Teraz jest 25 października 2020, 22:46 - N

• Reklama

Annayake - Matsuri

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Annayake - Matsuri (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

rabarbary

Hiper Perfumaniak

Annayake - Matsuri

Post31 maja 2015, 19:49 - N

Fr: Matsuri marki Annayake to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Matsuri został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka, ylang-ylang i gruszka; nutami serca są piwonia, bez, goździk (przyprawa) i śliwka; nutami bazy są heliotrop, brzoskwinia, jaśmin, paczula i cedr.

Obrazek

Piękny, bardzo delikatny orient, przyprawowy, owocowy, kwiatowy.
Lekko słodki.
Zapach idealnie zrównoważony, mimo bogactwa subtelny, komfortowy do noszenia, nadaje się chyba na każdą okazję.
Jak wszystkie znane mi zapachy Annayake ma nie najlepszą trwałość i subtelną projekcję, ale i tak je uwielbiam.
Flakon zgrabny, choć nieco "przewrotny".
Ostatnio edytowano 23 czerwca 2020, 09:59 - Wt przez rabarbary, łącznie edytowano 1 raz

Izaj

Forumowicz

Re: Annayake - Matsuri

Post15 czerwca 2020, 11:04 - Pn

Otwarcie jest niczym Słoń od Kenzo. Jednak to tylko namiastka potęgi i mocy Kenzo. Owszem, w Matsuri są orientalne przyprawy i orient, i wydaje mi się, że Matsuri byłyby dobre na start dla kobiet dopiero co zapoznających się z przyprawami w perfumach :) Bo są delikatne.
Na mnie trwają max 3 godziny. Mam odlewkę, kupiłam z ciekawości, ale potem dokupiłam Słonia i Matsuri mnie niczym już nie kuszą ;)

rabarbary

Hiper Perfumaniak

Re: Annayake - Matsuri

Post23 czerwca 2020, 09:59 - Wt

Tak, jest porównywany do Słonia.
Z tym, że w Słoniu jest jakaś nuta, która mnie męczy i dręczy, Matsuri noszę z przyjemnością.
I rzeczywiście, jest to zapach zwiewniejszy, delikatniejszy, choć w podobnym klimacie.

Powrót do Perfumy damskie