Teraz jest 19 października 2020, 23:30 - Pn

• Reklama

Eisenberg - J'ose homme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Eisenberg - J'ose homme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
13%
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
2
25%
5 - Bardzo dobry
2
25%
6 - Genialny
3
38%

Liczba głosów : 8

• Autor
  • Wiadomość

warlock

Eisenberg - J'ose homme

Post25 października 2015, 11:24 - N

Eisenberg jose homme
Obrazek
Nuty:
kawa, lawenda, arcydzięgiel, cytryna, mięta, paczula, drewno cedrowe, piżmo, drewno sandałowe, ambra
Perfum ma już kilka lat, jako że w katalogu nie widnieje postanowiłem założyć temat.
Od siebie napiszę że jest to bardzo ciekawy słodki zapach o niezłej projekcji długo utrzymujący się na skórze. Ciekawy jestem waszej opinii.

madmax88

Forumowicz

Re: Eisenberg jose-homme

Post25 października 2015, 16:19 - N

Również chciałbym go przetestować bo rzekomo jest podobny do Rochasa Man. Kiedyś był w innym flakonie chyba.

warlock

Re: Eisenberg jose-homme

Post25 października 2015, 16:23 - N

noszę go na nadgarstku już 7 godzin i dalej pachnie, szkoda że cena nie jest niska

RAFA

Re: Eisenberg - J'ose homme

Post23 lutego 2016, 16:46 - Wt

Flakon jest mocno inspirowany Lalique, a sam zapach jest bardzo przyjemny ciepły, słodki i delikatny. Trwałości też nie można niczego zarzucić. Zyskuje z czasem po aplikacji robi się jakby gęstszy - jak syrop. Przeczytałem gdzieś, że jest podobny do JPG La Male poszedłem i sprawdziłem w S bo nie mam ani J'ose ani La male i rzeczywiście coś w tym jest. Jeżeli miałbym zagłosować dałbym 4-5. Ciekawe czy osoba, która dała 1 zna ten zapach :?

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post05 maja 2016, 19:06 - Cz

Testowałem ostatnio to pachnidło to coś napiszę. Ogólnie jest słodko. Trochę w stylu JPG Le Male, ale jeszcze bardziej przypomina mi Lacoste Pour Homme. Baza skręca w klimaty PR 1 Million. Zaznaczam jednak, że nie jest do miliona podobny. Trwałość ok, projekcja bardzo dobra. Jak ktoś lubi słodkości to będzie zadowolony.

dvl

Post17 czerwca 2016, 21:25 - Pt

Mam jeszcze w starym flakonie, nie wiem czy ten nowy pachnie inaczej. Mi najbardziej przypomina Dior Homme Intense, ale jest jeszcze bardziej dymny. Może nawet trochę mroczny. Na otwarciu jest tak samo słodki. Jeśli przesadzić z aplikacją to udusi.

Imesz

Forumowicz

Post19 czerwca 2016, 20:17 - N

Mi z kolei ten zapach dość mocno przypomina Armani Code... Na trwałość nie ma co narzekać, jest niezła, gorzej z projekcją;)

paradox

Forumowicz

Post20 sierpnia 2017, 22:44 - N

Znam go nie od dzisiaj, wcześniej niejednokrotnie testowałem go na nadgarstku, ale dzisiaj po raz pierwszy użyłem go globalnie. Jest naprawdę dobry :) Mocna dawka kawy, nut drzewnych i lawendy, całość pachnie bardzo ciepło i aromatycznie, poczułem się jakbym wszedł do kawiarni, gdzie barista zaserwował właśnie świeżo zaparzoną kawę podaną z kawałkiem pysznego ciasta. Idealny jako zapach na randkę, na wyjście do kawiarni, restauracji. Jak dla mnie kawał dobrego pachnidła o świetnych parametrach. Oceniam go na 5

gienadi

Bardzo aktywny forumowicz

Post28 maja 2019, 14:37 - Wt

Jedni mówią że to kopia a*Man a inni że Rochas Man jak dla mnie to różne zapachy. Mam prośbę jak by ktoś napisał jak blisko jest rochas będę wdzięczny.

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post28 maja 2019, 17:09 - Wt

Nie mam w tej chwili Rochasa, więc testu porównawczego nie zrobię, a tak z pamięci wydaje mi się podobny, ale raczej nie łudząco.
Strasznie się kiedyś napaliłem na tego "Żoza" i byłem gotów kupić flakon w ciemno, ale na szczęście trafiła się odlewka.
Pamiętam, że po pierwszym teście czułem się nieco skonfundowany, bo byłem pewien, że nigdy tych perfum nie wąchałem, a jednocześnie niemal pewien, że ten zapach już znam.
Po kilku testach doszedłem do wniosku, że to jednak raczej efekt synergii, niż rzeczywiste podobieństwo do konkretnego zapachu.
Bo też zapach wydaje mi się wariacją na dość mocno zgrany temat, czyli po prostu czymś dosyć wtórnym. Pewnie stąd porównania do różnych mniej, lub bardziej słodkich "otulaczy" z nutkami, kawy, lukrecji, drewien czy czego tam jeszcze.
Zapach nie jest zły, ale też nie porywa.
Artur

gienadi

Post28 maja 2019, 17:35 - Wt

Dzięki, daje na wstrzymanie

Artplum

Sensei Perfuforum

Post28 maja 2019, 17:42 - Wt

Hehe i będzie na mnie, że Cię odwiodłem ;)
Artur

gienadi

Post30 maja 2019, 19:41 - Cz

Kto nie ryzykuje(j'ose z francuskiego znaczy też zaryzykuję) ten nie pije szampana, przyszedł mój zakup w ciemno. Naczytałem się opini jedni że podobny do le male inni że a*men, fragra mówi że podobny do Rochas man i dla tego ostatniego zaryzykowałem. Czym był dla mnie Rochas viewtopic.php?f=9&t=406&start=340 mój pierwszy post :) W końcu dotarł, ładne pudełko mniej ładny flakon. Strzał na rękę i momentalnie uśmiech od ucha do ucha zagościł na mojej twarzy. Przecież to klon Rochasa.

Szybko do piwnicy po resztkę flakonu z 2003-2005 nie pamiętam, wtedy sok był jeszcze dobry. Test w ręka w rękę j'ose jest bardziej naturalny. Zapachy nie są identyczne brak Eisenbergu maliny która robiła bardzo dużo w starym Rochasie. Próbowałem Gievnchy Play intense, Jordana i żaden nawet się nie zbliżył do wielkiego Rochasa. Jest nareszcie on!!! Żeby nie było tak pięknie trwałość, 5-7h pyk i znika nie ma co szorować nosem nie ma go i już. Sam zapach jak na dzisiejsze czasy jest po prostu niemodny. Czy mogę go komuś polecić? raczej nie, czy cieszę się że go kupiłem za 3 zł za ml ? TAK!!! Mało wygórowana cena za przeniesienie się na chwile w czasy gdzie jadłem co chciałem i ile chciałem nie tyjąc. Do szczęścia brakowało tylko kasy na piwo i fajki bo resztę miałem. obiektywne 4 nie obiektywne 10
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Artplum

Sensei Perfuforum

Post31 maja 2019, 07:01 - Pt

Fajnie, że Ci się tak spodobał ;)
Lubię takie zakupy!
Artur

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie