Teraz jest 22 października 2020, 15:24 - Cz

• Reklama

Dior - Poison Girl

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Dior - Poison Girl (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
20%
3 - Przeciętny
1
20%
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
3
60%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

Marcin__

Hiper Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Dior - Poison Girl

Post06 lutego 2016, 17:26 - So

Poison Girl marki Christian Dior to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Poison Girl został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi gorzka pomarańcza; nutami serca są róża damasceńska i róża z grasse; nutami bazy są fasolka tonka, drzewo sandałowe, wanilia, migdał i balsam tolu.

Obrazek
Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

paradox

Forumowicz

Re: Dior - Poison Girl

Post06 lutego 2016, 20:16 - So

Testowałem go ostatnio na blotersie podczas mojej ostatniej wizyty w S. Zapach bardzo słodki, landrynkowy, mocno waniliowy, raczej dla bardzo młodej dziewczyny.
Ostatnio edytowano 11 września 2016, 22:58 - N przez paradox, łącznie edytowano 1 raz

rabarbary

Hiper Perfumaniak

Post10 lutego 2016, 16:57 - Śr

Zapach doskonale wpisuje się w trend masowej produkcji syntetycznych ulepków pozbawionych choć cienia oryginalności i podpinania ich pod legendy, z którymi nie mają nic wspólnego.
Jedynym pozytywnym zaskoczeniem jest uczciwe użycie różu i girl, a nie udawanie jakiegoś black jak w przypadku Opium.
Ale pewnie znajdzie jakieś klientki, np. 12-latki chcące się poczuć "poison" bez rezygnowania z ulubionego różowego kiczu. Oczywiście tylko te mające bogatych rodziców.

Marcin__

Hiper Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post10 lutego 2016, 17:57 - Śr

Jak dla mnie beznadziejny zapach, ale czego się można było spodziewać po wypuszczeniu Sauvage?

Demachy jest nie w formie, może pora by pomyślał o emeryturze?

Niezbyt dobrze znam Black Opium, ale Poison Girl pachnie jak zubożona wersja La Vie Est Belle, bez irysa.
Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

rabarbary

Hiper Perfumaniak

Post10 lutego 2016, 19:29 - Śr

No właśnie... ostatnio prawie każda damska "premiera" pachnie jak kolejny coraz gorszy klon La Vie Est Belle czy innej Flowerbomby.

paradox

Forumowicz

Post14 lutego 2016, 01:00 - N

Marcin__ napisał(a):Jak dla mnie beznadziejny zapach, ale czego się można było spodziewać po wypuszczeniu Sauvage?

Demachy jest nie w formie, może pora by pomyślał o emeryturze?

Niezbyt dobrze znam Black Opium, ale Poison Girl pachnie jak zubożona wersja La Vie Est Belle, bez irysa.

Poison Girl jest skierowany do pewnej grupy docelowej, tą grupą są młode dziewczyny w wieku 15-25 lat smigające po imprezach, klubach i dyskotekach i taki właśnie jest ten zapach, słodki, imprezowy, rozrywkowy, szalony. Założę się że po jakimś czasie będzie miał sporo młodych fanek, podobnie jak La Vie Est Belle, Flowerbomb, Armani Si, czy Black Opium. Każdy chce zarabiać w dzisiejszych czasach, Dior również, dlatego muszą produkować zapachy które będą się dobrze sprzedawać i trafiać w gusta współczesnego klienta, w tym przypadku w gusta młodej kobiety. Jeśli chodzi o Dior Sauvage to zapach ten sprzedaje się jak świeże bułeczki, więc swoje zadanie spełnił, odniósł sukces marketingowy, zarobił sporo siana dla marki i o to w tym chodzi, a to że się nie podoba Tobie czy mi to nikogo nie interesuje :)

street

Aktywny forumowicz

Post14 lutego 2016, 09:10 - N

mojej żonie się spodobał tak jak Flowerbomb, Armani Si, i Black Opium... zapomniałem jeszcze paco rabanne olympea, i co teraz ? ona jest po 30-tce :shock: :o

rabarbary

Hiper Perfumaniak

Post24 lutego 2016, 17:42 - Śr

street napisał(a):mojej żonie się spodobał tak jak Flowerbomb, Armani Si, i Black Opium... zapomniałem jeszcze paco rabanne olympea, i co teraz ? ona jest po 30-tce :shock: :o

Widocznie jest młoda duchem :)

llucynka

Post07 marca 2016, 14:16 - Pn

Miała go moja siostra, ale obie stwierdziłyśmy, że jest za słodki. :(

Perfumoholic

Forumowicz

Post22 lipca 2020, 13:27 - Śr

Mojej Żony ulubione perfumy obecnie :) EDP, ja również uważam, że są ładne. Trwałość na pewno koło 10h, projekcja nie za długa. Fajny zapach dla młodej kobiety. Żonka ma 28 wiosen ;) dam 5 :) moja Żona z kolei lubi szpilki od Herrery (ma czerwona, w kropy i czarna), bossy jour (osobiście uważam, że jour pour femme są bardzo ładne) Chociaż flowerbomby nie koniecznie.
Trust me Baby, I’m a Pharmacist :twisted:

Powrót do Perfumy damskie