Teraz jest 22 października 2020, 13:20 - Cz

• Reklama

Bvlgari - Man in Black All Blacks Edition

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Bvlgari - Man in Black All Blacks Edition (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
17%
4 - Dobry
2
33%
5 - Bardzo dobry
3
50%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 6

• Autor
  • Wiadomość

Marcin__

Hiper Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Bvlgari - Man in Black All Blacks Edition

Post30 listopada 2015, 19:40 - Pn

Bvlgari Man in Black All Blacks Edition marki Bvlgari to skórzane perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bvlgari Man in Black All Blacks Edition został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi rum; nutami serca są tuberoza i skóra; nutą bazy jest drzewo gwajakowe.
Obrazek

Myślałem, że wersja limitowana, podobno w koncentracji Eau de Parfum Intense, nie doczeka się swojej własnej "strony" na Fragrantikach. A jednak.

To jest zasadniczo ten sam zapach, tylko akcenty są inaczej rozłożone. W tej wersji bardziej czuję wanilię/tonkę i jakby gwajak. Nacisk położony jest głównie na słodycz, nuta alkoholowa jest na dalszym planie. To samo z przyprawami i kwiatami - one tu są, ale w tle. Trochę tak, jakby połączyć Bvlgari Man in Black z Givenchy Pi, w w stosunku odpowiednio 80:20. Bardziej gourmand, w przeciwieństwie do "klasycznej" wersji, która jest nieco bardziej wytrawna.

Parametry są doskonałe, leży na skórze przez 12 h, a projektuje dobrze przez 7.
Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

ginez

Aktywny forumowicz

Re: Bvlgari - Man in Black All Blacks Edition

Post03 kwietnia 2016, 21:43 - N

Mimo poznanej całkiem sporej ilości zapachów z niszy, w dalszym ciągu jestem zwolennikiem wielu mainstreamowych przyjemniaczków typu: szary Boss, YSL l'Homme czy CH MEN.
Aktor tego postu jest natomiast fatalny. Teoretycznie zalicza się do przyjemniaków, ale ani to ładne, ani oryginalne, ani nic. Pustka. Jak wącham to mnie mdli.
Trója! I to naciągana.
Nie polecam.

MHW

Bardzo aktywny forumowicz

Post08 maja 2016, 14:52 - N

A więc jak to jest z tymi nutami?
Czytam, czytam i czytam i głupieję. Jedni piszą, że różnica polega na innym rozłożeniu nut, że słodycz jest na początku, że nie czuć rumu (ja nie czułem go w oryginale praktycznie wcale). W oryginale uwielbiałem taką "mleczną" nutę, która przypinała trochę zapach Werters Original. Czy ta edycja jest tego pozbawiona?

Ostatnio sprzedałem swojego MiB, co było błędem, bo bardzo go lubiłem. Jego projekcja byla dość spora, choć momentami mogłaby być większa. Trwałość była gigantyczna. Podobno All Blacks jest przynajmniej o 1/5 donośniejszy i dużo trwalszy. Ktoś ma porównanie ze zwykłym MiB?

Co prawda jak ta edycja weszła do sprzedaży, to ją testowałem, jednak pamiętam to jak przez mgłę. Zdaje się, że nie odczułem wielkiej różnicy. Czy zakup prawie w ciemno był dobrym pomysłem, czy lepiej jednak wrócić do standardowej wersji?
Kocham Perfuforum!

Marcin__

Hiper Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post08 maja 2016, 15:12 - N

Jest głośniejszy i trwalszy. Czuć w nim rum, ale w tle. Wciąż mam próbkę.

Jakbym się decydował na zakup MiB, to celowałbym w All Blacks.
Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

anics

Forumowicz

Post03 czerwca 2016, 21:29 - Pt

Może ktoś jeszcze porównać wersję All Black do klasycznej?
Mam M&B i jest to dla mnie nr jeden, ale szukam czegoś nowego do kolekcji, a w ciemno nie chcę brać 100ml, bo raz, że za drogo, a dwa, że za dużo- nigdy nie mogę zużyć takich ilości, bo po prostu z czasem mi się nudzą i szukam czegoś innego.

Luka

Forumowicz

Post06 czerwca 2016, 23:07 - Pn

Ponawiam pytanie kolegi z góry. Dodaje odnośnie parametrów. Wiem, że odbywała się jakiś czas temu rozbiórka na forum więc kilka osób ma na pewno jakiś przemyślenia.

Grzejanek

Forumowicz

Post10 czerwca 2016, 22:20 - Pt

Bardzo jestem ciekaw tego specyfiku - jeśli będzie rozbiórka - jestem chętny.
Celuj w księżyc,
bo nawet jeśli nie trafisz
będziesz między gwiazdami
.

anics

Forumowicz

Post10 czerwca 2016, 22:44 - Pt

Grzejanek

Forumowicz

Post10 czerwca 2016, 22:53 - Pt

Bardzo dziękuję za link - już poprosiłem o dekancik na próbę.
pozdrawiam
Grzegorz
Celuj w księżyc,
.

anics

Forumowicz

Post10 czerwca 2016, 23:04 - Pt

Napisz jakie wrażenia.

Grzejanek

Forumowicz

Post24 czerwca 2016, 07:30 - Pt

Prawie to samo, a jednak inaczej. Kilka dni porównań Man in Black do Man in Black All Blacks Edition. Po Man in Black, zapachu z mojej prywatnej listy TOP z ciekawością sięgnąłem do wersji teoretycznie lepszej, pełniejszej, mocniejszej. Wieczorem przed snem 4 chmurki, otulony bukietem starałem się dostrzec poszczególne nutki, ale spokojnie zasnąłem. Aromatoterapia zagwarantowała dobre sny. Rano delikatnie zapach był obecny, z radością i bez trudu go odnalazłem. Powtórka - znowu kilka chmurek i spokojnie czekałem na rozkwit. Już po chwili zapach intensywnie rozrastał się, zupełnie jednak inaczej niż MiB. Ostrzej i głośniej, bez gry wstępnej i subtelności. Kwiatowe nuty w towarzystwie tonki, żywicznego akcentu wzbogaconego gwajkowcem, bukietem ziół działają szybko i bardzo donośnie. Zapach rumu jest tylko w tle, skóra wraz z orientalnymi przyprawami są wyczuwalne inaczej niż w pierwotnej wersji, jakby zmiksowane, by żaden ze składników nie dał się szybko zdefiniować. Podsumowując - nazwa tej wersji mogłaby zawierać dopisek Intense lub Speed. Skład jakby ten sam, jednak tak jak pisano wcześniej - nuty składające się na piękną symfonię wyciszono, pozbawiono smaczków i niuansów, podając taką wersja techno. Kompozycja pierwowzoru jest znakomita, pozwalająca na rozłożoną w czasie radość obcowania. Man in Black All Blacks Edition jest może przyjemniejsze i łatwiejsze w odbiorze, bardziej zwracające uwagę i kwieciste, ja jednak dla siebie wybieram wersję rozłożoną w czasie - Man in Black.
Celuj w księżyc,
.

Luka

Forumowicz

Post24 czerwca 2016, 08:32 - Pt

Grzejanek napisał(a):Podsumowując - nazwa tej wersji mogłaby zawierać dopisek Intense lub Speed

All Blacks Edition ma dopisek intense.
Ostatnio edytowano 24 czerwca 2016, 10:38 - Pt przez Luka, łącznie edytowano 2 razy

Grzejanek

Forumowicz

Post24 czerwca 2016, 08:37 - Pt

Testy przeprowadzałem na podstawie dekantu, stąd przeoczenie - zatem butelkowy dopisek uzasadniony.
Celuj w księżyc,
.

MHW

Post28 lipca 2016, 14:49 - Cz

Czy jest dostępne w D., S. lub Superaptece?
Pamiętam, że był kiedyś w S, ale teraz na stronie nie mogę znaleźć, a waham się pomiedzy standardowym, a tym, boję się, że kupię wersję intense i się zawiodę.
Kocham Perfuforum!

Luka

Forumowicz

Post28 lipca 2016, 17:21 - Cz

MHW napisał(a):Czy jest dostępne w D., S. lub Superaptece?
Pamiętam, że był kiedyś w S, ale teraz na stronie nie mogę znaleźć, a waham się pomiedzy standardowym, a tym, boję się, że kupię wersję intense i się zawiodę.

Też się wahałem kilka dni temu. Zapach znałem tylko z próbki podstawowej wersji, a edycji specjalnej nie wąchałem. Niemniej jednak postanowiłem zaryzykować i się nie zawiodłem. Tak, jak ktoś już wcześniej pisał, w tej wersji początek z wersji podstawowej masz wycięty i od razu przechodzi do tego, co w wersji normalnej miałbyś po godzinie może dwóch. Dla mnie to akurat super, bo według mnie to najlepszy moment tego zapachu. Początek wersji podstawowej za bardzo przypomniał mi Spicebomb.

No i najważniejsze parametry. Wiem, że jest sporo ludzi, którzy mówią, że flakony z 2015 (mówię tutaj o wersji podstawowej) są słabsze. Niektórzy nawet twierdzą, że przeszedł reformulację, ale to raczej mało prawdopodobne. Ja nie chciałem ryzykować i trafić na flakon z 2015 roku dlatego też wziąłem wersję o którą tu się rozchodzi. Parametry ma znakomite, a uwierz mi, że trudno trafić aby coś długo siedziało na mojej skórze. Ja zamawiałem swój z e-glamour.

MHW

Post30 lipca 2016, 17:35 - So

Udało się, znalazłem w S. I powiedzm szczerze:
Mnie się nie podoba. Faktycznie otwiera się odrazu tym, co jest fazą środkową w klasycznym czarnym. Brakuje tu mlecznej, słodkiej fazy początkowej, ktora właśnie sprawia, że lubię tak ten zapach. Na szczęście jest jeszcze zwykły mib i tego wybiorę.
Kocham Perfuforum!

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post30 listopada 2016, 13:42 - Śr

Może nie każdy wie to dodam, że "All Blacks" oznacza reprezentacje rugby Nowej Zelandii https://www.wikiwand.com/pl/Reprezentac ... C5%BCczyzn

Drużyna ta otoczna jest swoista "czcią" coś na kształt drużyny piłki nożnej Brazylii "Canarinhos". Jest cała masa gadżetów z nimi związana jak t-shirty, zegarki, breloczki itp. dostępne choćby na allegro http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... z-1-1-1025

Otóż w 2015 roku drużyna ta po raz 3 zdobyła mistrzostwo świata. Dotychczas nikomu się to nie udało. Nie wiem co Bvlgari ma wspólnego z rugby w każdym razie postanowili to wydarzenie uczcić dwoma limitowanymi edycjami swoich perfum czyli Man In Black Intense i Man Extreme Intense.
Charakterystyczne zdobienia przedstawiają twarz maoryskiego wojownika. Drużyna jest znana z tego że przed meczem wykonuje bojowy taniec.

Fotka z imprezy promocyjnej dla "All Blacks"
Obrazek

Powrót do Perfumy męskie