Teraz jest 24 października 2020, 07:41 - So

• Reklama

Ferrari - Silver Essence

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Ferrari - Silver Essence (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
2
33%
4 - Dobry
1
17%
5 - Bardzo dobry
3
50%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 6

• Autor
  • Wiadomość

Robert z Barcina

Super Perfumaniak

Ferrari - Silver Essence

Post22 marca 2016, 13:39 - Wt

Hmmm,tak myślę od czego zacząc....ten zapach wywolał u mnie dość duże ...łał....i chyba nie bezpodstawnie...pierwsze co poczułem po psiknieciu to kokos...choć w skladzie jest on na drugim planie,to na mnie wylazł od poczatku..i wcale nie mam mu tego za zle...pachnie uroczo..do tego cedr atlaski...nie dominuje,ale jest wyczuwalny....ładnie to wszystko gra,myślę,że zapach niedoceniany...bo przecież to tylko Ferrari....ale naprawde godny poznania...za nie duże pieniądze dostajemy dobre i solidne moim zdaniem pachnidło....warto choćby poznać...jak z resztą całą serię Essence...

agat1969

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Ferrari-Silver Essence

Post22 marca 2016, 13:42 - Wt

Robert z Barcina napisał(a):Hmmm,tak myślę od czego zacząc....ten zapach wywolał u mnie dość duże ...łał....i chyba nie bezpodstawnie...pierwsze co poczułem po psiknieciu to kokos...choć w skladzie jest on na drugim planie,to na mnie wylazł od poczatku..i wcale nie mam mu tego za zle...pachnie uroczo..do tego cedr atlaski...nie dominuje,ale jest wyczuwalny....ładnie to wszystko gra,myślę,że zapach niedoceniany...bo przecież to tylko Ferrari....ale naprawde godny poznania...za nie duże pieniądze dostajemy dobre i solidne moim zdaniem pachnidło....warto choćby poznać...jak z resztą całą serię Essence...

+1 warto i to bardzo
Mente et Malleo

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Ferrari - Silver Essence

Post22 marca 2016, 14:03 - Wt

Zdecydowanie tak. Przyszedł mi jednocześnie z PDM Herod i muszę powiedzieć że zrobił na mnie znacznie lepsze wrażenie, powiem więcej przez pierwszą godzinę po aplikacji przyćmił go zupełnie.. Jest kokos, ale nie plażowy kokos, nie pinacolada i te sprawy, to bardzo męski kokos, masywny, "spalinowy kokos" (tak mi się kojarzy).

Jedyne co mi nie przypadło do gustu to taka sobie trwałość w granicach może 5-6h, a szkoda bo zapach bomba! aż nie do uwierzenia że mozna takie coś dostac <100zł

belmondoo

Aktywny forumowicz

Re: Ferrari - Silver Essence

Post22 marca 2016, 18:22 - Wt

grzegorz01 napisał(a):Zdecydowanie tak. Przyszedł mi jednocześnie z PDM Herod i muszę powiedzieć że zrobił na mnie znacznie lepsze wrażenie, powiem więcej przez pierwszą godzinę po aplikacji przyćmił go zupełnie.. Jest kokos, ale nie plażowy kokos, nie pinacolada i te sprawy, to bardzo męski kokos, masywny, "spalinowy kokos" (tak mi się kojarzy).

Jedyne co mi nie przypadło do gustu to taka sobie trwałość w granicach może 5-6h, a szkoda bo zapach bomba! aż nie do uwierzenia że mozna takie coś dostac <100zł

Podaj jak możesz sklep, gdzie można go nabyć w podanej przez Ciebie cenie (<100zł). Chętnie bym sobie przetestował.

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Re: Ferrari-Silver Essence

Post22 marca 2016, 18:30 - Wt

W perfumeriach internetowych tego zapachu poniżej 100 zł w zasadzie się nie kupi.Sam swego czasu kupowałem (nie dla siebie)za ok.130 zł z wysyłką.
Aktualnie najtaniej jest tutaj - http://allegro.pl/ferrari-silver-essenc ... 31706.html

Sam zapach w ankiecie oceniam na 5.Gdzieś tam w tle skojarzenie z Fahrenheitem..To jeden z moich dwóch ulubionych,po Leather Essence zapach tej marki.

Marks

Aktywny forumowicz

Post12 października 2017, 10:10 - Cz

Silver Essence na mnie układa sie jak wygładzona, słodsza wersja Azzaro Visit :) Sporo cedru zmieszanego z kadzidlanym kokosem :) oraz szczyptą przypraw. Parametry srednie, trwałość ok 6 godz, projekcja po 1-2 godz siada blisko skóry. Najlepiej spisuje sie wczesna wiosna i jesienia.

Novella

Perfumaniak

Post12 października 2017, 21:00 - Cz

Robert to o tym ferrari mi pisałeś?

Powrót do Perfumy męskie