Teraz jest 26 października 2020, 02:25 - Pn

• Reklama

Calvin Klein - Eternity Now (2015)

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Calvin Klein - Eternity Now (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
5
50%
5 - Bardzo dobry
5
50%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 10

• Autor
  • Wiadomość

MHW

Bardzo aktywny forumowicz

Calvin Klein - Eternity Now (2015)

Post04 października 2015, 12:57 - N

Myślę, że pora założyć wątek dla tego zapachu :)

Obrazek

Eternity Now For Men marki Calvin Klein to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eternity Now For Men został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są imbir, nektar kokosowy i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są karambola, cedr i paczula; nutami bazy są marokański cedr, fasolka tonka i wanilia. [fragrantica.pl]
Ostatnio edytowano 02 października 2020, 17:21 - Pt przez MHW, łącznie edytowano 1 raz
Kocham Perfuforum!

marxel

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Calvin Klein - Eternity Now

Post09 października 2015, 00:31 - Pt

Cały czas szukam świezego, w miare męskiego kokosu, i tutaj jest świeży, nie tak mdły jak w kenzo night, ale coś mi tam ciągle przeszkadza, gryzie, anyż?, sprawia że ta kompozycja dostaje zbędnego pazura.

krzsmi11

Aktywny forumowicz

Post13 października 2015, 18:27 - Wt

A dla mnie ten zapach jest całkiem nijaki. Słodki to fakt, jest wanilia, czuć kokos, jednak sposób jego podania nie odpowiada mi. Natomiast ten w Silver Essence od Ferrari jest super, więc to nie tak, że nie lubię kokosa. Karamboli nie wyczuwam wcale. Odczuwam go jako zapach nudny, nie wzbudzający większych emocji. Szkoda, bo na papierze wyglądał ciekawie.

tzwel

Post16 listopada 2015, 15:20 - Pn

Anyż, anyż wszędzie. Początek mi się bardzo nie podoba, ale po godzinie na skórze wychodzi kokos i robi się przyjemny, aż za przyjemny. Zbyt słodki, ale jako, że mam dobre wspomnienia z anyżem, to ten zapach podświadomie mi podchodzi i okazjonalnie sie nim psikne. Trwałość doskonała, trzyma u mnie cały dzień. Ocena 3 to za mało, a 4 to za dużo.

maxwell

Forumowicz

Post04 stycznia 2018, 22:52 - Cz

tzwel napisał(a): Trwałość doskonała, trzyma u mnie cały dzień.

To zazdroszczę i to bardzo. Dla mnie zapach piękny ale niestety trwałość i projekcja żadna. Po 30-40 minutach nie czuć go w ogóle, nawet jeśli przystawię nos. Zużyłem butelkę i więcej nie kupię, bo szkoda pieniędzy. Bardzo żałuję, bo sam zapach lokowałby te perfumy na mojej liście ulubieńców które zawsze muszę mieć. CK mam też Euphorię Intense i One Shock for him, oba mocne i trwałe ( i piękne) dlatego jestem tym bardziej zawiedziony.

Powrót do Perfumy męskie