Teraz jest 22 października 2020, 13:26 - Cz

• Reklama

Beckham - Beyond

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Beckham - Beyond (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
20%
3 - Przeciętny
2
40%
4 - Dobry
2
40%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

Byczku

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Beckham - Beyond

Post16 września 2015, 13:29 - Śr

Obrazek

DAVID BECKHAM BEYOND otwiera się aromatem mojito, soczystego grejpfruta i kardamonu. Drzewne nuty cedru w sercu przyprawia unia geranium i czarnego pieprzu, z kolei ciepła i głębi zapachowi dodaje wanilia z paczuli. Akordem charakterystycznym dla tej edycji jest wyraźnie podkreślona nuta skóry.

Nowy zapach marki za którą nieszczególnie przepadam, jednak będąc w Naturze zobaczyłem tester i postanowiłem chociaż zrobić test nadgarstkowy.
Na otwarciu dosyć przyjemny raczej wieczorowy zapach a później...no właśnie, już po 30 minutach nie czuć zupełnie nic. Na drugim nadgarstku miałem inny testowany zapach i czuję go jeszcze dobrze po kilku godzinach a po nowym zapachu od DB nie ma nawet śladu.

Nie mniej jak będę miał okazję to jeszcze z nim powalczę z czystej ciekawości bo nie jest to moja bajka aczkolwiek flakon jest dosyć ładny :D

Arkadius

Re: Beckham - Beyond

Post11 stycznia 2016, 10:37 - Pn

Pare miesięcy temu kiedy zaczynałem przygodę z perfumami "na poważnie" kupiłem ten flakon w R. jako swój pierwszy flakon. Była promocja (dopiero potem zrozumiałem jak wyglądają "promocje" według R.) więc dokonałem zakupu pod wpływem impulsu. Teraz z perspektywy czasu mogę powiedzieć że jest to najgorszy flakon jaki mam.

Pachnie dosyć syntentycznie, sztucznie. W tle dominuje słodycz, która moim zdaniem jest mdlista. Przy zakupie mi sie taki nie wydawał. Projekcja jest bardzo przeciętna, a trwałość (na mojej skórze) to max 2-3h. Zapach jest noszalny (zwłaszcza jak nie ma sie pod ręką czegoś innego), ale moim zdaniem szkoda wydawać na niego pieniądze.

charoshi

Aktywny forumowicz

Post18 lipca 2016, 14:15 - Pn

W końcu w Hebe wystawili tester i mogłem strzelić 2 psiki na nadgarstek. Bardzo standardowy casualowiec. Przypomina mi troche Ferragamo Black, tylko jest bardziej słodki. Mam go na ręce już 4 godziny i nadal projektuje wyraźnie. Parametry więc na mojej skórze są bardzo dobre. Po tym czasie robi się bardziej miękki, wchodzi w wanilię i przypomina mi Romę Uomo. W sumie fajny, ale biorąc pod uwagę moją kolekcję, to zbędny. Flakon ładniejszy na zdjęciach niż w realu.

Spasticink

Bardzo aktywny forumowicz

Post19 lipca 2016, 18:46 - Wt

Ma w sobie jakąś słodką, syntetyczną nutę, która też mnie strasznie mdli.
Coś jak w Dali Black Sun i Armani Code.
Jedynie niska cena go ratuje.

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post22 grudnia 2016, 19:56 - Cz

charoshi napisał(a):Przypomina mi troche Ferragamo Black, tylko jest bardziej słodki. Mam go na ręce już 4 godziny i nadal projektuje wyraźnie. Parametry więc na mojej skórze są bardzo dobre.

Mi torche więcej niż trochę i wcale mi się to nie podoba. Parametry tak jak powyżej.
Dla mnie najgorszy z Beckhamów (zapach po prostu mi się nie podoba)

Powrót do Perfumy męskie