Teraz jest 22 października 2020, 07:49 - Cz

• Reklama

Bourjois - Masculin 2 Black Instant

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Bourjois - Masculin 2 Black Instant (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
100%
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Piotr.

Aktywny forumowicz

Bourjois - Masculin 2 Black Instant

Post02 marca 2016, 20:40 - Śr

Wzmianka o Masculin 2 Black Instant pojawiła się w temacie o Masculin 2 Vetyver, ale pozwoliłem sobie założyć osobny wątek aby zachować porządek...

W sieci na temat zapachu niewiele można znaleźć poza np. tym, że pochodzi 2010 roku.

Dzisiaj odebrałem swój flakonik - złamałem się i zakupiłem w ciemno. Flakon wg informacji z dolce.pl wyprodukowany we wrześniu 2013 roku.

We wspomnianym wyżej wątku pojawia się informacja, że tytułowy zapach to klon M2 Vetyver czego jednak nie mogę potwierdzić bo zapachu nie pamiętam...

Póki co jestem po teście nadgarstkowym, jutro globalny, ale zakupu nie żałuję bo Black Instant okazał się zacnym zapachem. Gdyby nie informacja o dacie premiery śmiało można by sądzić, że to zapach z lat 80tych - zdecydowanie mocny, męski, elegancki... Być może przypomina , któryś zapach znany szerszemu gronu, jednak ja takiego nie kojarzę, jeśli jednak miałbym wskazać jakiś kierunek to napisałbym, że klimatem zbliżony jest do Benetton - Colors de Benetton Men.

Zapraszam posiadaczy tego zapachu do podzielenia się opinią.

Krzysztof M.

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Bourjois -Masculin 2 Black Instant.

Post18 marca 2016, 13:12 - Pt

Dzisiaj przybył i do mnie. Niestety to nie żaden klon Masculin Vetyver, podobieństwo znikome. Oczywiście wetiweria wierci nos, jednakże to inna woń bardziej w stylu Guerlain Vetiver. Dość trwały, kilka godzin na nadgarstku i dalej leży. Nic nadzwyczajnego, ale lubię "w klimacie klasyki" więc zostanie.

xentrix

Super Perfumaniak

Post19 marca 2016, 10:04 - So

jak dla mnie jest dosyc podobny do Aciera tylko ,ze bez nutki miodu. Parametry dobre. Typowy klasyk.
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

Krzysztof M.

Bardzo aktywny forumowicz

Post19 marca 2016, 18:43 - So

xentrix napisał(a):jak dla mnie jest dosyc podobny do Aciera tylko ,ze bez nutki miodu. Parametry dobre. Typowy klasyk.
Jestem po teście globalnym. Do Aciera mu brakuje. Pamiętam, że znajomi uważali, że Acier to "number one" od Bourjois.
Wysiadłem z samochodu i po powrocie wewnątrz pachniało czarnym adidas'em (active bodies) :lol:
Mimo wielkiej miłości do Pewexów i Bourjois jestem niemile zaskoczony opakowaniem (uwaga dostawcy: producent nie zabezpiecza produktu folią), butlą, trefnym atomizerem. Tutaj coś jest nie tak, mimo napisu : Made in France :lol:
Wyglądał dokładnie tak jak na dołączonym, tylko nadruk (vetyver zamiast absolu) i nasadka zielona, szkło bezbarwne. Tylko raz gdzieś w necie znalazłem fotkę Vetyvera, ale mi gdzieś ją wcięło.
Produkty w obecnym flakonie (jak Black Instant, czy Gold Fever, a jeszcze gorzej Masculin 2 Vetyver) to chyba ruskie produkty. Gdzie firma z taką tradycją, produkująca do dziś świetne kosmetyki w ładnych opakowaniach (pomadki, kremy) robiłaby taki szklany syf z nie trzymającą się nasadką. Wykonanie jest gorsze niż Warsa.
Mimo to go zostawiam.
Takiego to bym chciał zdecydowanie (absolu lub vetyver) i to pachniało z klasą:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Powrót do Perfumy męskie