Teraz jest 21 października 2020, 17:23 - Śr

• Reklama

Cerruti - Si

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Cerruti - Si (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
7
58%
4 - Dobry
2
17%
5 - Bardzo dobry
3
25%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 12

• Autor
  • Wiadomość

ironiczny

Bardzo aktywny forumowicz

Cerruti - Si

Post23 sierpnia 2011, 13:31 - Wt

Chyba niezbyt popularne perfumy. Pierwszy raz natknąłem się na ten zapach przeglądając nową gazetkę Super-pharm. Jest w przystępnej cenie. Korzystał ktoś, jak wrażenia?

j2k

Forumowicz

Re: Cerruti - Si

Post23 sierpnia 2011, 13:32 - Wt

ja uzywalem Si, sa typowo drzewnym zapachem. Zuzylem jakies 10-15ml ich (dostalem koncowke butelki 40ml) zapach sam w sobie bardzo ciekawy, jedyny minus jak na moj gust to trwalosc. O wyniku 8-10godz mozna raczej pomarzyc, chyba ze na ubraniu :D kto wie, moze kiedys jeszcze go nabede bo na chlodniejsze dni calkiem przyjemny no i cena kusi :D

maniek69

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post23 sierpnia 2011, 13:32 - Wt

Ja też zastanawiałem sie jak to pachnie. fqjcior na poprzednim blogu całkiem dobrze ocenił Si. Może byc ciekawy.

aleksander

Super Perfumaniak

Post27 sierpnia 2011, 11:35 - So

Wiem, że się narażam, bo kilka osób go ma, ale ciężko mi go inaczej nazwać, niż chemiczny, lekki syrop.
Opis składników imponujący, opakowanie ładne, ale po psiknięciu, wszystko bierze w łeb,
bo na pierwszym planie jest niby-heliotrop, który tłamsi pozostałe akordy.

RayFlash

Super Perfumaniak

Post27 sierpnia 2011, 11:36 - So

Hm, bardzo dziwne jest to, co mówisz, Aleks, bo Si jest bardzo lekki i lekko tylko słodki. Ładny, nienarzucający się, przeciętny, powiedziałbym nawet. Trudno mi sobie wyobrazić, by cokolwiek w nim mogło komukolwiek przeszkadzać.

aleksander

Super Perfumaniak

Podobna sprawa z Cerruti Pour Homme.
Jego syntetyczność też jest dla mnie nie do przejścia.

Image jest trochę lepszy pod tym względem.

1881 jest przeciwieństwem trzech powyższych.
Naturalny, piękny i szlachetny.

hanka

RayFlash napisał(a):Hm, bardzo dziwne jest to, co mówisz, Aleks, bo Si jest bardzo lekki i lekko tylko słodki. Ładny, nienarzucający się, przeciętny, powiedziałbym nawet. Trudno mi sobie wyobrazić, by cokolwiek w nim mogło komukolwiek przeszkadzać.

Może własnie jego przeciętność.......
Pozostań w pokoju a ruchy miej roztropne , aby uderzając się w łokieć nie trafić w to miejsce które czyni prąd.

Mam ciało osiemnastolatki.( Trzymam je w tapczanie).

RayFlash

Super Perfumaniak

Post27 sierpnia 2011, 11:37 - So

hanka napisał(a):
RayFlash napisał(a):Hm, bardzo dziwne jest to, co mówisz, Aleks, bo Si jest bardzo lekki i lekko tylko słodki. Ładny, nienarzucający się, przeciętny, powiedziałbym nawet. Trudno mi sobie wyobrazić, by cokolwiek w nim mogło komukolwiek przeszkadzać.

Może własnie jego przeciętność.......

A, to to tak, z tym tylko że to kłóciłoby się z opisem Aleksandra.

domurst

Perfumaniak

Post27 sierpnia 2011, 11:38 - So

ja też nie widze lepkiej słodyczy w Si - sam zapach faktycznie totalnie bezcharakterny i bezpieczny
Luksus dla mnie - piękna kobieta u boku, perfumy i dobre espresso

Opium dla mas - blog o męskich perfumach
Fragrantica PL - mój profil

RayFlash

Super Perfumaniak

Post27 sierpnia 2011, 11:39 - So

domurst napisał(a):ja też nie widze lepkiej słodyczy w Si - sam zapach faktycznie totalnie bezcharakterny i bezpieczny

No właśnie. Wczoraj przed snem psiknąłem sobie Si na nadgarstek. Dwa razy w jedno miejsce, a i tak musiałem się naprawdę mocno wwąchiwać, by w ogóle cokolwiek poczuć. Myślę, że nawet jakbym wylał na siebie całą flachę, nie zrobiłbym na nikim wrażenia. ;)

hanka

RayFlash napisał(a):
domurst napisał(a):ja też nie widze lepkiej słodyczy w Si - sam zapach faktycznie totalnie bezcharakterny i bezpieczny

