Teraz jest 28 października 2020, 11:47 - Śr

• Reklama

Dunhill - Desire for a Man (Red)

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Dunhill - Desire for a Man (Red) (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
5
13%
4 - Dobry
13
33%
5 - Bardzo dobry
16
41%
6 - Genialny
5
13%

Liczba głosów : 39

• Autor
  • Wiadomość

cassyoosh

Aktywny forumowicz

Dunhill - Desire for a Man (Red)

Post20 października 2011, 08:00 - Cz

fajny, ciepły taki; słodki - ja bym go raczej na wieczorną eskapadę wrzucił, ale to akurat moje odczucie :)
dawno temu byłem posiadaczem butli, po której jeno mgliste wspomnienie pozostało;
nic się nie zmieniło, wszystko jest jak było, niebo tak wysoko znów
-------------------------------------------
http://www.fragrantica.com/member/48291

belor

Re: Dunhill - Desire for a Man

Post20 października 2011, 08:01 - Cz

Jeden z tych, które zawsze mam na półce. No i jedna z pierwszych miłości, której jestem wierny (swoją drogą w kwestii perfum jesteśmy strasznymi poligametami Słodkie owoce, podane w przydymionym erotycznym sosie. Ciężkawo, ale bardzo pozytywnie i wieczorowo, szkoda, że na mnie nie jest aż tak trwały jak bym chciał. Ale zapach świetny.

Bendigo

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Dzięki Belorowi nabyłem kiedyś ten piękny zapach i do dziś się nim cieszę. Zawsze poprawia mi nastrój i dzięki swojej trwałości długo utrzymuje się na mojej skórze. Poza tym bardzo podoba się płci przeciwnej.

Legis

Aktywny forumowicz

Z tym podobaniem się płci przeciwnej to fakt. Ja też uważam go za odpowiedniejszy na wieczór aniżeli ranek i południe ale czasem robię sobie dzień dziecka i zakładam go do pracy, a tam jak dotąd był to najbardziej komplementowany przez Panie zapach z tych przeze mnie używanych.

LaFleur

Forumowicz

Post20 października 2011, 08:02 - Cz

Dzisiaj testuję próbkę Desire (red). Muszę powiedzieć - wow! Coś mi się wydaje, że zapach dołączy do ulubionych. Odnoszę wrażenie, że jakbym go znał od dawna, a jednocześnie nie potrafię stwierdzić, jaki inny jest do niego podobny. Niesamowicie komfortowo i pozytywnie się z nim czuję. W porównaniu do Burberry London jest bardzo wyczuwalny na mnie.

Co najlepsze - jest chyba niemożliwe dostać go w tym kraju w stacjonarnych drogeriach/perfumeriach. I nawet w sieci nie jest szeroko rozprowadzany i znany.

belor

Post20 października 2011, 08:02 - Cz

Bardzo fajny zapach, jeden z pierwszych które zasiadły na mojej półeczce i już z niej nie schodzą. Mi zawsze poprawia nastrój, no i jest bardzo seksowny ;)

LaFleur

Forumowicz

Post20 października 2011, 08:03 - Cz

Już wiem - to przez jabłko kojarzy mi się z szarym Bossem. Być może mam dziwny węch. :P Ale od Bossa się zdecydowanie różni na plus, a nazwa - Desire - jest jak najbardziej na miejscu. :)

belor

Post20 października 2011, 08:03 - Cz

Ja jabłko wyczuwam najsłabiej, bardziej neroli. I mi się akurat z szarym (na szczęście) nie skojarzył ;)

Grzegorz

Super Perfumaniak

Post20 października 2011, 08:04 - Cz

Potwierdzam, wspaniały i niedoceniany zapach. I niech tak pozostanie. Wczoraj użyty późnym wieczorem ;)

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post20 października 2011, 08:05 - Cz

Ja także (dzięki próbce od Grzegorza) stwierdzić muszę, że zapach ten ma coś w sobie intrygującego. Niby słodki,ale nie męcząca ta słodkość. Otwarcie kojarzące mi się z zapachami Be i Red Delicious DKNY. A że robi wrażenie na kobietach - w to nie wątpię :) Na mojej liście do kupienia.

jarosword

Aktywny forumowicz

Post20 października 2011, 10:17 - Cz

Naturalnym konkurentem Dunhilla Desire czerwonego jest moim zdaniem Givenchy Xeryus Rouge. To zapachy z podobnym przeznaczeniem, ale o ile Givenchy trzyma się mnie osiem i więcej godzin, o tyle ten Dunhill znika już po pięciu.
Najbliższym krewnym Desire wydaje się być (z tego co wąchałem do tej pory) Joop Thrill, bardzo podobny typ jeśli chodzi o słodycz - miła wyczuwalna, ale przyjemna, nieprzytłaczająca.

