Teraz jest 21 października 2020, 19:57 - Śr

• Reklama

Al Haramain - Dazzle Intense

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Al Haramain - Dazzle Intense (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
2
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Al Haramain - Dazzle Intense

Post26 kwietnia 2016, 12:48 - Wt

Obrazek

Głowa
kwiat pomarańczy, elemi, mandarynka

Serce
korzeń irysa, śliwka, jaśmin

Podstawa
paczuli, wanilia, piżmo, czekoladka

Proszę Państwa przez recenzję jednego z vlogerów zrobił się mały hype! na Dazzle Intense od Al Haramain. Z tego co udało mi się znaleźć jest to unisex z przechyłem w damską stronę (porównują go do Chanel Coco Mademoiselle :D ), jest jednak ponoć bardzo komplementowany. Czy ktoś to zna?

Xellu

Forumowicz

Re: Al Haramain - Dazzle Intense

Post28 kwietnia 2016, 06:51 - Cz

Udało mi sie zakupic od razu po vlogu, potem juz widzialem, że wykupili. IP 95 zł.
Póki co testuje. On coś tam gadał, że niby otwarcie z Ultra Zesta, które mi sie podoba i to skłoniło mnie do zakupu. Dla mnie raczej to nie to samo co jest w ultra zescie.
Z tego co mogę powiedzieć to na mnie nie projektuje mega, trwały jest. Taki unisex wg mnie.

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post28 kwietnia 2016, 06:55 - Cz

Xellu, ale jak to pachnie?

Dla niezorientowanych FragBoy Stewie - 5 Budget/Inexpensive Fragrances - Part V

Xellu

Forumowicz

Post28 kwietnia 2016, 12:43 - Cz

Kurde nie mam jakiegoś bezpośredniego porównania. Zajebisty w opisywaniu nie jestem też:P Otwarcie odbiega od Ultra zesta. Mi się zapach ogólnie podoba. Słodkawy, jakościowo bym sie zgodził że jest dobry, nie wali chemią. Zdecydowanie b.dobry zakup za tą kase. Nie stosował bym go latem, raczej chłodniejszymi porami.

marcinklin

Bardzo aktywny forumowicz

Post29 czerwca 2016, 07:54 - Śr

Ale w jakich klimatach jest ten zapach ? Dior Homme Intense ? Może coś owocowego ? Przybliżcie trochę wyobrażenie o tym zapachu

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post14 września 2016, 19:20 - Śr

Więc tak. Jest słodko, nawet bardzo, jest orientalnie, piekielnie trwale i dobrze projektuje, pewnie stąd Fragboy dostaje komplementy, te perfumy po prostu czuć a Panie uwielbiają słodkości . Unisex pełna gębą.. coś jakby zmieszać Chanel mademoiselle z Scent Story 24 Gold/Gold Oud z przewagą SS, na tą chwilę nie potrafię znaleźć lepszej analogii. W każdym razie jest "gęsto".
Jakość bardzo dobra, nic w nos nie kłuje.
Jeszcze wstrzymam się z oceną do lepszego poznania, z tym ale na pewno poniżej 4 nie będzie.
Zdecydowanie na chłodniejsze pory i raczej na wyjścia (wieczorne?!) niż do pracy.
W bazie przypomina mi DHI z tym że to raczej podobieństwo stylistyczne niż wprost.
Flakon trochę tandetny ale dramatu nie ma. Atomizer działa poprawnie dozujac średniej wielkości psiki

BD01

Forumowicz

Post25 kwietnia 2018, 23:17 - Śr

Kupiłem zapach jakieś 2 lata temu na fali hype'u, który wywołał FragboyStewie (i który się skończył tak samo szybko, jak się zaczął po tym, jak ludzie pokupowali flakony w ciemno i pouznawali, że zapach jest jednak zbyt damski :D ). Moim problemem jest dokłądnie to samo. Chyba z żadnym zapachem nie walczyłęm aż tak długo- noszę go co jakiś czas od tych 2 lat i w dalszym ciągu nie mogę się zdecydować czy mi się podoba, czy nie. Czy może bardziej- czy aby nie jest zbyt kobiecy... We flakonie zostało mi już tylko trochę kropel (zdecydowaną większość odlałem, aż tak dużo nie zużyłem) i zastanawiam się czy kupić nówkę na dalsze testy:D Aktualna cena 69zł na prostych nawet do tego zachęca..
Jak chyba w każdej recenzji na necie jest to poruszane- zapach zbliżony jest do Lancome La vie est belle, a Dazzle Intense o dziwo jest sprzedawany jako uniseks, ale: charakterystyczna pralina jest tu bardziej wytrawna, poza praliną najbardziej czuć śliwkę i.. do tego momentu zapach jest fantastyczny, problemem jest jaśmin. Po pierwsze podany tu jest "na kobieco", po drugie nie pasuje to reszty nut zapachu, a po trzecie zwyczajnie nigdzie nie lubię tego akordu... Dlatego wcale nie uważam DI za coś, co bardziej podobałoby mi się na kobiecie..
Projekcję oceniam na dobrą, trwałość jest znakomita. Testującym DI jako zapach męski warto też wspomnieć, żeby nie poddawali się po pierwszym niuchu, bo pierwsze 5 minut jest wybitnie kobiece.
Testujemy dalej... :D

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post10 grudnia 2018, 12:03 - Pn

Dziwna to woda ludzie. Płeć męska mówi że za damska, a płeć damska że za męska.
To kto ją ma nosić? Chyba tylko pan/i Szynszyl

Obrazek

Na pewno przypadnie do gustu jej taki aromat. Zgniła śliwka w czekoladce, posmak korzenia irysa i piżmo są w sam raz do drogiego futra. Kto chce może to poznać i się ze mną wymienić na inną próbkę.

Powrót do Perfumy unisex