Teraz jest 29 października 2020, 16:56 - Cz

• Reklama

Al Haramain - Gold

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Al Haramain - Gold (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
33%
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
33%
5 - Bardzo dobry
1
33%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

lukesho

Moderator

Al Haramain - Gold

Post20 stycznia 2016, 13:58 - Śr

Skład:
Głowa:
cytryna, czarny bursztyn, anyż gwiaździsty, nagietek lekarski, mandarynka
Serce:
drzewo, zioła, ocet balsamiczny
Podstawa:
piżmo, bursztyn, tytoń
(źródło: iperfumy.pl)

Obrazek

Mało popularna marka, a myślę, że może mieć sporo ciekawych rzeczy. Gold za cenę 70 zł- jest dla mnie rewelacyjnym zapachem. Świetnie opisał go belor na swoim blogu: https://belorek.wordpress.com/tag/al-haramain-gold/ Sam zapach jest dobrze zmieszany - świeży, a jednocześnie ciężki, bardzo wyrazisty, z dominującymi nutami drzewno-ziołowo-cytrusowymi. Obraz dopełnia ciecz z pływającymi drobinkami - myślę, że wrażenia wizualne nie ustępują Black Cube od Molvizara :) Parametry uzyskałem rewelacyjne: trwałość ponad 14 godzin i wyrazista projekcja przez praktycznie cały czas życia zapachu, delikatnie słabsza pod koniec baaaardzo długiej bazy. W ankiecie zdaje się, że dam 6, bo w sumie ciężko mi się do czegokolwiek przyczepić: jest tani, trwały, ładny, naturalny. Czego chcieć więcej?

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Re: Al Haramain - Gold

Post20 stycznia 2016, 14:37 - Śr

Gratuluję Ci parametrów. Na mnie tragedia. Jak jeszcze trwałość przyzwoita, tak projekcja katastrofalna. Po pół godzinie przestaję go czuć. I nic nie pomaga: za duża aplikacja, za mała, różne warunki pogodowe.

Wrażenia wizualne natomiast to koszmar. Flakon swoją tandetą przebił wszystko. Jak go zobaczyłem szybko schowałem przed rodziną. Wstyd to gdziekolwiek trzymać. Nawet ten złoty łupież nic tu nie ratuje.

Sam zapach natomiast dosyć przyjemny. Ma tę charakterystyczną przypaloną lawendę, do tego gdzieś tam przebija się wanilia, a reszta zbyt dobrze zmieszana, żeby coś jeszcze wyłuskać. Ode mnie 4.

Bendigo

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post20 stycznia 2016, 22:10 - Śr

Zgadzam się - flakon tandetny, plastik w kolorze złota (na bazarach sprzedają lepsze), do tego pływające płatki nie wiadomo po co.
Przyjemny, orientalny zapach, słodki, lekko kwaskowy, dość trwały. Coś mnie w nim jednak drażni.
Ode mnie również 4.

Novella

Perfumaniak

Post15 marca 2016, 17:00 - Wt

zapach na 3 trwałość =2/ na mojej skórze 0k 2h-2 ,ekspozycja- 2, flakon-1,końcowa ocena 2 . ładne otwarcie cytrusowe :)

American Beauty

Bardzo aktywny forumowicz

Post24 lipca 2016, 09:44 - N

Zapach taki sobie. Nie jest najgorzej. Jeszcze nie wyrobiłem sobie o nim zdania, nie urzekł mnie od razu- a nie chcę go skreślać.
Zaskoczył mnie natomiast trwałością. Pod wieczór psiknąłem sobie około 3 chmurki (z dekantu) na zgięcie łokcia.
Rano jest w tym miejscu ciągle wyczuwalny, czyli jakieś 12-13h. W prawdzie po wlepieniu w miejsce nosa, ale na mojej skórze i to w taką pogodę, to kosmiczny wynik. Za to wielki plus.

Powrót do Perfumy męskie