Teraz jest 19 października 2020, 22:54 - Pn

• Reklama

Hugo Boss - Bottled Intense

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Hugo Boss - Bottled Intense (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
4%
2 - Słaby
3
13%
3 - Przeciętny
2
9%
4 - Dobry
8
35%
5 - Bardzo dobry
5
22%
6 - Genialny
4
17%

Liczba głosów : 23

• Autor
  • Wiadomość

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Hugo Boss - Bottled Intense

Post07 marca 2016, 15:05 - Pn

Obrazek

Boss Bottled Intense marki Hugo Boss to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Boss Bottled Intense został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są jabłko, kwiat pomarańczy i bergamotka; nutami serca są geranium, cynamon, goździk (przyprawa), lawenda i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, wetyweria, wanilia i kumaryna.

Słyszałem że jest więcej niż dobrze. Od jakiegoś czasu na marginesie mojej listy zakupowej. A jak Wasze wrażenia?

Deco79

Aktywny forumowicz

Re: Hugo Boss - Bottled Intense

Post07 marca 2016, 15:08 - Pn

chętnie przetestuje, jakby ktoś rozbierał to 10ml chętnie wezmę przez sentyment dla "szarego Bossa" :mrgreen:

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post07 marca 2016, 15:35 - Pn

coz tu mozna napisac jedynie tyle ze jest to boss bottled o bardzo dobrych parametrach..jesli ktos czcil kult bottled to zakup murowany..parametry bardzo dobre.

Southpaw

Aktywny forumowicz

Post07 marca 2016, 16:02 - Pn

Mam i używam - przeważnie wtedy kiedy nie wiem czym się pochlapać. Podobnie jak protoplasta, są to perfumy łatwe w odbiorze i podobające się otoczeniu. Zapach bardzo mi się podoba , to taki szarak na sterydach .Trwałość na mnie to jakieś 6-7h

marcinklin

Bardzo aktywny forumowicz

Post07 marca 2016, 16:14 - Pn

Ja wolę starszego brata. Ten jest owszem podobny, ale jest inny. Za dużo tu jabłka wyczuwam. Ale faktycznie jako casual się nada.

paradox

Forumowicz

Post07 marca 2016, 16:19 - Pn

Pachnie jak zwykły Boss Bottled, tylko jest mocniejszy i bardziej intensywny, z resztą jak sama nazwa wskazuje :) W nutach zapachowych zmiany naprawdę minimalne, na pewno zwiększyli stężenie olejków eterycznych, przez co parametry ma dużo lepsze.

luklic

Aktywny forumowicz

Post07 marca 2016, 17:08 - Pn

Trwałość bardzo dobra, ale nie wiem jak to wygląda z projekcją. W każdym razie zapach wytrzymuje cały dzień pracy. Raz na jakiś czas używam, trafił się nawet jeden komplement ;-)

disaster3

Super Perfumaniak

Post07 marca 2016, 19:17 - Pn

Może ktoś rozbierze, chętnie trochę wezmę :)
Sprzedam
Korek od Loewe Solo Loewe Platinum 100ml chętnie kupię!!

MR.PAINE

Forumowicz

Post12 lipca 2016, 21:06 - Wt

Faktycznie mocniejsza i bardziej intensywna (jak sama nazwa wskazuje 8-) ) wersja zwykłego Bottled'a. Dla miłośników Szarego pozycja obowiązkowa. Zwykły 'konsument' perfum nie odróżni Intense od zwykłej wersji. Tylko czy warto aż tyle dopłacić do wersji intense? Moim zdaniem nie warto. Daje mocne 4.
Pozdrawiam
Łukasz

Gaulo

Post17 października 2016, 18:09 - Pn

Witam,
Przymierzam się do zakupu tych perfum i mam pytanie : widzę,że generalnie cena za ten produkt wynosi ponad 300zł.,a na iperfumy.pl i jeszcze paru innych (ale mniej znanych perfumeriach) 170zł. i to bez promocji/wyprzedaży...
Czy to możliwe?
Żeby nie było to nie jest żadna kryptoreklama - po prostu trochę to kosztuje i wolałbym uniknąć podróbki
Dziękuje z góry za pomoc :)

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post17 października 2016, 18:16 - Pn

temat walkowany wiele razy o roznicy cenowej miedzy S i D a perfumerie internetowe!!!!radze spojrzec na watek dlaczego tak sie dzieje itd...po drugie wszystkie perfumerie internetowe ktore sa na forum sa sprawdzone!!!!wiec kupuj smialo bez obaw!!!!!przepraszam za off

sebas

Post08 listopada 2016, 17:44 - Wt

Bohatera tego tematu wybrałem na zasadzie bezpiecznego zapachu na początek przygody z perfumami (razem z Kenzo Homme to mój pierwszy "poważny" zakup), kiedy wybór flakonów na półce właściwie żaden i przyda się po prostu coś przyjemnego, pasującego na każdą okazję. Wahałem się między wersją zwykłą a intense, ale po testach na nadgarstku mój niewprawiony nos nie wyczuł między nimi większej różnicy, więc ze względu na lepsze parametry wybór padł na intense.

I co tu dużo pisać, jestem z niego po prostu zadowolony. Nosi się go przyjemnie, jest wyczuwalny, ale nie przytłacza, do tego trwałość na mnie bardzo dobra - 4 psiknięcia ok. 7:30 i po 10 godzinach wciąż dobrze go na sobie czuję.

Podsumowując: bardzo solidne 4 ;).

NewUser

Forumowicz

Post13 grudnia 2016, 21:31 - Wt

Ostatnimi czasy szukam czegoś nowego dla siebie (aktualnie VPH i DHS2012) i po obwąchaniu kilku zapachów najbardziej spodobał mi się tytułowy bohater Boss Bottled Intense. Nie zamawiam próbek tego zapachu i jedyne co to sprawdziłem go na blotterze co by zapamiętać zapach i zrobiłem sobie test nadgarstkowy, w którym jeśli chodzi o trwałość źle nie wypadł. Ktoś kto używa/ł mógłby wspomnieć coś o projekcji, czy jest raczej blisko skórna czy jednak ktoś obok da radę go wyczuć przez kilka godzin po umiarkowanej aplikacji ~5 psików. Na podstawie nadgarstka jednak ciężko stwierdzić.

mehiel

Forumowicz

Post14 grudnia 2016, 06:00 - Śr

Projekcję ma przyzwoitą, otoczenie zapach wyczuwa. Trwałość też jest niezła. Bliźniaczy zapach do "szarego" i dla przeciętnego nosa ciężko je odróżnić.

Krzysztof_S

Post05 marca 2017, 21:50 - N

Z EdP ktoś miał styczność?

arno1d

Forumowicz

Post05 marca 2017, 23:57 - N

trwałość dobra, podobieństwo z pierwowzorem ogromne, ale jakoś mnie ten zapach nie siedzi, chyba jestem z tych co się z nim nie lubią :)

Lopez

Forumowicz

Post19 maja 2017, 18:20 - Pt

O wiele mocniejszy akord jabłka pieczonego i jest troszkę bardziej syntetyczny i jakby troszkę plaski .no ale bardzo trwały. Ja wolę chyba tego starszego
Perfumy to moj nalog

magik_86

Post29 maja 2017, 12:02 - Pn

Pytanie. Dlaczego wersja demonstracyjna/ tester jest jaśniejsza? Proszę o potwierdzenie oryginalności na podstawie zdjęć.
Czy można sprawdzić tak samo na świeżomierzu datę produkcji testerów?
Kolejno:
1)Oba flakony
2)Wersja na sprzedaż - jestem pewien że oryginał
3) Tester
http://imgur.com/a/QCueg
http://imgur.com/a/sMr9A
http://imgur.com/a/cdXuU

PlayBoy

Forumowicz

Post01 czerwca 2017, 19:41 - Cz

Trochę lepsze od zwykłego szarego ale za tą cenę wolałbym coś innego :p

pablos

Forumowicz

Post08 czerwca 2017, 05:57 - Cz

Perfumy przypominają mi zapach jaki miałem okazję używać jeszcze jako dziecko. Były to moje pierwsze perfumy o ile można było tak je nazwać, bo zapewne były one podróbą innego zapachu :)
Woń Intense wybrzmiewa na mnie jabłkowo - waniliowo, delikatnie zadziornie. Niestety trwałość jak to często u mnie bywa dość kiepska.
Następna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie