Teraz jest 26 października 2020, 16:21 - Pn

• Reklama

Bois 1920 - Dolce di Giorno

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Bois 1920 - Dolce di Giorno (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
2
67%
6 - Genialny
1
33%

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

Back

Aktywny forumowicz

Post08 lutego 2016, 21:22 - Pn

Wydane w 2013 roku perfumy unisex.
Klasyfikowane jako drzewno - aromatyczne.

Obrazek

Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka, cynamon i pieprz; nutami serca są Śliwka, cypriol, tymianek i kardamon; nutami bazy są paczula, drzewo kaszmirowe, drzewo sandałowe, wetyweria, cedr, labdanum, wanilia i drzewo gwajakowe.

Testy nadgarstkowe nie zaskoczyły mnie tak pozytywnie, jak dzisiejszy test globalny.
Przez pierwsze parę minut zapach jest dosyć słodki (lekko duszący). Jest to chyba sprawa porządnej ilości śliwki oraz cynamonu. Na szczęście po krótkiej chwili te nuty się wyciszają, a zaczyna się przebijać kardamon oraz drzewa. Mimo wszystko cały czas czuć w tle śliwkę, wanilię i cynamon.
Jeśli chodzi o parametry, to nie będę się póki co wypowiadał, bo nie zaaplikowałem znacznie mniej niż powinienem :P
Jak na dzisiaj, ode mnie mocne 5.
Gdyby nie jego cena, chętnie bym kupił flakon :)

luke23

Forumowicz

Re: Bois 1920 - Dolce di Giorno

Post20 września 2016, 13:46 - Wt

Dolce di Giorno to miłość od pierwszego "niuchnięcia". Połączenie śliwki, kardamonu, cynamonu, drzewa gwajakowego, pieprzu i kilku innych składników, które bardzo lubię dało wspaniałą mieszankę. Świetnie się do nosi, nie męczy, z jednej strony odświeża z drugiej rozgrzewa. Niezwykle uniwersalny i o bardzo dobrych na mnie parametrach użytkowych. Kto nie zna niech koniecznie przy najbliższej okazji pozna bo warto. Ps. lubię jak ktoś pyta czym tak pięknie pachniesz ,a ja na to " Dolce di Giorno" ahh sama ta nazwa ekscytuje:)

ras23

Forumowicz

Post01 czerwca 2020, 13:40 - Pn

Ktoś może potestował więcej, na YT zbiera ten zapach bardzo dobre opinie i tak ciekaw jestem jak to wygląda :)
Sprzedam próbki/dekanty - różności/nowości
Mainstream Nisza

viewtopic.php?f=52&t=27183

Birbant

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post01 czerwca 2020, 15:15 - Pn

Śliwka z cynamonem. Przyjemniaczek.

ras23

Forumowicz

Post17 lipca 2020, 15:25 - Pt

Uległem i kupiłem próbkę. Kiedyś szukałem śliwki idealnej, jako że jest to jeden z moich ulubionych zapachów, składników czy nut przewodnich. Skończyło się na tym, że nic co wcelowałoby w moje gusta, nie znalazłem. Zapach mam na liście do testów, więc prędzej czy później miał trafić na warsztat. Chyba niezbyt pora roku, ale cóż... Śliwka za sprawą nut drzewnych wydaje się być przydymiona, jest fajnie, przebija mi delikatnie nuta ambrowa, ale to pewnie zasługa nut żywicznych i drzewnych, ostrzjesze nuty przyprawowe dopełniają całości. Śliwka jest podana w bardzo ciekawy sposób, przyprawowy i aromatyczny, zapach na pewno godny uwagi i na pewno wart zapoznania się.
Sprzedam próbki/dekanty - różności/nowości
Mainstream Nisza

viewtopic.php?f=52&t=27183

Powrót do Perfumy męskie