No właśnie. Wczoraj przed snem psiknąłem sobie Si na nadgarstek. Dwa razy w jedno miejsce, a i tak musiałem się naprawdę mocno wwąchiwać, by w ogóle cokolwiek poczuć. Myślę, że nawet jakbym wylał na siebie całą flachę, nie zrobiłbym na nikim wrażenia. ;)

Na mnie byś zrobił .!! PIORUNUJACE!!!! Słodycz w perfumach wyczuwam zza sciany.Wy mówicie ze SI nie jest słodkie a DLA mnie JEST.Miracle zaś to ULEPEK.No tak mam. CO poradze...
Pozostań w pokoju a ruchy miej roztropne , aby uderzając się w łokieć nie trafić w to miejsce które czyni prąd.

RayFlash

Super Perfumaniak

Haniu, jesteś pewna, że chodzi o ten Si: http://www.fragrantica.com/perfume/Cerr ... i-330.html , a nie jakiś inny, np. Lempickiej? :)

hanka

Post27 sierpnia 2011, 11:40 - So

RayFlash napisał(a):Haniu, jesteś pewna, że chodzi o ten Si: http://www.fragrantica.com/perfume/Cerr ... i-330.html , a nie jakiś inny, np. Lempickiej? :)

Toż pisałam że Cerruti :) Naprawdę tylko ja czuję w nich słodycz?Szczególnie po jakims czasie , jak juz trochę odsapną.Ona gdzieś w tle jest. Czai się raz blizej , raz bardziej w ukryciu, ale jest.Taki lekko mdlący ślad.

RayFlash

Super Perfumaniak

hanka napisał(a):
RayFlash napisał(a):Haniu, jesteś pewna, że chodzi o ten Si: http://www.fragrantica.com/perfume/Cerr ... i-330.html , a nie jakiś inny, np. Lempickiej? :)

Toż pisałam że Cerruti :) Naprawdę tylko ja czuję w nich słodycz?Szczególnie po jakims czasie , jak juz trochę odsapną.Ona gdzieś w tle jest. Czai się raz blizej , raz bardziej w ukryciu, ale jest.Taki lekko mdlący ślad.

Nie mówię, że słodyczy w nim nie ma, bo jest, ale jest bardzo delikatna, jak sam zapach zresztą, który jest chyba najdelikatniejszym męskim zapachem, jaki znam. Totalnie nieinwazyjny. Dlatego bardzo mnie dziwi to, co o nim piszesz.

hanka

Kiedy ja o Cerruti Si to napisałam tylko ze czuję w nim słodycz . Nic więcej.Nie aż taką jak w Miracle ale tego samego typu.

RayFlash

Super Perfumaniak

Post27 sierpnia 2011, 11:41 - So

Tak, i że tą znikomą słodyczą zrobiłbym na Tobie wrażenie PIORUNUJĄCE. :D

hanka

Post27 sierpnia 2011, 11:41 - So

RayFlash napisał(a):Tak, i że tą znikomą słodyczą zrobiłbym na Tobie wrażenie PIORUNUJĄCE. :D

:D Noooo coooooooo :oops: :oops:

illusion

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post13 lutego 2012, 21:12 - Pn

Zapach jest całkiem ładny, lekko drzewny, balsamiczny, bezpieczny. Co mi się w nim podoba to pewna świeżość a nawet głębia. Słodyczy to zdecydowanie w nim nie ma. Padły oskarżenia, że zapach dla nikogo. Ja sądzę jednak, że dla spokojnej, dobrej osoby "z klasą" jak znalazł.
Trwałość na dobrym poziomie.

Krzysztof M.

Post03 maja 2012, 17:02 - Cz

Wspominam go bardzo łagodnie, szkoda go trochę, bo pewnie dostępne są ostatnie sztuki. W Superpharmie był, bo to specjaliści od zapachów opuszczających rynek. Widziałem jeszcze jedną sztukę w szczecińskiej perfumerii Arcadia.

RayFlash

Super Perfumaniak

Post03 maja 2012, 17:37 - Cz

aleksander napisał(a):Wiem, że się narażam, bo kilka osób go ma, ale ciężko mi go inaczej nazwać, niż chemiczny, lekki syrop.
Opis składników imponujący, opakowanie ładne, ale po psiknięciu, wszystko bierze w łeb,
bo na pierwszym planie jest niby-heliotrop, który tłamsi pozostałe akordy.

Zapach jest oczywiście ultra lekki - to nie ulega wątpliwości, ale po głębszym przemyśleniu sprawy, muszę przyznać, że jest w tym, co piszesz, sporo racji.
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie