Teraz jest 26 października 2020, 00:03 - Pn

• Reklama

Ermenegildo Zegna - Z Zegna

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Ermenegildo Zegna - Z Zegna (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
2
18%
4 - Dobry
5
45%
5 - Bardzo dobry
3
27%
6 - Genialny
1
9%

Liczba głosów : 11

• Autor
  • Wiadomość

Bach_rules!

Perfumaniak

Ermenegildo Zegna - Z Zegna

Post13 stycznia 2016, 22:10 - Śr

Skład:
bergamotka, rozmaryn
irys, biały pieprz, gałka muszkatołowa
piżmo, mech dębowy, paczula, drzewo kaszmirowe

Dziwne, że tego dość popularnego zapachu nikt jeszcze nie opisał. A ja, choć nigdy tego nie robiłem, tzn. nie zakładałem tematu o zapachu, którego nie znam i nie mam zamiaru opisać, chcę pomóc koledze. Otóż kolega (z Warszawy) używa od lat i jest nieco podłamany, że zmienili opakowanie i skład zapachu, więc na własnej skórze przekonał się, czym jest reformulacja. Czy możecie pomóc i podlinkować, gdzie można jeszcze nabyć starą wersję, jak na obrazku nr 1(większym)? Obrazek nr 2 (mniejszy)przedstawia Zegnę po reformulacji (czarne pudełko i nieco inne logo na dole flakonu)

Oczywiście zachęcam do napisania kilku słów o samym zapachu jego użytkowników, jeśli jacyś są na forum.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

krzysiekkj

Forumowicz

Re: Ermenegildo Zegna - Z Zegna

JKJ

Aktywny forumowicz

Re: Ermenegildo Zegna - Z Zegna

Post13 stycznia 2016, 22:48 - Śr

Jakieś 5 lat temu skończyłem swoją 50 ml butelkę i nawet był okres, że myślałem o Zegnie Z. Przy okazji wizyty w S. jeden strzał na rękę i przestałe. Miałem starą wersję i różnie się nam układało, bywało że bardzo się lubiliśmy, a bywały dni, że strasznie się „wypudrzała” i mnie irytowała. Teraz to po prostu ot taki zwykły przyjemniak na przełom wiosna/lato. Dokładnie nie potrafię opisać zapachu, po prostu nie pamiętam wiem jedynie, że przyszedł jako zamiennik Tommy Hilfiger – TOMMY czyli polo, jeansy, trampki - luzik :D

Powrót do Perfumy męskie