RoQ

Super Perfumaniak

Post20 października 2011, 12:07 - Cz

Jeden z najbardziej udanych zapachów Dunhilla. Jeden, albo jedyny...
Reszta "modeli" utonęła w powszechnej na rynku miernocie.

belor

Post20 października 2011, 12:36 - Cz

RoQ napisał(a):Jeden z najbardziej udanych zapachów Dunhilla. Jeden, albo jedyny...
Reszta "modeli" utonęła w powszechnej na rynku miernocie.

Zgadzam się w całej rozwiązłości z kolegą.
To chyba jedyny naprawdę udany zapach z tej stajni.
Zgadzam się też że jest pokrewny Xeryous Rouge, i chyba mniej trwały, ale imho - lepszy jeśli chodzi o kompozycję, ale to już kwestia gustu. Mnie kręci w każdym bądź razie.

Legis

Aktywny forumowicz

Post22 października 2011, 14:51 - So

Jestem jedną z dwóch osób, która póki co uznała go za genialny. Bo za taki go właśnie uważam. Obecnie toczę już 3 flakon i nie wyobrażam sobie by go nie mieć.

RayFlash

Super Perfumaniak

Post29 grudnia 2011, 18:26 - Cz

Kompozycja naprawdę sympatyczna i udana. Niestety jakość składników fatalna, mocno poniżej przeciętnej. Pod tym względem spokojnie można go postawić na równi z La Rive. Nie wiem, co jest z tym Dunhillem, ale wygląda na to, że od jakiegoś czasu kładą lagę na swoje perfumy. Desire z przykrością oceniłem na "2". Nie mogłem inaczej. W moim przypadku jest to zapach nienoszalny.

LaFleur

Forumowicz

Post04 marca 2012, 15:07 - N

Wracam do Desire.
Maksymalne noty z mojej strony.
Wylałem troszkę na dłoń i rozprowadziłem po ciele.
Wszystkie zmysły nagle się wyostrzyły.

RoQ

Super Perfumaniak

Grzegorz

Super Perfumaniak

Post04 marca 2012, 16:07 - N

RoQ napisał(a):...a ja nadal czuję ludzki stolec w tle...

Potrafisz RoQ skutecznie zniechęcić... Nie wiem jednak czy zdajesz sobie sprawę ze złej roboty, którą wykonujesz? Nie podoba Ci się zapach, Twoja sprawa, masz do tego pełne prawo. Wyraź to jednak w taki sposób, aby nie zniechęcać innych osób, nie znających jeszcze zapachu i będących przed testami.
A swoją drogą, zapach piękny. Polecam nie czytać bredni RoQ'a, osobiście przetestować i wyrobić sobie własne zdanie.

PS RoQ, jak robisz testy, wyjdź z WC. :lol:

RoQ

Super Perfumaniak

Post04 marca 2012, 16:10 - N

Grzegorz napisał(a):
RoQ napisał(a):...a ja nadal czuję ludzki stolec w tle...

Potrafisz RoQ skutecznie zniechęcić... Nie wiem jednak czy zdajesz sobie sprawę ze złej roboty, którą wykonujesz? Nie podoba Ci się zapach, Twoja sprawa, masz do tego pełne prawo. Wyraź to jednak w taki sposób, aby nie zniechęcać innych osób, nie znających jeszcze zapachu i będących przed testami.
A swoją drogą, zapach piękny. Polecam nie czytać bredni RoQ'a, osobiście przetestować i wyrobić sobie własne zdanie.

Bardzo przepraszam, ale tyle piszecie o tzw. nutach fekalnych, a fekalia kojarzą mi się z g....
I nic nie poradzę, ale kiedyś lubiłem Desire (mam jeszcze dwa flakony), ale za każdym razem, po godzinie noszenia go, czuję stolec.
To co mam napisać? Że ludzkie nuty fekalne delikatnie sączące się jak aura z publicznego szaletu? A co ja? Asnyk?

Grzegorz

Super Perfumaniak

Post04 marca 2012, 16:16 - N

RoQ napisał(a):Bardzo przepraszam, ale tyle piszecie o tzw. nutach fekalnych, a fekalia kojarzą mi się z g....
I nic nie poradzę, ale kiedyś lubiłem Desire (mam jeszcze dwa flakony), ale za każdym razem, po godzinie noszenia go, czuję stolec.
To co mam napisać? Że ludzkie nuty fekalne delikatnie sączące się jak aura z publicznego szaletu? A co ja? Asnyk?

Nie wiem dokładnie w czym tkwi Twój problem, ale z pewnością nie w Desire. Może ten nieprzyjemny zapach ma inne podłoże. :lol:
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie