Teraz jest 18 lipca 2019, 14:10 - Cz

• Reklama

Amouage - Lyric Man

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Amouage - Lyric Man (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
2
2%
2 - Słaby
1
1%
3 - Przeciętny
11
12%
4 - Dobry
15
16%
5 - Bardzo dobry
40
44%
6 - Genialny
22
24%

Liczba głosów : 91

• Autor
  • Wiadomość

myk

Forumowicz

Re: Amouage - Lyric Man

Post30 września 2018, 20:05 - N

No cóż, od koleżanek z pracy raczej nie odstanę komplementu... pewnie dlatego, że pracuję zdalnie przez internet. ;) Myślę, że za jakiś czas jak już zupełnie oswoję się z tym, że mogę pachnieć różą to się odważę - a co, raz się żyje!

Artplum

Mega Perfumaniak

Post30 września 2018, 23:23 - N

Po prostu zmień ludzi, do których wychodzisz ;)
Artur

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post19 listopada 2018, 08:24 - Pn

W końcu mogę napisać dwa słowa o bohaterze wątku.
Mam go na sobie drugi raz i rzeczywiście muszę się zgodzić z przedmówcami, że jest to zupełnie inna róża niż w większości perfum z różą na pierwszym planie. Nie jest przytłaczająca, jak to bywa często w różanych perfumach, na mojej skórze ma bardzo ciekawe, nawet bym powiedział, owocowe (w otwarciu) oblicze. Mało tak naprawdę w tej róży róży :P
Bardzo się cieszę, że nie zdominowała ona całkowicie kompozycji, myślę, że Lyric jest świetnym początkiem zaznajamiania się z różanymi zapachami, które mogą uchodzić przez wielu za zapachy damskie.
Chociaż w tym zapachu nie ma dominującej róży to jednak wyczuwalne przezemnie elementy kwiatowe sprawiają wrażenie, że zapach skręca w damską stronę.
Moim zdaniem nie jest to zapach dla "faceta z wielkimi cohones", raczej dla osoby wrażliwej, romantycznej i lubiącej czasami ubrać na siebie delikatne zapachy z elementami kwiatowymi.
Zapach na 5-tkę z pewnością, ale raczej nie będzie z tego miłości kiełkującej w flakon :P
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Mario1969

Forumowicz

Post20 listopada 2018, 12:35 - Wt

Dla mnie największy dusiciel mojej kolekcji. Przez pierwsze 2-3 godziny czuje się z nim bardzo dobrze , lecz po 6 mam go już dosłownie po dziurki w nosie.
Już wystarczy 1 strzał i to na nadgarstek . Broń boże blisko głowy. Za wszystko mocna 5.

Czarny

Bardzo aktywny forumowicz

Post28 listopada 2018, 23:04 - Śr

Oficjalnie to najnudniejszy zapach, jaki miałem okazję w życiu przetestować. Najpierw szare mydło, potem limonkowa mgiełka z pieprzem, podziękuje :)

tornado

Aktywny forumowicz

Post29 listopada 2018, 00:01 - Cz

Szanuję subiektywne oceny, lecz nazwanie Lyric najnudniejszym zapachem (owszem zauważam , iż z testowanych) jest absolutnie prowokacyjną tezą. Zapewne nie jest to zabieg świadomy. Jednakże takie postawienie sprawy jest jak dla mnie dalekie od rzeczywistości.
Choć fanem róży wciąż nie jestem, to cenię dobrze wykonane perfumy męskie z tą nutą. W tym rozumieniu, to jest różanym, Lyric jest pozycją zdecydowanie ponadprzeciętną, a jednocześnie bardzo oryginalną.
Czy jest zmienny w czasie? Jak na warunki Amouage nie bardzo. A czy za sprawą ponadprzeciętnych parametrów potrafi przymęczyć? Cóż, jak się przesadzi z aplikacją to droga przez mękę.

Czarny

Post29 listopada 2018, 00:27 - Cz

Wiadomo, że post nie prowokacyjny ale ja tutaj nawet róży nie wyzuwam, tylko mydło i limonka. Na papierku to samo co na nadgarstku. Do tego odrobina pieprzu. Testowałem obok Lyrica Opus-a VI i to dwa różne światy, Opus zrobił na mnie ogromne wrażenie ;)

Artplum

Mega Perfumaniak

Post29 listopada 2018, 01:37 - Cz

Nie ma róży w Lyric? Musieli ukraść, squrwisyny! :P
Artur

tornado

Aktywny forumowicz

Post29 listopada 2018, 08:16 - Cz

Jeśli nie czułeś róży w Lyric to coś musiało być nie tak. Może kilka zapachów testowałeś i nos zwariował. Może coś nie tak z samym flakon em.
Sprawdź zapach jeszcze raz bo to jest wręcz niemożliwe.

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post29 listopada 2018, 10:13 - Cz

Przecież Lyric różą stoi heh

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post29 listopada 2018, 10:20 - Cz

Tak, to prawda, ale w sumie nie do końca się dziwię Czarnemu, to taka baaardzo niepozorna róża.
Pamiętam jak pierwszy raz zapodałem na skórę to się mega zdziwiłem bo czułem głównie cytrusowo-owocowe nuty, naprawdę, dla kogoś kto wąchał tylko kilka typowych, różanych zapachów ten zapach może być całkiem zaskakujący.
Foliowy Ranger

Mirx

Post29 listopada 2018, 12:37 - Cz

Jak to jest niepozorna róża, to jaka jest pozorna?! Przecież to róża jak drut. Nie pachnie marmoladą różaną tylko po prostu przepiękną różą. Tak na marginesie, wcale nie uważam, żeby to były damskie perfumy. Zresztą zobaczcie co mówi dziewczyna, zapytana o to na filmie „Smelling Great”: „Super masculine, very masculine rose. (..) Too masculine for me.”. To na co trzeba uważać, to właściwa pora roku. Znacznie lepiej odbieram te perfumy w chłodniejsze dni.

Artplum

Mega Perfumaniak

Post29 listopada 2018, 14:33 - Cz

Oczywiście, że róża jak drut i w dodatku pięknie podana i bardzo szlachetna.
Artur

srG

Perfumaniak

Post29 listopada 2018, 17:39 - Cz

Mirx, wszystko w punkt :)

KADET

Forumowicz

Post11 grudnia 2018, 20:45 - Wt

Ogólnie po 2-wóch dniach testów - rozczarowanie. Róża tak , ale jakaś taka na dłuższą metę męcząca. Brrr - na szczęście to tylko 5-cio mililitrowa odlewka.

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post10 stycznia 2019, 11:34 - Cz

Osuszyłem testowany dekant, i muszę powiedzieć, że o ile sam nie kupię większej ilości tego soku, to zapach wydaje się być naprawdę fajny, dla miłośników róży może być niezastąpiony, prametry również zadowalające. Ja osobiście do róży mam ambiwalentny stosunek, myślę, że zapach smiało mógłby być unisexem, a dla niektórych nawet bardziej damskim niż męskim zapachem.
Lyric Man z pewnością jest wart poznania, jest to naprawdę ciekawa róża, doprawiona odrobiną cytrusowości przez co dość sprytnie maskuje swoją obecność. W ankiecie daję 5-tkę, jednak jest ona mocno naciągana.
Foliowy Ranger

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post10 stycznia 2019, 11:45 - Cz

Parametry zadowalające? Z tego co pamiętam (a pamiętam dobrze), to pierwszy wypust Lyric Man z korkiem na wcisk parametry miał z najwyższej półki.

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post10 stycznia 2019, 12:01 - Cz

Ok, wielce zadowalające :mrgreen:
Nie wiem z jakiego flakonu mam dekant, ale trwałość 8-9h, projekcja w obrębie ramion przez 6h.
Foliowy Ranger

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post10 stycznia 2019, 13:40 - Cz

Duże znaczenie ma oczywiście charakterystyka skóry, ale dawny Lyric Man naprawdę potrafił konkretnie kopnąć. Akurat w tym elemencie nie był wcale taki liryczny ;) .

Wakabaya

Forumowicz

Post17 marca 2019, 00:35 - N

Po dzisiejszym teście nadgarstkowym daję piątkę. To jest ta róża, którą znam z różanej koronki. Szkoda, że muszę przykładać nos do nadgarstka aby coś wyczuć. Zapach jest bardzo szlachetny. Na pewno nie jest to woń damska. Po kolejnym teście możliwe, iż dopiszę więcej, albowiem dziś wychwyciłem tylko cytrusową różę. Może nos mam zmęczony mocniejszymi zapachami.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie