain

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Guerlain - Ambre Eternal Guerlain (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
33%
6 - Genialny
2
67%

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

agat1969

Bardzo aktywny forumowicz

Guerlain - Ambre Eternel Guerlain

Post10 czerwca 2016, 06:50 - Pt

Opis za Fragrantica. pl:
"Ambre Eternel marki Guerlain to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ambre Eternel został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są kardamon, kolendra, cynamon i ambra; nutami serca są brzoskwinia, ylang-ylang i kwiat pomarańczy; nutami bazy są nuty drzewne i skóra".

Projekcja bardzo bliskoskórna.
Trwałość jak na razie po dwóch testach globalnych duża ponad 8 godzin.
Jak to u Geurlain do niczego nie mogę się przyczepić jeśli chodzi o jakość składników użytych do kompozycji.
Brzmi to bardzo naturalnie.
Kompozycja bardzo mi się podoba.
Dla mnie zapach ten kojarzy się, o dziwo, z Guerlain Habit Rouge, ale bez tej landrynkowej nutki.
Zapach uniwersalny zarówno jeśli chodzi o użytkowników jak i porę roku, oraz porę dnia.

Polecam z całego serca.
Ocena ode mnie 5,5/6.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Mente et Malleo

wahoo

Perfumaniak

Re: Guerlain - Ambre Eternel Guerlain

Post06 stycznia 2017, 22:57 - Pt

Nie byłem do tej pory specjalnie zwolennikiem zapachów ambrowych (nie "bursztynowo"-ambrowych tylko ambry "zwierzęco-ambroxanowej"). Być może potrzeba było właśnie takich perfum z prawdziwą szarą ambrą (jeśli wierzyć zapewnieniom Guerlain; bądź jej substytutowi naprawdę dobrej jakości), żeby w pełni docenić tę nutę.
Ambre Eternel pachnie naprawdę fantastycznie i zmysłowo, a Thierry Wasser wykonał kawał świetnej roboty mieszając te perfumy.
Lekko słodka i kremowa, delikatnie zwierzęca ambra miesza się tu ze skórą najwyższej jakości i nutami drzewnymi nadającymi całości lekko orientalnego charakteru.
Do parametrów też nie mogę się przyczepić, bo Ambre Eternel wytrzymuje 10-12 godzin z zauważalną projekcją przez kilka początkowych.
W zasadzie przed wystawieniem najwyższej noty powstrzymuje mnie jedynie to, że mimo wszystko ambra to nie "moja" nuta.
Podobnie jak agat1969 daję 5,5/6

Drodzy moderatorzy, dodajcie ten wątek do katalogu

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Re: Guerlain - Ambre Eternel Guerlain

Post07 stycznia 2017, 10:49 - So

Czekałem na takiego rodzaju zapach - pięknie się na skórze układa , jest bliskoskórny to fakt ale nie wyobrażam sobie kilkumetrowego ogona przy tym Guerlain'ie . Najlepsze doznania są przez pierwszą godzinę - typowy " guerlinade" - nie do pomylenia z niczym innym , jakość składników jest wysoce odczuwalna. W miarę czasu skręca bardzo w damską stronę ( nuty serca chociażby o tym świadczą ) , ale mnie to zupełnie nie przeszkadza. Swoją drogą zlałem się niemiłosiernie kiedyś Vert Malachite i wszystkie samice we wsi mnie obwąchiwały :lol: :lol: :lol:

Dałem 6 i nie wahałem się , by to zrobić :mrgreen:

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex