Teraz jest 25 października 2020, 09:25 - N

• Reklama

Fueguia 1833 - Alguien Suena

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Fueguia 1833 - Alguien Suena (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

lukesho

Moderator

Fueguia 1833 - Alguien Suena

Post14 września 2015, 20:36 - Pn

Alguien Sueña marki Fueguia 1833 to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Alguien Sueña został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Julian Bedel. Nutę głowy stanowi czarna porzeczka; nutą serca jest ylang-ylang; nutą bazy jest paczula.

Obrazek

Bardzo fajnie przedstawiona porzeczka. Świeża, niedojrzała, jeszcze lekko kwaśna. Soczysta i wyrazista. Mam wrażenie, że zerwano ją wraz z liściem pokrytym porannym deszczem, bo całość jest niezwykle naturalna. Inne oblicze niż w Byredo - Pulp, gdzie była zmieszana w pulpę - tutaj to ona stoi w centrum i nikt jej nie przeszkadza. Co dziwne, jak dałem powąchać rękę spryskaną tą Fueguią mojej dziewczynie, stwierdziła, że śmierdzi potem. Ja tego nie zauważyłem. Może paczula daje taki efekt? Nie wiem, ciężko mi stwierdzić, bo dla mnie kompozycja jest bardzo przyjemna, ale jak tak ma wyglądać jej odbiór przez osoby postronne to chyba nie będę ryzykował... Parametry całkiem niezłe - czuć wyraźnie przez 7-8 godzin, potem przyskórnie. Całkiem nieźle, jak na ten typ zapachu.

Powrót do Perfumy unisex