Teraz jest 30 października 2020, 23:06 - Pt

• Reklama

Carven - Pour Homme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Carven - Pour Homme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
17%
4 - Dobry
3
50%
5 - Bardzo dobry
2
33%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 6

• Autor
  • Wiadomość

paradox

Forumowicz

Carven - Pour Homme

Post20 grudnia 2015, 23:26 - N

Obrazek

Carven Pour Homme to drzewno - korzenny zapach dla mężczyzn który ukazał się w 2014 roku. Carven Pour Homme stworzyli Francis Kurkdjian i Patricia Choux.

Nuta głowy: kwiat pomarańczy, grapefruit, liście fiołka
Nuta serca: cedr, szałwia, gałka muszkatołowa
Nuta głębi: drzewo sandałowe, wetiwer.

Testowałem i powiem szczerze, że bardzo ciekawa mieszanka. Mocny, słodko-drzewny, napewno nie na upalne dni, podobny trochę do Givenchy Gentlemen Only. Trwałość ponad 6h, projekcja bardzo duża.

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Re: Carven - Pour Homme

Post21 grudnia 2015, 16:56 - Pn

i tym mnie Adrian zaciekawiles do testow przy nastepnej wizycie w S napewno pykne na lape ;) skoro widzisz podobienstwo do only gentlemen :P

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post19 stycznia 2016, 13:41 - Wt

dzis bedac w s poznalem tego "obywatela" 8-) moge powiedziec ze to takie polaczenie rasasi egra z davidov cool water :P spodobal mi sie ladny jest, przyjemny i podejrzewam ze otoczenie bedzie go akceptowalo.odnosnie parametrow sie nie wypowiem to tylko test nadgarstkowy ale cos czuje ze rewelacji nie ma.krotko powiem ze musze sie dokladniej przyjrzec.fanom zapachow cool water i rasasi polecam jak najbardziej :P to tyle po pierwszym malym spotkaniu.

madmen1977

Post16 grudnia 2018, 16:56 - N

Pachnidło z jednym z ulubionych składników Kurkdjiana nie mogło wyjść źle, jest to zapach doskonale zlożony i elegancki . Odbieram go jako świerzy i zarazem kremowy, posiadajacy głębie z komfortowym zakończeniem (czyżby zasługa drzewa sandałowego i wetywerii, może mchu dębowego , który nie jest wymieniony ?) Carven PH można porównać do Creed GIT ze względu naturalne i przyjemne brzmienie kompozycji oraz niezłe parametry (projekcja 2h i trwałość 6h).

Obrazek

(zdjęcie Fragrantica)
Ostatnio edytowano 17 grudnia 2018, 22:51 - Pn przez madmen1977, łącznie edytowano 1 raz

Bazyli

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Carven - Pour Homme

Post16 grudnia 2018, 18:24 - N

Czy naprawdę projekcję i trwałość 2/6 godz. można nazwać niezłymi?

Bazyli nadaje mobilnie...

madmen1977

Post16 grudnia 2018, 18:35 - N

Myślę , że w przypadku Carvena PH, gdzie zapach należy raczej do dyskretnych, można tak powiedzieć( nie wiem jakie dla Ciebie są niezłe parametry ?).

MHW

Bardzo aktywny forumowicz

Post17 grudnia 2018, 23:40 - Pn

Czy ja wiem czy on taki naturalny?
Ciekawy i interesujący, ale jak dla mnie to on zajeżdża syntetykiem na kilometr. W zasadzie z trio Carvena tylko zielony sili się na naturalność, przy czym otwarcie ma strasznie odrzucające. Biały i czarny to raczej przyjemniaczki, przy czym z białego po jakimś czasie wychodzi cytrynka niczym z płynu do mycia nauczyć, a czarny (na mnie) robi się słodki jak cholera i idzie w kierunkach lekko milionowych. Ode mnie 3, ze względu ba parametry.
Projekcja faktycznie słaba, trwałość tragiczna.
Kocham Perfuforum!

madmen1977

Post18 grudnia 2018, 14:19 - Wt

Cieszę się, że mój wpis zachęcił do wyrażania swoich opinii na temat jakosci i parametrów Carven PH. Sam podchodziłem do niego kilka razy i pamiętam, że za pierwszym razem nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia ale po jakimś czasie znowu dałem mu szansę i jednak coś jest w tym pachnidłe co sprawia , że mam ochotę po nie sięgnąć
( będę się upierać , że to solidna kompozycja , dobrze zmięszana a parametry zimą na pewno nie będą powalające bo moim zdaniem nie jest to zapach na chłodne pory roku, raczej o stonowana projekcja i trwalość nie plasuje go wśród mocarzy, oczywiście wolałbym dłużej się nim cieszyć ale mogę się z tym pogodzić ze względu za na bardzo komfortowy odbiór w moim przypadku).

Powrót do Perfumy męskie